(Soukup)
  • 58 57:57
    2

Sokol Rudná - FD Teplice 7:5
branky: 5. Štěpán Hanzl, 7. Štěpán Hanzl, 16. Ondřej Váně, 17. Martin Kameš, 23. Jan Karásek, 35. Adam Pivoňka, 41. Adam Pivoňka - 28. Samuel Olexa, 29. Martin Schneider, 47. Martin Schneider, 56. Tomáš Soukup, 58. Martin Schneider; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 0:2 + Martin Schneider 4; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Dominik Kameš 22 - Lukáš Topš 30; po třetinách: 4:0, 2:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Hluchý Marek (Trenér): Zbytečně jsme nechali soupeře se vrátit do zápasu. Udržet koncentraci celý zápas se nám dneska nepovedlo a málem nás to stálo body. Pár individuálních výkonů včetně brankáře a super postevená brána nám získalo tři body. Děkujem soupeři za zápas a přejem mu štěstí ve zbytku sezony.
60:00 Komentář hostů Valter Vlastimil (Vedoucí): Tak dneska jsem viděl snad nejhorší první třetinu, ze všech třetin, co jsme v celé sezóně odehráli. Všude pozdě, lenost, ego a nevím co všechno dalšího. Od druhé třetiny si troufnu říct, že jsme byli nebezpečnější než soupeř. Ale taková klasika, asi 10 tyček, golman 5 zákrok z kategorie z říše SCI-FI. A ve finále body nebyly daleko. Ale na kdyby se jako vždy nehraje. Ke zbytku se asi vyjadřovat nebudu. Dík
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
59:40 Cihelka ztrácí, bylo to ale určitě s vědomím, že Kameš vytáhne výborný sejv na konec
57:57 Vyloučen hráč #21 Tomáš Rudolf družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:57 Přesilovka pro domácí
57:06 GÓL FD Teplice! 7:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #98 Tomáš Soukup (7:5)
57:06 A Teplice ze standartky z rohu znovu snižují
56:20 Teplice teď mají zajímavou standartku. Tu likviduje Kameš v brance
55:21 GÓL FD Teplice! 7:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #98 Tomáš Soukup bez asistence (7:4)
55:21 Teplice stahují na rozdíl 3 fíků, snad nebude drama
54:57 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #31 Jan Karásek.
54:57 Karásek zase otravuje beky Teplic a vybojoval tak nájezd (který měl jet Cihelka, což kouč Hluchý nedovolil, takže jel Karásek a nedal)
54:02 Matěj Dejm teď zachytil příhru do prázdné kasy
51:25 Cihelka se teď zmateně točil jak Káča a hledal míček
50:09 Krásná kombinace Rudné. Brankář Teplic ale řekl NE a šanci famózním zákrokem likviduje
49:15 Mája Vojáček to teď po pokynu z tribuny zkusil z úhlu. Střela jde mimo
48:10 Teplický hráč to teď schytal. Na střídačku dochází po svých a paní Myslivečková (zdravotnice) si tak může znovu uklidit svou operační výbavu. Na sál se prý nepůjde
47:46 Karásek teď ve velké šanci, kterou mu přichystal Hanzl. Hanzl se jen chytá za vlasy. Myslel si, že je to jasný gól, ale ouha. Honza to minul
46:31 GÓL FD Teplice! 7:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #64 Ondřej Kus (7:3)
46:31 Teplice se prosazují ve vlastním oslabení. Schneider hezky přehodil Kamešovu nohu
46:18 Neuznaný gól Vojáčka. Ten si spletl sporty (je totiž i famózní fotbalista) a čutnul to do branky
45:50 A Rudná nám teď předvede jak si natrénovali přésu
45:45 Vyloučen hráč #21 Tomáš Rudolf družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
45:20 Seba Šmíd teď zametl balonek co se promenádoval před odkrytou brankou Kameše
45:08 Hezkou střelu Matěje Dejma teď likviduje brankář
40:26 GÓL Sokol Rudná! 7:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (7:2)
40:26 Brejk Karáska a Pivoňky. Pivoňka dává pod víko k tyči, s tím brankář sotva něco udělá.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:10 Prosíme hejkala Tukana aby trošku obměnil slovník
38:05 Gebhardt je zvoník matky boží. Trefuje jen brankovou konstrukci a cinklo to až ke stolku
35:39 Rudenská lajna skautů teď hraje nahoru dolu. Šance Rudné střídá šanci Teplic
34:57 Novosada překvapila nahrávka do obrovské šance a pálí vedle
34:39 GÓL Sokol Rudná! 6:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #81 Štěpán Hanzl (6:2)
34:39 Krásný cross Hanzla a Pivoňka v podobných situacích málokdy míjí
34:06 Další nepřesnost ve hře Rudné a další šance Teplic
32:20 Kameš teď neskutečně zachraňuje. Rudná je teď pod tlakem a šance mají spíš Teplice
31:24 Bubeník trefuje střelou z dálky jen svého spoluhráče. Je z toho brejk Teplic, ten neproměňují. Jestli po zákroku Kameše nebo břevnu nevíme
30:00 Dnešní utkání sleduje 100 diváků. DĚKUJEME!!!!!!!!!!!!!
