2

1

3.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbC Písek 3:2pn
branky: 1. Patrik Fialka, 18. Lukáš Večeřa, N Matěj Kulhavý - 16. Matěj Šerák, 41. Matěj Šerák; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: David Švehlík -2 - Ondřej Kučera ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #16 Matěj Šerák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #89 Matěj Kulhavý a vstřelil rozhodující gól (3:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #19 Vladimír Hubáček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #4 Vojtěch Budínský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #12 Jindřich Král a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #24 Patrik Fialka a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:59 Vyloučen hráč #16 Matěj Šerák družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
44:49 Timeout FbC Písek
40:46 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
40:46 GÓL FbC Písek! 2:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #16 Matěj Šerák bez asistence (2:2)
38:32 Vyloučen hráč #24 Patrik Fialka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
17:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Lukáš Večeřa, asistoval #69 Tomáš Novotný (2:1)
15:44 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #16 Matěj Šerák, asistoval #26 Matěj Charvát (1:1)
00:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Patrik Fialka, asistoval #4 Vojtěch Budínský (1:0)
00:21 Vyloučen hráč #19 Vladimír Hubáček družstva FbC Písek na 2 minuty za špatné střídání