2
  • 60 59:18
    2

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Chomutov B 12:10
branky: 3. Jaroslav Michálek, 10. Jaroslav Michálek, 19. Jaroslav Michálek, 28. Jiří Prokop, 32. Daniel Jäschke, 34. Petr Chládek, 41. Daniel Jäschke, 42. Daniel Muchna, 44. Daniel Jäschke, 46. Petr Chládek, 48. Daniel Jäschke, 55. Jiří Prokop - 13. Jan Ibl, 16. Ondřej Halej, 27. Matyáš Rauscher, 28. Ondřej Halej, 28. Adam Martin, 34. Martin Morava, 35. Martin Morava, 39. Karel Šantora, 44. Miloš Šulc, 50. Marek Macura; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 572; zásahy brankářů: Matěj Holeček 10, Filip Staněk 4 - Lukáš Kopecký 22; po třetinách: 3:2, 3:6, 6:2
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): V první řadě bych chtěl poděkovat klubu Florbal Chomutov, že do toho šel s náma. Klasickej kaťáckej zápas. Hodně gólů, vysoká přestřelka, myslím si, že pro děti reklama na florbal sama o sobě. Všem se muselo líbit. Jsme rádi za tři body, CV boys nás prohnali víc než dost, klobouk dolů, hráli fakt skvěle. My můžeme jít do zítřejšího utkání s čistou hlavou a připravit se na finální část sezony, na kterou všechny zveme. Díky moc všem pořadatelům, rozhodčím a všem, co se na téhle velké věci podíleli. Hezký víkend.
60:00 Komentář hostů Sýkora Libor (Trenér): Suprový vyrovnaný utkání, Cíl v této sezóně již máme splněný. Škoda, že jsme nedotáhli zápas k výhře, ale rozhodla 3. třetina a naše nepohlídání středu. Soupeř odskočil a nám se ho nepodařilo dohnat. Děkuju Katům za uspořádání tohoto utkání ve výborné atmosféře, děkuji rozhodčím, soupeři i divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:59 To byly nervy! Po tomto budu potřebovat alespoň týden klidu. Smůla, hraje se zase zítra!
59:29 Solar si mohl dát góla, trefuje tyč.
59:18 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování
59:18 Vyloučen hráč #4 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování
58:51 Říkám: „Hele Kačí, koukej, jak Prokop netrefí prázdnou bránu." Pár sekund na to Prokop z metru přestřeluje prázdnou bránu.
57:53 Chomutov má dokonce speciální formaci na odebírání míčku. Na divizi velký luxus.
57:50 Timeout Florbal Chomutov B
57:50 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:22 Chomutov v 6, ale s Kopeckým v bráně. Rozhodčí si nevšiml, i když Pardubský ječel z trestné.
57:01 Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
56:50 Začíná to být dosti nervózní plácaná.
56:01 Martin dost laxně ztratil balonek a musel hasit šanci Lenkeho.
54:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 12:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #7 Lukáš Pardubský (12:10)
54:15 Prokop zavěsil!
53:58 Skvěle Staněk teď.
53:17 Muchna se Štěrbou vyčkávají.
51:43 Prokop trefuje pouze dobře postaveného Kopeckého.
50:29 Škoda netrefené poloprázdné brány.
49:40 GÓL Florbal Chomutov B! 11:10
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #96 Lukáš Mock (11:10)
48:26 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:26 Kinetická energie letícího komára sestřelila Kotlana. Centimetry chyběly k čistému zákroku.
47:39 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 11:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #18 Daniel Muchna (11:9)
47:39 Dáňa jede!
45:32 To je drama, to je drama.
45:29 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 10:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #12 Jiří Prokop (10:9)
43:21 GÓL Florbal Chomutov B! 9:9
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #99 Miloš Šulc, asistoval #12 Josef Náther (9:9)
43:21 Netrefená Prokopova brána, to se ale nedá říct o dělovce Šulce.
43:04 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #71 Erik Štěrba (9:8)
43:04 Dáňa Jäschke - náš dnešní druhý hrdina!
41:32 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #9 Daniel Jäschke (8:8)
40:56 Krvavý to zákrok. Nejen, že tu píšu online, kibicuju děti v rozích i pravidelně chodím vytírat na požádání. Alespoň mi děti zatleskaly.
40:55 Šantora nabral loktem Michálka do obličeje, nepříjemný zákrok, ale odchází po svých.
