0

2

3.

FbC Písek - BLACK ANGELS 4:5pn
branky: 6. Jindřich Gelnar, 15. Jindřich Král, 23. Matěj Šerák, 39. Jindřich Král - 18. Tomáš Auermüller, 24. Ondřej Bohatý, 33. Petr Trojan, 39. Lukáš Kundrát, N Ondřej Bohatý; rozhodčí: Tomáš Čekan - Lukáš Teska; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Sochor ? - Maxmilián Munduch ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #86 Ondřej Bohatý a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #91 Petr Trojan a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #26 Matěj Charvát , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #55 Adam Barchánek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #12 Jindřich Král , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:30 Timeout FbC Písek
38:50 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #8 Lukáš Kundrát bez asistence (4:4)
38:28 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #26 Matěj Charvát (4:3)
38:14 Vyloučen hráč #57 Tomáš Auermüller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
32:11 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #91 Petr Trojan, asistoval #44 Tomáš Egrt (3:3)
23:40 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Ondřej Bohatý, asistoval #44 Tomáš Egrt (3:2)
22:01 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #16 Matěj Šerák, asistoval #26 Matěj Charvát (3:1)
17:40 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #57 Tomáš Auermüller, asistoval #9 Filip Forejt (2:1)
14:22 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #39 Richard Štengl (2:0)
05:10 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #50 Jindřich Gelnar, asistoval #39 Richard Štengl (1:0)