57
  • 57 56:59
    Ústí

Florbal Ústí B - Wizards DDM SO Praha 10 5:7
branky: 24. Jiří Strnad, 25. Filip Kučaba, 30. Hynek Nikolič, 31. Jakub Koník, 44. Jakub Koník - 6. Daniel Maxa, 10. Marek Sedliský, 27. Patrik Vachata, 48. Tomáš Branžovský, 52. Karel Smutný, 53. David Bouda, 55. Patrik Vachata; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Hrstka 21 - Jan Hartman 11; po třetinách: 0:2, 4:1, 1:4
60:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): V Ústí hrát florbal umí, ale dneska to bylo o nás, první třetina slušná, ve druhý jsme vylezli na hrušku a nechali soupeře hrát, ve třetí jsme se kousli a předvedli výkon hodný prvního týmu tabulky. Mrzí mě, že jsme soupeři zkazili jeho ízy win, ale hraje se na góly a my jich dali víc. Třeba příště. Dobrou noc.
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Dneska to mělo bejt ízy win a navlečení dalšího korálku. Škoda poslední třetiny, první tým tabulky slabej jak 4krát louhovanej čaj, ale nejsme Smutný, pivo bude chutnat. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 4:15
56:59 Timeout Florbal Ústí B
54:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #10 Jakub Sedliský (5:7)
52:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #29 Kryštof Urban (5:6)
51:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #4 Daniel Maxa (5:5)
48:45 Vyloučen hráč #14 Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře
47:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský bez asistence (5:4)
47:01 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou
43:28 GÓL Florbal Ústí B! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #24 Vladimír Štorek (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
30:39 GÓL Florbal Ústí B! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #99 Jiří Strnad (4:3)
29:36 GÓL Florbal Ústí B! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (3:3)
29:22 Vyloučen hráč #93 Jaroslav Váňa družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
26:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #39 Sebastian Maxa (2:3)
24:42 GÓL Florbal Ústí B! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #10 Hynek Nikolič (2:2)
23:29 GÓL Florbal Ústí B! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #99 Jiří Strnad, asistoval #23 Ondřej Werner (1:2)
21:43 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 4:5
19:08 Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
09:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #45 Patrik Vachata (0:2)
05:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #28 David Bouda (0:1)
02:15 Wizards tlačí ústí ale zatím bez střely