(Sochor)
  • 59 58:09
    Ústí

1.FBC DDM Děčín IV - Florbal Ústí B 6:5
branky: 15. Jan Bräuer, 25. Petr Slánský, 26. Vojtěch Legner, 38. Vojtěch Legner, 50. Jiří Vlček, 59. Vojtěch Klein - 14. Hynek Nikolič, 14. Jan Vaca, 22. Marek Chroustovský, 30. Filip Kučaba, 36. Hynek Nikolič; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 34 - Matěj Dobosz 19; po třetinách: 1:2, 3:3, 2:0
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Těžký zápas, do kterého jsme nevstoupili dobře a Ústí mohlo skórovat vícekrát. Pak jsme se ale více srovnali a zápas se vyrovnal. Ve druhé třetině to bylo více nahoru dolů, což nám úplně nevyhovovalo a to nejlepší jsme si tedy schovali do třetí třetiny, kterou jsme měli daleko více pod kontorlu a postupně jsme si trpělivostí došli pro obrat a 3 body. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): Mrzuté. Nezvládnutý závěr nás stál utkání. Chyběla špetka zkušeností a rozvahy, tohle se dalo dohrát za 3 body. No nic, čeká nás ještě šichta v týhle šílený sezoně. Hezký večer všem.
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
58:09 Timeout Florbal Ústí B
58:01 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #48 Vojtěch Klein, asistoval #29 Marek Sochor (6:5)
57:23 Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
49:23 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Jiří Vlček, asistoval #48 Vojtěch Klein (5:5)
40:00 Střely ve 2. části: 14:13
37:00 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Vojtěch Legner, asistoval #85 Petr Slánský (4:5)
35:23 GÓL Florbal Ústí B! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (3:5)
29:12 GÓL Florbal Ústí B! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #10 Hynek Nikolič (3:4)
25:51 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Vojtěch Legner, asistoval #6 Petr Fišer (3:3)
24:03 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský bez asistence (2:3)
21:24 GÓL Florbal Ústí B! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #24 Vladimír Štorek (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 15:7
14:18 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer bez asistence (1:2)
13:55 GÓL Florbal Ústí B! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #40 Jan Vaca bez asistence (0:2)
13:13 GÓL Florbal Ústí B! 0:1
12:01 Oba týmy si vytvářejí gólové šance, avšak oba brankáři drží čisté konto.
07:29 Domácí tým je při přechodu do útočné fáze zatím velmi nepřesný a je jen otázkou času, kdy ho Ústí potrestá.
03:09 Utkání začalo v poklidném tempu.