• 56 55:14
    2
    Matyáš PRCHLÍK

1.FBC DDM Děčín IV - OLYMP FLORBAL 8:6
branky: 8. Vojtěch Klein, 26. Jan Fidler, 28. Adam Závěrka, 28. Petr Procházka, 31. Michal Záruba, 35. Michal Záruba, 43. Adam Závěrka, 46. Adam Závěrka - 16. Lukáš Voves, 36. Lukáš Voves, 38. David Nesnídal, 47. Lukáš Voves, 52. Jiří Beck, 53. Matouš Přílepek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 3:3; využití: 0:3; diváků: 32; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 17 - Jan Dvořák 33; po třetinách: 1:1, 5:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Dnešní zápas nám sednul, po většinu času jsme ho měli pod kontrolou a jen škoda, že jsme odpor soupeře nezlomili dřív, šancí na to bylo dost. Takhle se Olymp dokázal dotáhnout a museli jsme si vedení hlídat do poslední minuty. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Slavík Jakub (Trenér): Hráli jsme až v první a třetí třetině, to rozhodlo. Musíme udržet koncentraci déle. Nic nekončí, jedeme dál.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
55:14 Vyloučen hráč #57 Matyáš Prchlík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování
52:34 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #68 Matouš Přílepek, asistoval #28 Lukáš Voves (8:6)
52:23 Timeout OLYMP FLORBAL
51:19 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #73 Jiří Beck, asistoval #96 Tomáš Jirát (8:5)
49:57 Vyloučen hráč #48 Vojtěch Klein družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
46:11 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves, asistoval #68 Matouš Přílepek (8:4)
45:17 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 8:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka, asistoval #29 Marek Sochor (8:3)
42:34 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 7:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka, asistoval #11 Tomislav Matějka (7:3)
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
38:26 Vyloučen hráč #68 Matouš Přílepek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
37:45 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #28 Lukáš Voves (6:3)
36:33 Vyloučen hráč #91 Zdeněk Vážný družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:37 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves, asistoval #73 Jiří Beck (6:2)
34:39 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba, asistoval #48 Vojtěch Klein (6:1)
30:06 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba, asistoval #91 Zdeněk Vážný (5:1)
27:47 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Petr Procházka, asistoval #26 Vojtěch Legner (4:1)
27:11 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka bez asistence (3:1)
25:43 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #30 Petr Procházka (2:1)
20:29 Vyloučen hráč #69 Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 13:5
15:16 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves, asistoval #18 David Nesnídal (1:1)
15:03 Vyloučen hráč #48 Vojtěch Klein družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
07:21 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:0
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #48 Vojtěch Klein, asistoval #91 Zdeněk Vážný (1:0)