45
  • 45 44:31
    Písek

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FbC Písek 6:4
branky: 4. Jiří Jedlička, 7. Damian Jelínek, 12. Jan Trojan, 20. Matyáš Přibil, 28. Radim Dočekal, 33. Vilém Frič - 22. Štěpán Knettig, 33. Matěj Charvát, 37. Jindřich Král, 42. Jindřich Král; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Lukáš Krejčiřík -4 - Petr Sochor ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 1:3
44:32 Písek v šesti.
44:31 Timeout FbC Písek
42:36 Zlatým hřebem dnešního florbalového dne je ovocná buchta Báry Šomanové. Příště prosím i bez lepku :) Buchta z rebarbory od Barbory :))
41:36 Písek dostává Znojmo pod tlak.
41:35 GÓL FbC Písek! 6:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #26 Matěj Charvát (6:4)
39:44 Vyloučen hráč #12 Radim Dočekal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
39:44 Další možnost pro písecké vrátit se do zápasu.
38:31 Znojemští v plném počtu.
38:20 Znojmo brání tříbrankové vedení.
36:57 Písečtí snižují.
36:56 GÓL FbC Písek! 6:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #16 Matěj Šerák (6:3)
36:31 Vyloučen hráč #17 Vilém Frič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za opakované přestupky
36:06 Vyloučen hráč #19 Jan Trojan družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
35:17 Frič po křížné nahrávce míří nad.
35:00 Suchan to přehnal s důrazem, Znojmo si zahraje přesilovku.
34:59 Vyloučen hráč #70 Michal Suchan družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
32:50 Každý tým si dal v krátkém čase po gólu.
32:49 GÓL FbC Písek! 6:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #26 Matěj Charvát, asistoval #12 Jindřich Král (6:2)
32:32 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Vilém Frič, asistoval #12 Radim Dočekal (6:1)
30:01 Buly pro písecké.
28:47 Vysoké napadání píseckých nechává prostor pro rychlé výpady Znojma.
27:01 Ukázkový výběh v podání Dočekala a Znojmo opět odskakuje na čtyřgólové vedení.
27:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal bez asistence (5:1)
24:58 Krátké ošetření znojemského strážce svatyně v podání Marka Šomana.
24:10 Znojemští kontrolují hru.
21:34 Písek se dočkal prvního zásahu.
21:33 GÓL FbC Písek! 4:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #56 Štěpán Knettig, asistoval #12 Jindřich Král (4:1)
19:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #30 Matyáš Přibil, asistoval #12 Radim Dočekal (4:0)
11:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #19 Jan Trojan, asistoval #55 Lukáš Světlík (3:0)
09:41 Vyloučen hráč #52 Štěpán Prčík družstva FbC Písek na 2 minuty za opakované přestupky
07:38 Vyloučen hráč #55 Lukáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
06:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #14 Filip Bajgar (2:0)
03:54 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Jiří Jedlička, asistoval #53 Damian Jelínek (1:0)