28:45 A další šance Teplic
28:11 GÓL FD Teplice! 5:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #24 Lukáš Mucha (5:2)
28:11 A Teplice se teď prosazují podruhé. Mucha našel Schneidera a ten se do prázdné branky snadno trefil
27:48 GÓL FD Teplice! 5:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (5:1)
27:48 Olexa se teď ale nemýlil. Dobře umístěná střela ze střední vzdálenosti a Teplice poprvé skórují
26:45 Kameš má teď znovu práci. Zatím ale drží Teplice brankově na suchu
26:13 Honek teď s míčkem proběhl celé hřiště, vybojoval rozehru z rohu, ale z následné střely pálí jen vedle
25:29 Karásek po hezké individuální akci pálí mimo
24:20 Bratschaedl se teď hezky vyhnul Bubeníkovi a vystřelil. Kameš je ale pozorný a chytá
23:04 Vojta Dejm hezky předal Novosadovi. Jeho střelu brankář Teplic čapá
22:39 GÓL Sokol Rudná! 5:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (5:0)
22:25 Váně teď krásně našel cross na Pivoňku. Zvoní tyč
20:45 Vojta Dejm se teď vymotal od mantinelu a následně hledal Slepičku před volnou brankou. Přihrávka ale jeho čepel o kousek minula
20:40 Rudná se do druhé části vrhla s vervou a hned dvakrát zahrozila
20:01 Vhazování opět pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 15:5
18:47 Karásek našel Váněho. Ten se z nějakého důvodu rozhodl ohrožovat svou mordou podavače míčků namísto skórování. Asi se cítí v pohodlném vedení
17:04 Cihelka teď zkusil svou klasičku z půlky. Povedlo se mu dokonce nenechat míček za sebou a ještě k tomu trefil i branku. Karásek z těžké dorážky míjí
16:02 GÓL Sokol Rudná! 4:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #72 Martin Kameš, asistoval #10 Sebastian Šmíd (4:0)
16:02 Seba Šmíd teď krásně poslal Kameše na středu. Ten se nemýlil a uklidil pod víko
15:28 GÓL Sokol Rudná! 3:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #8 Ondřej Váně, asistoval #17 Tomáš Bubeník (3:0)
15:28 Váně teď našel skulinku u bližší tyče pár čísel nad zemí a zvyčuje na 3:0
14:55 Polovina přesilovky je za námi. Kromě jedné šance na začátku se Rudná k ničemu nedostala
14:25 Teplice drží na polovině soupeře a kupují čas
13:35 Teplice teď hrozí v oslabení. Finální příhra naštěstí nebyla přesná
13:15 První šanci v dlouhé přesilovce nachystal Hanzl Karáskovi
12:55 Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva FD Teplice na 2+2 minuty za hrubost
12:14 Karásek krásně našel Pivoňku. Šanci likviduje až brankář
11:03 Kepka teď zpoza své branky rozjel krásnou akci. Končí ale beze změny skóre
10:20 Teď Teplice pálili hned několikrát
09:30 Karásek otravuje soupeře za jejich vlastní brankou. Získal balónek, ale Hanzlův útok na hattrick brankář likviduje
08:15 Teď zahrozili i Teplice. Kameš v brance ale s klidem chytá
07:45 Vojáček našel Šantoru a dobrou střelu likviduje brankář Teplic
06:49 GÓL Sokol Rudná! 2:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #31 Jan Karásek (2:0)
06:49 Karásek si od Váněho vyžádal dlouhý balón. Ten dostal, našel před bránou Hanzla a ten se znovu nemýlí.
06:10 Teplice se občas dostanou na polovinu soupeře. Nijak ale nehrozí
04:55 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #45 Adam Pivoňka (1:0)
04:55 Hanzl nejdřív vybojoval zvednutí ruky od sudích, ale na početní převahu se mu nechtělo čekat, vymotal se před bránu a zavěsil.
03:59 Honek našel na modré Bubeníka a ten vysílá projektil, který ale brankář Teplic viděl a neměl s ním větší problémy
03:25 Honek ze standartní situace vedle
02:26 Pivoňka nejdřív do bloku, poté minul míček a na třetí pokus mimo branku. Do sbírky mu chyběl už jen vstřelený gól
00:01 Úvodní vhazování pro Rudnou
00:00 Přeji všem čtenářům krásný večer. Z Kasal arény, jak by řekl můj kolega a tímto ho zdravím, vás vítám u utkání 19. kola Divize mezi domácím Sokolem z Rudné a FD Teplice. Získají hosté důležité body v boji o záchranu nebo se domací vrátí na vítěznou vlnu a upevní si pozici v boji o play-off? To nám prozradí následující okamžiky. Nikam neodcházejte, za pár minut začínáme.