9:8
    Jan FIDLER
    (Klein)

USK Akademik Cheb - 1.FBC DDM Děčín IV 9:8
branky: 5. Jan Skopový, 20. Dominik Vorlíček, 25. Jan Smolka, 31. Václav Müller, 37. Jan Smolka, 40. Vojtěch Hůda, 43. Stanislav Hykš, 53. Václav Müller, 56. Daniel Macek - 1. Petr Procházka, 19. Petr Procházka, 29. Marek Sochor, 42. Tomislav Matějka, 46. Jiří Vlček, 49. Jiří Vlček, 54. Jiří Vlček, 59. Jan Fidler; rozhodčí: Šimon Dubský - Marek Schober; vyloučení: 4:2; využití: 2:2; diváků: 209; zásahy brankářů: Tomáš Bartůšek 37 - Vojtěch Jirka 19; po třetinách: 2:2, 4:1, 3:5
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Těžký a vypjatý zápas v krásné atmosféře, bylo vidět o co oba týmy hrají. První třetinu jsme dobrře bránili a čekali na brejky, které přicházely, ale bohužel jsme je nevyužívali. Druhá třetina se nám nepovedla, nevyužili jsme ořesilovky a samy v oslabení inkasovali. Třetí část od nás byla dobrá, kluci makali na srovnání, ale domácí vždy když jsme se přoblížili dokázali odpovědět. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář domácích Vorlíček David (Asistent trenéra): Dneska opravdu těžký zápas, na našich hokejkách se projevovala nervozita. Opět škoda zbytečných vyloučení. Přesto děkuji za velký morál v kabině, z mužstva bylo cítit, že prostě dnes chce tři body. Jsem rád, že se kluci vypořádali i s extraligovými hráči, kteří jsou na soupisce Děčina. Všem děkuji, jak hráčům, divákům a soupeři šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:24
60:00 Tímto se s vámi všemi loučím a přeji pohodový zbytek večera.
60:00 A máme tu konec zápasu s těsným výsledkem 9:8 pro tým domácích!
58:46 Minutu a čvrt před koncem se hosté v šesti hráčích v poli dotahují na Akademik.
58:45 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 9:8
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #24 Vojtěch Klein (9:8)
57:35 Fidler chtěl zavítat na chebskou střídačku. Asi se chystá přestup.
55:29 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
55:29 GÓL USK Akademik Cheb! 9:7
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek, asistoval #77 Václav Müller (9:7)
53:47 Hosté zase opět hrozí vyrovnáním.
53:46 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 8:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #27 Jiří Vlček, asistoval #92 Jan Bräuer (8:7)
52:56 Jak říkali děčínští na střídačce vedle nás: ,,Jsou z nás pos*aný, zlomíme je.'' Karta se ale obrátila.
52:55 GÓL USK Akademik Cheb! 8:6
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #69 Jan Skopový (8:6)
52:38 Tyrpekl střílí, trefuje ale jen nohu soupeře.
51:28 Voborník to u mantinelu nevymyslel nejlépe, gólem to naštěstí nekončí.
49:59 Macek chtěl poslat na Smolku, přihrávka však neprošla.
48:41 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 7:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #27 Jiří Vlček, asistoval #94 Jan Fidler (7:6)
48:17 Vyloučen hráč #16 Stanislav Hykš družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:45 Skopovému přistála přihrávka na backhand a těžko ji zpracovával.
45:03 Po obdobné kombinaci přichází gól i na straně hostů.
45:02 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 7:5
42:19 Domácí se nezalekli a po krásné kombinaci na jeden dotek přichází rychlá odpověď.
42:18 GÓL USK Akademik Cheb! 7:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #16 Stanislav Hykš, asistoval #34 Daniel Macek (7:4)
41:56 Tlak děčínských přinesl své ovoce a snaží se ještě změnit skóre zápasu.
41:55 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #89 Tomislav Matějka, asistoval #12 David Matza (6:4)
40:42 Děčín tlačí jako blázen, dělovka Sochora však končí na bloku.
40:17 Bárty zase opět zachraňuje situaci.
40:01 Poslední buly tohoto zápasu bere Cheb.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:46 Patnáct vteřin před koncem druhé třetiny domácí navyšují skóre!
39:45 GÓL USK Akademik Cheb! 6:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #6 Vojtěch Hůda, asistoval #88 Jan Kugel (6:3)
39:21 Štány leží na zemi, ale i tak si drží úsměv na tváři.
38:12 Zblokovaná střela domácích končí na bloku a následně za mantinelem.
36:38 Duo Smolka a Macek dneska válí!
36:37 GÓL USK Akademik Cheb! 5:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #14 Jan Smolka, asistoval #34 Daniel Macek (5:3)
35:55 Pro postavení v brankovišti Hůdovo gól neplatí.
