• 60 59:17
    8:4
    (Smutný)

FbC Barracudas Slaný - Wizards DDM SO Praha 10 9:4
branky: 6. Patrik Martinovský, 31. Jiří Rafaj, 36. Jiří Rafaj, 39. Václav Linhart, 53. Jiří Rafaj, 54. Stanislav Prokop, 58. Stanislav Prokop, 59. Petr Hartman, 60. Petr Krištof - 12. Karel Smutný, 21. Martin Lazárek, 24. Jakub Sedliský, 60. Jakub Sedliský; rozhodčí: Jan Dušek - Marek Jeřábek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jiří Šimon 26 - Jan Hartman 14; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:1
60:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Dneska jsme to nezvládli, v hlavách jsme se nedostali do zápasu, byli jsme pomalejší, slabší, méně přesní, soupeř hrál to, co potřeboval a dnes si vyhrát zasloužil. My jsme nedokázali zareagovat. Nám nezbývá, než se ze zápasu poučit, makat dál na trénincích a začít zase vyhrávat. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Richtr Ondřej (Vedoucí): Oproti minulému utkání bojovný výkon a tak i zasloužená výhra. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:17
59:54 GÓL FbC Barracudas Slaný! 9:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 Petr Krištof bez asistence (9:4)
59:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #25 Karel Smutný (8:4)
58:00 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #99 Jiří Šimon (8:3)
57:27 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop, asistoval #88 Adam Nolč (7:3)
56:39 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
53:48 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop, asistoval #24 Petr Hartman (6:3)
52:10 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #27 Petr Krištof (5:3)
44:52 Vyloučen hráč #24 Petr Hartman družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
38:19 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #14 Stanislav Prokop (4:3)
35:08 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #24 Petr Hartman (3:3)
30:55 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:3
26:26 Vyloučen hráč #21 Matěj Zdobinský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
26:26 Vyloučen hráč #14 Stanislav Prokop družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:3
20:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 10:8
17:52 Vyloučen hráč #93 Jaroslav Váňa družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
12:49 Vyloučen hráč #26 Václav Linhart družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
11:38 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (1:1)
10:24 Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hra rukou
05:59 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Patrik Martinovský, asistoval #24 Petr Hartman (1:0)