• 59 58:09
    7:4
    ()

Wizards DDM SO Praha 10 - FD Teplice 7:4
branky: 22. Matyáš Kronovetr, 23. Karel Smutný, 25. Petr Krob, 32. David Bouda, 36. David Bouda, 54. Tomáš Branžovský, 59. Karel Smutný - 39. Jan Koštoval, 51. Jan Koštoval, 51. David Gebhardt, 55. David Gebhardt; rozhodčí: Marek Jeřábek - David Hertz; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vít Svojše 8 - Lukáš Topš 26; po třetinách: 0:0, 5:1, 2:3
60:00 Komentář hostů Valter Vlastimil (Vedoucí): Pro nás "zkušební" zápas divize. První třetina opatrná, ve druhé nám utekl začátek, kde nás soupeř přehrál v přesilovkách. Paradoxně od stavu 5:0, jsme si začali víc věřit na míčku a začalo to vypadat i vyrovnaně, k většímu drama nechybělo moc. Děkujeme divákům, soupeřům i rozhodčím.
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Z Teplic přijel houževnatý soupeř, přesto si troufnu říct, že jsme měli zápas 50 minut pod kontolou. Nicméně se šancemi zacházíme hrozně lehkovážně a po snížení soupeře na 3:5 jsme se ještě o výsledek strachovali. Nicméně závěr jsme zvládli a byl pro nás nakonec dobrou prověrkou do zbytku sezony. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů i hodně štěstí do sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
58:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný bez asistence (7:4)
56:55 Timeout FD Teplice
56:34 Váňa teď vyčistil vápno.
55:52 Schneider teď předvedl velice pohledné sólo. Gólem ho ovšem nezakončil.
54:54 Svojše vytáhl důležitý zákrok.
54:04 GÓL FD Teplice! 6:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #15 Vojtěch Strejcovský (6:4)
54:04 Teplice rychle odpovídají snížením.
53:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #14 Tadeáš Zeiner (6:3)
53:37 Chvíle radosti i smutku zároveň. Branžovksý vstřelil gól, ale zároveň to vypadá na zranění.
51:14 Teplice teď vstřelily dvě rychlé branky a zápas dramatizují.
50:47 GÓL FD Teplice! 5:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #17 Lukáš Fiala (5:3)
50:36 GÓL FD Teplice! 5:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #72 Martin Schneider (5:2)
50:10 Jaroslav Busquets Váňa si teď hodně dovolil na vlastní půlce. Rozehrávka pro Wizards.
47:31 Zdravotní ošetření Topše dopadlo naštěstí dobře a zápas může pokračovat.
45:50 Wizards se zatím nedaří v přesilovce zakončit.
45:30 Solidní svíce teplických.
44:43 Vyloučen hráč #13 David Gebhardt družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
41:57 WIzards začali velice aktivně a zasypali Topše střelami. Ten ovšem náporu zatím odolává.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:36 Zmatený Váňa nevěděl, kam se od něj odrazil míček.
38:49 GÓL FD Teplice! 5:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #88 Vlastimil Valter (5:1)
35:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (5:0)
35:01 Ale teď už byl proti Boudovi Topš bezmocný.
34:26 Branžovský dal naprosto životní přihrávku na Smutného, který se tak ocitl před úplně prázdnou brankou. Gól to ovšem není.
32:55 Zdobinský fauluje. Teplice budou rozehrávat z nebezpečné pozice.
31:39 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #12 Daniel Maxa (4:0)
30:18 Střela Sedliského končí na tyči.
27:46 Hra 4v4 je zatím jako na horské dráze. V šancích obě družstva.
26:17 Vyloučen hráč #49 Marek Nekuda družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
26:17 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
25:30 Lazárka opět vykryl vynikající Topš.
24:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #12 Daniel Maxa (3:0)
24:15 Krásná kombinace Maxy a Kroba znamená další gól Wizards.
23:14 Branžovského střela ve stylu Matěj Průcha v brance neskončila.
22:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #28 David Bouda (2:0)
22:22 Wizards prolomili střeleckou smůlu a odskakují o dvě branky.
22:00 Vyloučen hráč #49 Marek Nekuda družstva FD Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
21:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #28 David Bouda (1:0)
20:00 Střely v 1. části: 12:2
19:50 I Kočař selhal proti zatím vynikajícímu Topšovi.
19:14 Kronďák zakončil akci Wizards střelou z voleje, která ovšem minula branku.
18:32 Smutný v jasné příležitosti netrefil branku.
17:12 Vyloučen hráč #29 Adam Betka družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
15:59 Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
15:59 Bouda se stává prvním vyloučeným Wizárdem této sezóny
14:10 Njevětší nápor Wizards už opadl, zatímco Teplice se začínají dostávat do šancí.
10:35 Wizards neustále v tlaku a na polovině soupeře. Gól se ale zatím vstřelit nedaří.
08:33 Topš teď vytáhl luxusní zákrok proti střele Smutného do téměř odkryté branky.
06:49 První střelu vyslali i hosté z Teplic. Svojše ale připraven.
03:58 Teplice začaly v hlubokém bloku a nedaří se jim dostat na míček.
02:23 První nebezpečná střela kanonýra Smutného. Gólman hostů si ale věděl rady.
00:31 Wizards začínají aktivně na balónku a soupeře nechtějí pustit k míčku.