2

1

3.

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Písek 3:2pn
branky: 20. Adam Tůma, 34. Jan Hejda, N Adam Tůma - 7. Jindřich Král, 25. David Pangrác; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jan Korábek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Novotný 15 - Ondřej Kučera 15; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #16 Matěj Šerák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #55 Adam Tůma a vstřelil rozhodující gól (3:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #12 Jindřich Král , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #60 Lukáš Jíra a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #70 Michal Suchan a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 4:4
44:03 Timeout FbC Písek
41:19 Vyloučen hráč #73 Jan Hejda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
33:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #73 Jan Hejda z trestného střílení (2:2)
31:11 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Matějíček družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:45 Hned ze začátku si můžeme povšimnout, že Tůma je úplně všude.
30:01 Začala nám třetí a to poslední třetina.
30:00 Střely ve 2. části: 5:6
27:29 Vyloučen hráč #55 Adam Tůma družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
27:29 Vyloučen hráč #26 Matěj Charvát družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
24:16 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #37 David Pangrác, asistoval #44 Milan Velek (1:2)
22:45 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #55 Adam Tůma.
22:13 Zápas je zatím dost vyrovnaný.
19:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma bez asistence (1:1)
15:01 Právě nám začala druhá třetina.
15:00 Střely v 1. části: 8:7
14:24 Pomalu se nám blíží konec první třetiny.
06:36 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #26 Matěj Charvát (0:1)
06:36 Písku přesilová hra nadělila gól.
06:07 Domácí hrají hru v oslabení.
05:34 Vyloučen hráč #18 Václav Šalek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
00:56 Oba týmy se toho zatím vůbec nebojí a jdou do toho po hlavě.
00:01 Vítám vás u dnešního derby.