• 45 44:58
    4:14
    (Vostřák)

FbC Písek - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:14
branky: 17. Michal Suchan, 27. Jindřich Král, 40. Michal Suchan, 42. Michal Suchan - 2. Michal Hruška, 3. Tomáš Novotný, 7. Martin Prunner, 11. Martin Prunner, 13. Marek Douda, 18. Filip Volf, 20. Jakub Slavík, 22. Martin Prunner, 23. Michal Hruška, 25. Vojtěch Starý, 28. Filip Volf, 32. Michal Hruška, 44. Adam Roháč, 45. Michal Hruška; rozhodčí: Lukáš Recht - David Podařil; vyloučení: 1:1 + Adam Roháč 4; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Petr Sochor 2, Ondřej Kučera 16 - Jiří Pecka 9; po třetinách: 0:5, 2:6, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
44:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #24 Michal Hruška, asistoval #47 Daniel Vostřák (4:14)
43:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #69 Tomáš Kuchynka (4:13)
41:03 GÓL FbC Písek! 4:12
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #66 Tomáš Wagner (4:12)
40:29 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2+2 minuty za hrubost
39:40 GÓL FbC Písek! 3:12
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan z trestného střílení (3:12)
31:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #24 Michal Hruška, asistoval #6 Marek Douda (2:12)
30:00 Střely ve 2. části: 4:12
27:24 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Filip Volf bez asistence (2:11)
26:36 GÓL FbC Písek! 2:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #16 Matěj Šerák (2:10)
24:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #63 Vojtěch Starý, asistoval #41 Filip Volf (1:10)
22:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #24 Michal Hruška, asistoval #31 Jakub Slavík (1:9)
21:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Martin Prunner, asistoval #14 Adam Švehlák (1:8)
19:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #6 Marek Douda (1:7)
17:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #98 Filip Rathouský (1:6)
16:53 GÓL FbC Písek! 1:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #12 Jindřich Král (1:5)
16:14 Trestné střílení družstva FbC Písek neproměnil #12 Jindřich Král.
15:49 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 3:10
14:45 Vyloučen hráč #50 Jindřich Gelnar družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
12:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #6 Marek Douda, asistoval #31 Jakub Slavík (0:5)
10:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Martin Prunner z trestného střílení (0:4)
06:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
06:43 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Ondřej Kučera družstva FbC Písek
02:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #47 Daniel Vostřák (0:2)
01:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1