• 45 44:47
    7:5
    (Suchan)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FbC Písek 7:5
branky: 3. Jiří Jedlička, 5. Damian Jelínek, 6. Radim Dočekal, 7. Jiří Jedlička, 14. Damian Jelínek, 41. Adam Kylián, 45. Jan Trojan - 15. Matěj Šerák, 24. Jindřich Král, 27. Matěj Šerák, 44. Jindřich Král, 45. Jindřich Král; rozhodčí: Filip Rabiňák - Filip Češner; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Tomáš Votava 18 - Petr Sochor 30; po třetinách: 5:1, 0:2, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 8:11
44:47 GÓL FbC Písek! 7:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #70 Michal Suchan (7:5)
44:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #19 Jan Trojan bez asistence (7:4)
43:02 GÓL FbC Písek! 6:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #52 Štěpán Prčík (6:4)
42:23 Vyloučen hráč #19 Jan Trojan družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
40:28 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Adam Kylián z trestného střílení (6:3)
30:00 Střely ve 2. části: 13:7
29:18 Vyloučen hráč #17 Vilém Frič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
29:18 Tenhle zákrok ze strany Znojma byl opravdu na kriminál.
28:00 Zlomená florbalka hráče Písku.
26:45 Písek ztahuje náskok soupeře.
26:32 GÓL FbC Písek! 5:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #16 Matěj Šerák, asistoval #66 Tomáš Wagner (5:3)
24:19 Trestné střílení družstva FbC Písek neproměnil #70 Michal Suchan.
23:21 GÓL FbC Písek! 5:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #10 Petr Sochor (5:2)
23:06 Tato třetina zatím mnoho střel a šancí nenabídla.
20:14 Snad bude zraněný hráč Znojma v pořádku. Za pořadatelsklý stolek přejeme brzké uzdravení.
20:00 Diváků je sice požehnáno. V hale ale převládá ticho.
18:45 Oba celky teď hrají velmi svědomitě do obrany.
15:00 Střely v 1. části: 15:5
14:59 Závar na konci utkáni se v gól neproměnil, ale Písek svojí aktivitu zvedá.
14:20 GÓL FbC Písek! 5:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #16 Matěj Šerák, asistoval #12 Jindřich Král (5:1)
14:00 Jiří Jedlička, ze Znojma, je blízko ke vstřelení hattricku. Sledujte s námi
13:39 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #87 Jiří Jedlička (5:0)
12:40 Výkon Alexe u časomíry odpovídá výkonu na hřišti, přesto Znojmo dalo už 4 góly.
11:00 Jelínek a Král v konfliktu. Rozhodčí řeší domluvou.
10:30 Písek se s výsledkem snaží něco udělat, ale stále se jim nedaří zakončení.
10:00 Katastrofální útok Písku, dokazují jejich pouhé 3 střely na bránu.
07:48 Písek vypadá unaveně po ranním zápase s Chodovem, který jim dal očividně zabrat.
06:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Jiří Jedlička, asistoval #19 Jan Trojan (4:0)
06:00 Hra je velmi tvrdá a pro diváki aktraktivní.
05:56 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal, asistoval #17 Vilém Frič (3:0)
05:00 Znojmo potvrzuje, že je aktuálně ve velmi dobré formě :)
04:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #19 Jan Trojan (2:0)
02:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Jiří Jedlička bez asistence (1:0)
00:01 Plná hala fandí dobrému florbalu!