• 60 59:23
    6:8
    (Grosse)

OLYMP FLORBAL - Florbal Ústí B 6:8
branky: 2. Ondřej Matys, 11. Jan Herczeg, 29. Ondřej Matys, 32. Jan Herczeg, 49. Jan Herczeg, 60. Marek Šimáň - 14. Hynek Nikolič, 23. Filip Kučaba, 29. Vladimír Štorek, 32. Jan Vaca, 44. Hynek Nikolič, 46. Jan Vaca, 51. Filip Kučaba, 60. Hynek Nikolič; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 5 + Tomáš Jirát OS:2; využití: 0:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Dvořák 20 - Vojtěch Pražák 20; po třetinách: 2:1, 2:3, 2:4
60:00 Komentář domácích Slavík Jakub (Trenér): Dnes jsme měli vyhrát v první třetině, netrefené jasné šance a tyčky nás stály zápas. Děkuji týmu, dřeli jsme až do konce, to je podstatné pro další zápasy a závěr sezony.
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): K*rva yes! Málem jsme zapomněli jak chutná výhra. Věděli jsme, že dneska to bude hlavně o nás a našem morálu, zda dokážeme udržet totální nasazení, ale dneska se to sešlo. Golman zachytal a my to prostě urvali na sílu. Ještě nás čeká dost práce, abychom to zvládli. Díky a jedem na pivo.
60:00 Střely ve 3. části: 5:13
59:59 Utkání jak se lidově říka o 6 bodů urvali hosté. Nezbývá než se připravit venkovní dvojboj Olympu příští víkend, kdy nejdříve v sobotu vyzve Děčín a následně dohraje odložené kolo v Chomutově.
59:24 Těžký no...
59:23 GÓL Florbal Ústí B! 6:8
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (6:8)
59:01 Šimáň vykřesal naději.
59:00 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #30 Marek Šimáň, asistoval #35 Matyáš Pechar (6:7)
58:05 Hezkou křižnou přihrávku teď vymyslel Herczeg, nicméně David Nesnídal tuto pobídku nevyužil.
56:54 Domácí hra v početní výhodě je hodně neučesaná, citelně chybí klid na hokejce bodového lídra Vovese.
56:22 Vyloučení hostujícího Karpíška dává Olympu šanci na snížení.
55:58 Timeout OLYMP FLORBAL
55:56 Vyloučen hráč #17 David Karpíšek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost
54:30 Olymp stále živí naději na vyrovnání. Oslabení přečkal bez úhony.
52:30 Domácí kapitán nesouhlasil s rozhodnutím rozhodčího, odměnou mu jest teplá voda ve sprše.
52:29 Vyloučen hráč #96 Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL - osobní trest
52:29 Vyloučen hráč #96 Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování
50:34 No tak tohle bych trefil asi taky. 5:7.
50:33 GÓL Florbal Ústí B! 5:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba bez asistence (5:7)
49:19 Domácí stálice Machek už zase sedí. Nepoučitelnej.
49:18 Vyloučen hráč #69 Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
48:03 Herczegovo galapředstavení pokračuje. Šimáň utekl ve vlastním oslabení do protiútoku a předložil domácímu sniperovi krásnou přihrávku, no a golman Pražák už byl jen divákem.
48:02 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg, asistoval #30 Marek Šimáň (5:6)
46:59 Už to vypadalo na povedený večer pro domácího Matyse, ale přicházi zbytečný faul. No aspoň si odpočine.
46:41 Vyloučen hráč #60 Ondřej Matys družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:41 O 3 důležité body do tabulky hrající domácí sice přitlačili, ale branky střílí zatím jen Ústí.
45:55 GÓL Florbal Ústí B! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #40 Jan Vaca, asistoval #24 Vladimír Štorek (4:6)
44:25 Po přesném výhozu golmana Dvořáka a rychlé teči Beneše, zakončoval nepřesně Šimáň. Skóre zůstává neměnné.
43:13 Hosté skórují po jejich první střele v této třetině.
43:12 GÓL Florbal Ústí B! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #40 Jan Vaca (4:5)
41:16 Domácí se toho na začátku třetího dějství vůbec nebojí. Nebezpečně zakončoval obránce Beneš.
40:44 Herczeg se teď jako správný voják postavil dvěma soupeřům a získal míček pro svůj tým.
40:01 Tak jo, jsme zpátky. Je před námi třetina o všechno.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:59 Ačkoliv to ze začátku nevypadalo, 2. třetina přinesla spostu gólů a oku lahodících momentů. See ya za deset minut.
39:10 Krátce po návratu Nikoliče na hrací plochu se ve velké šasnci objevil domácí Houska, ale skákající míček si řekl "not today".
36:56 Možnost pozlobit soupeře v přesilové hře mají nyní i domácí.
36:55 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:20 Nově složená druhá formace Olympu má věkový průměr zhruba tak 13 let. Mládežníci do toho!!!
34:41 V průběhu druhé třetiny se na hřišti objevují i domáci striker Marek Šimáň a Marouane Fellaini aka Matyáš Prchlík.
31:34 Domácí vedení dlouho nevydrželo. Míček musela ze sítě lovit i golmanská stálice mezi tyčemi Olympu.
31:33 GÓL Florbal Ústí B! 4:4
31:18 V posledních zápasech absentující Herczeg se vrátil ve správný čas. Jeho neuvěřitelný projektil si našel cestu za hostujícího Pražáka. 4:3.
31:17 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg bez asistence (4:3)
28:56 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #60 Ondřej Matys, asistoval #18 David Nesnídal (3:3)
28:56 Hosté sice překlopili vedení na svou stranu zásluhou Vladimíra Štorka, ale ihned v zápětí dává svou druhou dnešní branku domácí wonderkid Ondřej Matys. Je vyrovnáno.
28:43 GÓL Florbal Ústí B! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #40 Jan Vaca (2:3)
25:37 Hosté z Ústí svou výhodu nevyužili, naopak měl velkou šanci domácí Přílepek.
23:37 Vyloučen hráč #69 Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
23:37 Ačkoliv je Machek jediným skoro draftovaným hráčem, který kdy běhal po zdejší hale, hloupému faulu se nevyvaroval. Domácí jdou do čtyř.
22:42 GÓL Florbal Ústí B! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #10 Hynek Nikolič (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 13:7
13:09 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (2:1)
11:32 Vyloučen hráč #83 Šimon Černý družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
10:56 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg, asistoval #60 Ondřej Matys (2:0)
01:58 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #60 Ondřej Matys, asistoval #69 Přemysl Machek (1:0)