• 59 58:11
    6:3
    (Maxa)

Wizards DDM SO Praha 10 - Sokol Rudná 6:3
branky: 30. Daniel Maxa, 33. Tomáš Branžovský, 34. Sebastian Maxa, 50. Karel Smutný, 51. Karel Smutný, 59. Tomáš Branžovský - 7. Martin Kameš, 9. Adam Pivoňka, 39. Štěpán Hanzl; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Vít Svojše 11, Jan Hartman 5 - Matyáš Havel 22; po třetinách: 0:2, 3:1, 3:0
60:00 Komentář domácích: Dneska jsme nastoupili s velkou dekou, smolná prohra v Kralupech a absence jednoho z lídrů týmu udělala své, první třetina tomu odpovídala, nevěřili jsme si, byli jsme nervózní na balonu a soupeře jsme nepřehráli, zlomil to první gól, pak jsme začali být lepší a už jsem věřil, že to dotáhneme. Dneska to byl zápas play-up úrovně, jsem rád, že jsme si to vyzkoušeli, že jsme to otočili a že jsme zvládli závěr fyzicky i psychicky. Děkujeme soupeři za kvalitní prověrku, přejeme příjemnou cestu edomů a s fajnšmekry se těšíme příští sobotu od 20:00 v Ústí.
60:00 Komentář hostů Tuček Martin (Trenér): Nedáš, dostaneš, neproměněné šance na začátku 3. třetiny nás stály body. Děkujeme soupeři za férové zápas a fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
58:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (6:3)
57:25 Timeout Sokol Rudná
50:30 Wizards v sobě konečně probouzí bojovného BENGÁLECkého tygra a získávají dvougólové vedení
50:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #10 Jakub Sedliský (5:3)
49:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
47:30 Vyloučen hráč #81 Štěpán Hanzl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
47:30 Wizards mohou získat vedení 4:3. Doufejme že se jim to povede
43:37 Hartman si připisuje první MONSTER SAVE tohoto zápasu
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Jan Hartman družstva Wizards DDM SO Praha 10
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
38:40 Židův byl vyslán do hry místo Patrika Vachaty, který má v nohách již jeden dnešní zápas za juniorský A tým. Bylo vidět že je unavený
38:38 GÓL Sokol Rudná! 3:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl bez asistence (3:3)
34:45 Rezerva Wizards, Vojtěch Židův se rozběhává za ochranou sítí. Uvidíme co nám předvede
33:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #28 David Bouda (3:2)
32:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #4 Daniel Maxa (2:2)
32:42 Branžovský konečně po vyslyšených modlitbách proměňuje k tyči Havla
31:51 Vyloučen hráč #72 Martin Kameš družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
31:37 Vyloučen hráč #29 Kryštof Urban družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:05 Tesaříkovi sjíždí střela a soupeř se přesouvá do útočného pásma, Naštěstí ale neproměňuje
29:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #28 David Bouda (1:2)
29:42 Daniel Maxa proměňuje střelou nad nohu brankáře a snižuje na 2:1
27:52 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
27:52 Wizards čeká přesilovka. Doufejme že vstřelí gól a sníží na 2:1
27:44 Vachata zaviňuje obrovský fatál
26:56 Havel zatím brání svatyni hostí
25:36 Sedliský střílí z horního roju velkého brankoviště, bohužel do masky brankáře
20:00 Střely v 1. části: 8:7
18:40 Zápas je hodně nahoru a dolu ale wizards zatím více na balónu
08:37 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (0:2)
07:58 Smutný zkouší zápěstím
06:46 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #72 Martin Kameš, asistoval #26 Martin Špaček (0:1)
02:37 Zatím vidíme vyrovnaný zápas
00:52 Tesařík uklidňuje hru nahrávkou na Kronďáka který rozjíždí útok ale bohužel gól nevstřeluje
00:01 První buly tohoto zápasu pro Wizards
00:00 Dobrý večer, vítám vás na 18. kole divize, kde se proti sobě postaví domácí Wizards a hostující Rudná. Doufáme že si to užijete stejně jako my zde v hale