• 42 41:06
    2
    Lukáš FORMÁNEK

Wizards DDM SO Praha 10 - FbC Písek 1:8
branky: 27. Lukáš Kainz - 6. Vojtěch Matějíček, 7. Jindřich Gelnar, 7. Jindřich Král, 31. Matěj Šerák, 32. Denis Hladík, 35. Denis Hladík, 38. Antonín Mikeš, 38. Matěj Charvát; rozhodčí: Petr Jahoda - Michal Lipinský; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Brabec 12 - Petr Sochor 11; po třetinách: 0:3, 1:0, 0:5
45:00 Střely ve 3. části: 5:9
41:06 Vyloučen hráč #19 Lukáš Formánek družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
37:28 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
37:28 GÓL FbC Písek! 1:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #26 Matěj Charvát bez asistence (1:8)
37:28 Trenér hlinák si bere timeout snad něco vymyslí za taktiku.
37:20 GÓL FbC Písek! 1:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #34 Antonín Mikeš, asistoval #19 Vladimír Hubáček (1:7)
34:59 GÓL FbC Písek! 1:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Denis Hladík, asistoval #26 Matěj Charvát (1:6)
34:22 Hama už je ready na oslabení a předvádi krásné bloky.
34:11 Vyloučen hráč #7 Luka Liška družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
32:40 Háma si na lavičce potřebuje odpočnout a tak se místo něj přemisťuje do útoku Marek Bauer.
31:52 Háma běhá jak kdyby si před zápasem dal nějaký energy drink a obránci si s ním neví vůbec rady.
31:37 GÓL FbC Písek! 1:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Denis Hladík, asistoval #70 Michal Suchan (1:5)
30:56 GÓL FbC Písek! 1:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #16 Matěj Šerák bez asistence (1:4)
30:00 Střely ve 2. části: 4:6
26:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #93 Lukáš Kainz, asistoval #26 Prokop Šetelík (1:3)
25:09 Vyloučen hráč #7 Luka Liška družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za držení
24:16 Legenda Wizardského dorosteneckého florbalu Mikuláš Háma právě po několika letech tvrdé dřiny zažívá svůj debut v A týmu tak doufáme že se jeho kariéra ubírá dobrým směrem.
20:54 Háma se rozcvičuje uvidíme ho ve hře nebo ne?
20:37 Brabec epic save.
15:00 Střely v 1. části: 3:5
06:56 GÓL FbC Písek! 0:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král bez asistence (0:3)
06:54 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #50 Jindřich Gelnar, asistoval #44 Milan Velek (0:2)
05:11 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #29 Vojtěch Matějíček, asistoval #16 Matěj Šerák (0:1)
04:16 Vyloučen hráč #6 Martin Dynybil družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání