4:8
    Jakub VOJÍŘ
    (Vorlíček)

SK BIVOJ LITVÍNOV - USK Akademik Cheb 4:8
branky: 6. Jaroslav Rybka, 27. Jaroslav Rybka, 32. Jaroslav Rybka, 53. Ondřej Kopta - 3. Petr Kleiner, 4. Matěj Voborník, 15. Václav Müller, 21. Jan Mašát, 35. Petr Kleiner, 39. Jan Skopový, 53. Václav Müller, 60. Jakub Vojíř; rozhodčí: Radek Dvořák - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Matěj Chabr 18 - Tomáš Bartůšek 22; po třetinách: 1:3, 2:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Bohužel se od nás trošku odvrátilo sportovní štěstíčko. Nedáš - dostaneš, je motto našich posledních 4 zápasů. Ale je pravda, že tomu štěstíčku v této fázi sezony už nejdeme moc naproti. Soupeři gratulujeme k výhře a těšíme se na další zápas. Pořád je o co hrát.
60:00 Komentář hostů Horák Patrik (Trenér): Dobrý vstup do zápasu, dva goly vstřelené ve vlastním oslabení, skvěle chytající brankář a výtečně odmakaná třetí třetina nám dnes vyhrála zápas. Vezeme do Chebu tři důležité body!
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:48 GÓL USK Akademik Cheb! 4:8
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #7 Dominik Vorlíček (4:8)
59:37 Vypadá to, že dnes body budou patřit opět Chebu. Bohužel nestačil ani Rybkovo hattrick.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny a nejspíš i toho zápasu.
56:23 Cheb zvládl další oslabení. Bivoji se dnes nedaří využít přesilovku.
54:23 Vyloučen hráč #16 Stanislav Hykš družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za zdržování hry
54:23 A další přesilovka..
52:30 GÓL USK Akademik Cheb! 4:7
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #32 Jan Mašát (4:7)
52:15 Chalupný trefuje tyč! To ho může mrzet.
52:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (4:6)
51:04 Bivoj zvládl oslabení a je v plném počtu.
50:53 Dobrý zákrok Chabra.
49:04 Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
49:04 Cheb si také dnes zahraje přesilovku.
48:43 Kratochvíl vystřelil z půlky, ale přestřeluje.
48:40 Fišer pouze do bloku.
47:40 Vorlíček dnes nemá srovnaná mířidla, opět přestřeluje vysoko nad.
42:46 Na střídače Chebu to žije po každém ubránění Rybky.
42:18 Vorlíček teď hodně přestřelil.
40:03 Rybka vyhrál buly a dostal se hned do šance. Za mě dnes jednoznačně hráč utkání.
40:01 Buly třetí třetiny vyhrává Bivoj.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:07 GÓL USK Akademik Cheb! 3:6
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #23 Jan Skopový, asistoval #55 Petr Kleiner (3:6)
38:07 Tohle pro Bivoj nevypadá dobře. Inkasuje další gól ve vlastní přesilovce.
36:21 Vyloučen hráč #5 Matěj Voborník družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:21 Chalupný ukázal svou rychlost a po faulu Voborníka skončil na zemi. Bivoj má další přesilovku.
36:06 Cheb v plném počtu, zvládl další oslabení a dokonce skóroval.
34:25 GÓL USK Akademik Cheb! 3:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #55 Petr Kleiner, asistoval #6 Vojtěch Hůda (3:5)
34:25 Tohle se Bivoji moc nepovedlo, dostat gól v oslabení, škoda no.
34:06 Vyloučen hráč #32 Jan Mašát družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hra rukou
34:06 Mašát dává Bivoji šanci srovnat, Bivoj si zahraje další přesilovku.
31:29 Rybka svým nádherným nájezdem snižuje náskok Chebu, Bartůšek neměl moc šanci tohle chytit.
31:28 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka z trestného střílení (3:4)
31:28 A máme tu nájezd!
31:17 Cheb je teď pod tlakem, Bivoj se snaží ze všech sil snížit skóre a i ho srovnat.
28:47 Chalupný nahání sám obranu hostů, bez šance.
26:19 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #72 Ondřej Kopta (2:4)
26:19 Tentokrát si Cheb Rybku nepohlídal a skóre je 2:4.
24:51 Rybku začli hosté zdvojovat a nepouští ho do žádných větších šancí.
23:47 Hosté v plném počtu. Domácí si žádnou větší šanci nevytvořili, a tak Cheb zvládl své první oslabení.
21:47 Vyloučen hráč #12 Jakub Havránek družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hra na zemi
21:47 Bivoj si zahraje přesilovku.
20:34 GÓL USK Akademik Cheb! 1:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #32 Jan Mašát, asistoval #77 Václav Müller (1:4)
20:15 V prvních 15 vteřinách jsme viděli šance na obou stranách.
20:01 Buly druhé třetiny vyhrává Cheb.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:09 Již zmiňovaný trojice opět v šanci.
16:14 V dnešním zápase můžeme sledovat sehranou trojici Rybka-Kratochvíl-Kopta, kteří si během této třetiny vytvořili už několik gólových šancí.
15:06 Kaprhál vyslal jedovatou střelu, ale Bartůšek vyráží.
14:18 GÓL USK Akademik Cheb! 1:3
14:18 Müller trefuje pěkně míček ze vzduchu a hosté opět odskakují o 2 góly.
13:45 Šefrhans zastavuje protiútok Chebu.
11:41 Hra se naám začíná přiostřovat. Obě družstva si nedávají nic zadarmo.
10:42 Rybka se snažil nahrát Kratochvílovi, ale Kirchman na poslední chvíli nahrávku zblokoval.
09:04 Zeman získal míček a následně si sám prokličkoval celý hřiště, ale žádná gólová šance.
07:33 Chabr opět zachraňuje svůj tým, kdy po nepřesné přihrávce Fišera se Cheb dostal do protiútoku.
06:12 Chabr předvádí krásný zákrok!
05:54 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (1:2)
05:54 Tentokrát se už Rybka nemýlil a vymetl pavučinky v brance hostí.
05:47 Rybkovo klasický výběh, ale střela mimo bránu.
05:11 Kaprhál běžel s Chalupným sám na bránu, ale bohužel svému spoluhráči nepřihrál přesně a žádná velká šance z toho nebyla.
04:08 Bartůška zatím nepřekonal ani Kopta svou krásnou kličkou.
03:07 GÓL USK Akademik Cheb! 0:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #5 Matěj Voborník, asistoval #7 Dominik Vorlíček (0:2)
03:07 A Cheb rychle odskakuje o 2 góly.
02:18 GÓL USK Akademik Cheb! 0:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #55 Petr Kleiner, asistoval #32 Jan Mašát (0:1)
02:18 Rozehrávka z rohu končí gólem po střele Kleinera z půlky.
01:21 Chalupný střílí, ale pouze do bloku.
00:18 Domácí rychle získávají míček na svou stranu a snaží se vytvořit útok.
00:01 Úvodní buly vyhrává Cheb.
00:00 Zdravíme z litvínovské haly a přejeme krásný večer. Dnes nás čeká 19. kolo Divize na zápase mezi USK Akademik Cheb a SK BIVOJ Litvínov. Minulý vzájemný zápas skončil 12:6 pro Cheb. Nyní je Cheb jen o jeden bod za Litvínovem v tabulce. Udrží si Bivoj 6.místo a nepustí Cheb před ně? To se dozvíme v dnešním zápase. Nezapomeňte fandit:)