1

5.

série

FbC Písek - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:6pn
branky: 8. Jindřich Král, 14. Michal Suchan, 31. Michal Suchan, 37. Matěj Charvát, 39. Michal Suchan, 41. Štěpán Knettig, N Štěpán Prčík - 4. Adam Švehlák, 6. Jan Urych, 14. Adam Švehlák, 22. Filip Rathouský, 29. Martin Prunner, 38. Tomáš Novotný; rozhodčí: Jan Dušek - Filip Novák; vyloučení: 1:3 + Tomáš Novotný OS; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Petr Sochor ? - Jiří Pecka -6; po třetinách: 2:3, 0:2, 4:1
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #69 Tomáš Kuchynka , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #52 Štěpán Prčík a vstřelil rozhodující gól (7:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #78 Adam Roháč , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #12 Jindřich Král , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #87 Jan Urych , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #16 Matěj Šerák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #31 Jakub Slavík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #12 Jindřich Král a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #86 Matteo Šoman a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #28 Kryštof Čermák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:20 Písečtí fanoušci fandí o stošest
44:09 Atmosféra neuvěřitelně napjatá
41:56 Vyloučen hráč #26 Matěj Charvát družstva FbC Písek na 2 minuty za držení
41:24 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #29 Martin Prunner.
41:24 ONDRA TO CHYTIL
40:45 Štěpík vyrovnává
40:44 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
40:44 GÓL FbC Písek! 6:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #56 Štěpán Knettig, asistoval #12 Jindřich Král (6:6)
39:38 Už se nám lámou i florbalky
38:54 Míša má hattrick!!!!
38:24 GÓL FbC Písek! 5:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #56 Štěpán Knettig (5:6)
37:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #41 Filip Volf (4:6)
37:50 Vyloučen hráč #27 Tomáš Novotný družstva ACEMA Sparta Praha UNYP - osobní trest
37:50 Vyloučen hráč #41 Filip Volf družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování
36:37 GÓL FbC Písek! 4:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #26 Matěj Charvát, asistoval #12 Jindřich Král (4:5)
36:37 Vyloučen hráč #98 Filip Rathouský družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:05 Hala byla vytřená a můžeme pokračovat v dramatickém utkání
31:11 Tom to opět sejvnul
30:28 Štěpík útočí
30:12 Dá tento zápas Míša hattrick?
30:06 GÓL FbC Písek! 3:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #12 Jindřich Král (3:5)
28:29 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Martin Prunner bez asistence (2:5)
23:49 Vyloučen hráč #87 Jan Urych družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
21:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #87 Jan Urych (2:4)
21:28 Kluci hrajou fotbal
17:19 Míša to sejvnul
14:42 Pelin neuvěřitelné zákroky
13:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #14 Adam Švehlák, asistoval #41 Filip Volf (2:3)
13:41 GÓL FbC Písek! 2:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #16 Matěj Šerák (2:2)
12:48 Hra se neustále přelejvá
08:54 Písek se skvělou podporou
07:12 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #70 Michal Suchan (1:2)
07:10 JINDRAAAA
05:46 Sparta na písecký polovině
05:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #12 Radek Hloušek (0:2)
03:16 Sparta otevírá skóre
03:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #14 Adam Švehlák, asistoval #29 Martin Prunner (0:1)
03:00 Sparta útočí
02:19 Matěj dobře blokuje
00:06 Písečtí fanoušci tvoří kotel