40:13 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:8
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:24 Pardubský sám mezi chomutovskými na útočné polovině a balonek zázrakem neztratil.
38:29 GÓL Florbal Chomutov B! 6:8
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Karel Šantora, asistoval #91 Martin Morava (6:8)
38:29 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Filip Staněk družstva FBC DDM Kati Kadaň
38:29 Tak tenhle gól si Holeček za rámeček tedy nedá.
37:27 Mock zkoušel zorro tríček, avšak jaksi mu to nevyšlo.
36:52 Skvělý zákrok Holečka.
36:27 To je naprostý chaos.
34:34 GÓL Florbal Chomutov B! 6:7
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #98 Tomáš Kotlan (6:7)
34:08 Domácí tropí naprosto zbytečné chyby v rozeehrávce, ze kterých pramení snadné góly pro Chomutov.
33:43 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek bez asistence (6:6)
33:43 Hopík přeskotačil Kopeckého a máme srovnáno.
33:23 GÓL Florbal Chomutov B! 5:6
32:47 Pardubský ani napotřetí nedostal balonek za Kopeckého.
31:39 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:5
30:18 Kopecký si počkal na Muchnu u pravé tyčky.
29:54 Kadaň si zahraje druhou přesilovku.
29:52 Vyloučen hráč #8 Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
29:05 Krásná prohazovačka Šebka, ale nic z toho.
27:46 GÓL Florbal Chomutov B! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #86 Ondřej Halej (4:5)
27:46 Pokud naši roztleskávají, Chomutov dává góly.
27:27 GÓL Florbal Chomutov B! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #4 Matyáš Rauscher (4:4)
27:12 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #21 Petr Chládek (4:3)
27:12 Prokop se trefil, zázraky se dějí.
26:25 Tři otočky si Šebek s Macurou daly na buly.
26:17 GÓL Florbal Chomutov B! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #4 Matyáš Rauscher, asistoval #86 Ondřej Halej (3:3)
26:17 A máme srovnáno.
26:15 Nějak se nám to na tom hřišti kosí.
25:12 Těžko sledovat hřiště, když tu po hale lítá mexická vlna.
22:14 Strašný chaos na hřišti i na tribunách.
21:43 Náther až záhadným způsobem ztratil hokejku.
20:20 Stačil jeden přestávkový program a už máme ztracené děti.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět hosté.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
18:39 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #71 Erik Štěrba (3:2)
18:39 Zápas jednohu muže!
17:42 Lenke nastřeluje tyč...
17:18 Konečně také jednou kadaňská přesilovka vypadá jako přesilovka.
16:40 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:40 Nejen že udržel balon, ale i pro faul si Kolitsch došel.
15:18 GÓL Florbal Chomutov B! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #51 Adam Martin (2:2)
15:18 Chomutovské posily z „Áčka" se prosazují.
14:34 Lenke vyzrál na Martina.
13:51 Kačerík zkušeně vrátil na Šebka, aby mohla jeho lajna v klidu a na balonku vystřídat.
12:19 GÓL Florbal Chomutov B! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #96 Lukáš Mock (2:1)
12:19 Chyba a jasně proměněná šance.
11:50 Kopecký opět skvělý.
10:17 Máme i komerční přestávky. To je skvělé.
09:39 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #9 Daniel Jäschke (2:0)
09:18 Štěrba se  skvěle prokličkoval mezi obránci Chomutova, ale trefuje jen břevno.
08:04 Dundr skvěle vyblokoval Šulce.
07:18 Müllerova přízemní střela nepřekvapila Holečka.
06:17 Největší tlak dnes leží asi na Šebkovi, ten dnes hraje před svými žáky i kolegy.
05:02 Šantora věrný svému původnímu povolání. Skvěle vyčapal střelu svého spoluhráče Moravy.
04:09 Macura doslova sestřelil Mocka.
03:25 Šebek s Pardubským ustáli tlak před vlastní bránou.
02:54 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
02:54 Bouchla hala! Michálek zavěsil.
02:33 Neskutečný Kopecký! Lenke již střílel do prázdné, ale byl vyčapán.
02:02 Ani Solar netrefuje zařízení.
01:44 Kopecký si počkal na Kolitschův druhý pokus.
01:10 Kolitschův projektil míjí bránu.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrávají hosté.