35:23 Voborník o parník míjí bránu.
33:26 Bárty skáče po míčku jako kočka po myši.
30:42 Venca zachraňuje skóre a překlápí ho na stranu domácích.
30:41 GÓL USK Akademik Cheb! 4:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #6 Vojtěch Hůda (4:3)
30:17 Bárty ukazuje, že fotbal by nebyl pravý sport pro něj a po této fatální chybě zachraňuje míček až na brankové čáře.
29:41 Macek svou střelou trefuje první blok hostů.
29:02 Domácí dostávají jedinečnou příležitost překlopit utkání na svoji stranu.
29:01 Vyloučen hráč #91 Zdeněk Vážný družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
28:23 A přichází smolný gól na samém konci oslabení.
28:22 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #24 Vojtěch Klein (3:3)
27:54 Roh u brány hostů je celkem zakletý a hráči se z něj nemohou vymotat.
26:23 Hráč hostů předvedl lehce filmový skok s Tyrpeklovo dopomocí, díky čemuž si zahraje Děčín přesilovku.
26:22 Vyloučen hráč #46 Karel Tyrpekl družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:22 Zblokovaná střela hostů míří vysoko k nebesům.
24:29 První střela druhé třetiny a hned gól. Tomu se říká efektivita střelby, dámy a pánové!
24:28 GÓL USK Akademik Cheb! 3:2
23:35 Snad aspoň v přesilové hře domácích přijde první střela ve druhé třetině.
23:34 Vyloučen hráč #89 Tomislav Matějka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za zdržování hry
21:33 Přihrávky nepřesné, žádná pořádná střela = hodně nepohledná přesilovka.
20:01 Děčín začíná druhou třetinu přesilovou hrou.
20:00 Vyloučen hráč #77 Václav Müller družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 10:12
20:00 Menší drama ke konci třetiny. Jsme všichni zvědaví, jak se to ve druhé třetině vyvine.
19:36 Domácí rychle odpovídají, a ani ne půl minuty před koncem první třetiny srovnávají.
19:35 GÓL USK Akademik Cheb! 2:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #7 Dominik Vorlíček, asistoval #22 Martin Prokopec (2:2)
18:26 Děčín utkání překlápí nádhernou střelou do šibenice na svou stranu.
18:25 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #6 Petr Procházka, asistoval #24 Vojtěch Klein (1:2)
16:25 Žuk poslal na Kirchmana přihrávku tenisových rozměrů. Ani Markéta Vondroušová by se za ni na place nestyděla.
15:26 Bárty drží své spoluhráče nad vodou, glo glo.
14:33 Tlak hostů do brány se trošku vymkl kontrole, takže nám na chvíli Bárty zmizel pod lavinu hráčů.
14:01 Lob Kleinera přes půlku hřiště zaletěl až za mantinel.
13:02 Hosté dlouho drželi míček za bránou, až se najednou rozprchli. Bárty jejich střelu však vychytal.
11:44 Cheb pomalu srovnává střely v zápase.
11:16 Brankář Děčína teď zachránil spoluhráčům pozadí obětavým skokem na zem.
10:39 Kirchyho střela končí na bloku soupeře.
09:56 Vojířův úprk z vězení a jeho následnou přihrávku na střed zastavují obránci hostů.
09:21 Krásná kombinace domácích gólem nekončí.
08:49 Mašát se pokoušel o samostatný únik, byl však zastaven.
07:57 Cheb se zatím drží docela obstojně.
06:49 Děčín rozehrává první přesilovku zápasu. Jsme zvědavi, jak s ní naloží.
06:48 Vyloučen hráč #17 Jakub Vojíř družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
06:28 Kleinera převálcovaly dva děčínské válce, ale i tak se zvedá a získává míček.
04:19 Komu se nelení, tomu se zelení a domácí tedy taky přispívají gólem do zápasu.
04:18 GÓL USK Akademik Cheb! 1:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #69 Jan Skopový, asistoval #14 Jan Smolka (1:1)
03:03 Bartůšek teď těsně vychytal odražený míček!
02:25 Děčín je hodně aktivní a napadá, domácí si s tím moc neví rady.
01:39 Štányho pokus o přihrávku zachycen a hra se přesouvá zpět před Bartůška.
00:41 Tak tohle byla od hostů opravdu rychlovka.
00:40 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #6 Petr Procházka, asistoval #91 Zdeněk Vážný (0:1)
00:01 Úvodní buly zápasu bere Děčín.
00:00 Krásné odpoledne všem příznivcům kvalitního florbalu! Za malou chvíli to všechno vypukne, buďte u toho s námi.