• 60 59:36
    8:3
    (Bouška)

Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 9:3
branky: 23. Tadeáš Chroust, 37. Jakub Bohuslávek, 41. Matyáš Bachmaier, 43. Ľuboš Šefčík, 44. Jakub Bohuslávek, 46. Matyáš Bachmaier, 56. Matyáš Bachmaier, 58. Jakub Bohuslávek, 60. Jakub Bohuslávek - 9. Mikuláš Svoboda, 35. Mikuláš Svoboda, 60. Mikuláš Svoboda; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 473; zásahy brankářů: Šimon Melega 20 - Matyáš Krupa 27; po třetinách: 0:1, 2:1, 7:1
60:00 Kanonýři zvládli zvítězit v devátém utkání v řadě a před fantastickými 473 diváky si v utkání věnovaném záchranářům pojišťují první místo v základní části letošní 1. ligy mužů. Výběr soupeřů pro čtvrtfinále je čeká 28. února. Gullivers se naopak propadají na sedmé místo a v předkole play-off vyzvou už příští víkend Štíry z Českých Budějovic. Ode mě je to pro dnešek všechno, z kladenské Biosky se na vás budeme těšit opět ve čtvrtfinále!
60:00 Střely ve 3. části: 16:10
59:59 GÓL Kanonýři Kladno! 9:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #21 Dominik Horák (9:3)
59:59 Bohuslávek se ještě pořádně nadřel, aby před sirénou stačil doběhnout vyhození Horáka a zvýšil na konečných 9:3
59:42 S jídlem roste chuť, tentokrát ale Svoboda trefuje pouze blok
59:37 A hattricku se dočkal i Svoboda, který propálil Melegu
59:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #11 Adam Bouška (8:3)
59:00 V poslední minutě zápasu ještě hosté odvolávají brankáře a zkouší aspoň korigovat. Vzhledem k vítězství Chomutova i Hradce už ale brněnští jistě první šestku nedotáhnou
58:58 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
58:26 Vyloučen hráč #9 Aleš Fanta družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
57:56 Nejprve hattrick odmítl Svoboda, aby ho následně ranou do prázdné završil Bohuslávek
57:50 GÓL Kanonýři Kladno! 8:2
56:55 Brno v šesti, Svoboda ve dvojšanci na Melegu nevyzrál
56:25 O chvíli později to velmi podobně mezi nohama Černocha zkoušel Fojtík, tentokrát brankář hostů byl na svém místě
55:41 Nejprve se obraně Gullivers ještě podařilo zblokovat pokus Chrousta ze středu hřiště, následně ale Bachmaier parádně ukryl své zakončení a nad nohz prostřelil Krupu
55:40 GÓL Kanonýři Kladno! 7:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #12 Kryštof Krbec (7:2)
55:15 O kousek blíž se je ještě pokoušel posunout Bachmaier, jehož střela od mantinelu ale byla zblokována
55:00 Čeká nás posledních pět minut třetí části a velmi pravděpodobně i zápasu, Kanonýři vstupují po time-outu s přesilovkou. Pokud dokáží vedení udržet, poprvé v historii ovládnou základní část 1. ligy mužů
54:55 Timeout Kanonýři Kladno
54:55 Vyloučen hráč #57 Ondřej Kos družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
54:40 Mezitím se však do plného počtu stačilo dostat i Kladno
54:00 Sotva se hosté vrátili do pěti, nejspíš opět půjdou do čtyř poté, co jeden z bránících hráčů podrazil Tomáška
53:00 Dvě velké šance Černocha krátce po sobě, v obou případech nicméně Melega dokázal zasáhnout
52:36 Vyloučen hráč #12 Kryštof Krbec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
51:56 Vzhledem k souběžně hraným utkáním Hradce a Chomutova nyní Gullivers potřebují vstřelit minimálně čtyři branky, aby měli naději na vyhnutí se záludnému předkolu. Novák jako by to chtěl strhnout za každou cenu a vyzkoušel to ve stylu Diega Maradony, rozhodčím to však neuniklo
51:55 Vyloučen hráč #71 David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou
51:45 Bachmaier se přehnal kolem Svobody, následně ale trefil opět jen Krupu
51:25 Dvě skvělé šance Kladna, nejprve Veselý po stahovačce napálil břevno, následně se opět vyznamenal Krupa
50:45 První zakončení na branku v přesilovce Gullivers si připsal z pravého mantinelu Kouřil, Melegova helma ale byla připravená
50:00 Vynikající uvolnění Pfaura, který se ještě z předbrankového prostoru snažil vyšperkovat akci přihrávkou. Ta už ale adresáta nenašla
49:35 Dosud největší šanci v přesilovce Gulls si vypracovalo Kladno, Papoušek zachyztil rozehrávku a přihrál do úniku Hübnerovi, jehož backhandový pokus ale zlikvidoval Krupa
49:10 Černoch pouze do blokujícího Stůje, Gullivers ale sbírají odražený míček
48:57 Vyloučen hráč #17 Martin Fojtík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:40 Fojtík to přehnal s důrazem u mantinelu, Gullivers mají výhodu a budou možná hrát přesilovku
48:00 Fantastická akce kladenského tria Tomášek-Svačinka-Bohuslávek, kterému ke gólovému zakončení chyběla maličko delší ruka
47:20 Na druhé straně se po delší době ozvali hosté, střela z půlky, která původně mířila daleko od branky byla sražena tak, že Melegu donutila k zákroku
46:30 O navýšení skóre se pokoušel Veselý, který ale branku z hranice velkého brankoviště přestřelil
46:05 Papoušek chyboval v rozehrávce, Boček ale nevytěžil nic víc než nedovolený zákrok v rohu hřiště
45:27 Dobrá kombinace Kanonýrů, ze které rezultuje Bachmaierovo zakončení nad nohu na zadní tyč a většina z přítomných 473 diváků má další důvod slavit
45:26 GÓL Kanonýři Kladno! 6:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #70 Vojtěch Novák (6:2)
45:15 Obdobně jako při čtvrtém gólu domácích si tentokrát odskočil Novák, kterého hledal Bachmaier, první jmenovaný ale míček netrefil
44:45 Po dalším důrazném souboji Stůje s Černochem na míčku Gullivers
43:13 A pro Kladno ještě lépe, Tomášek na sebe natáhl dva soupeře, na pravé straně odkryl prostor pro Bohuslávka, který vymetá pavučinky i z druhé branky v hale
43:12 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (5:2)
42:57 Novák si s přihrávkou od mantinelu počkal až na odskok Šefčíka, který už měl před odkrytou brankou snadnou práci a navyšuje vedení Kanonýrů
42:56 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík, asistoval #70 Vojtěch Novák (4:2)
42:30 Po zákroku na ose hřiště mělo Kladno k dispozici velmi dobrou standardku, ze které Šefčík orazítkoval tyč!
41:50 Po vstřelené brance nyní Kladno hraje klidněji s míčkem a snaží se ho hostům nepůjčit
40:59 Před malou chvílí se Krupa ještě blýskl proti Novákovi, následně si ale vybírá první slabší moment v zápase, kdy mu za záda proklouzla střela Bachmaiera. Kladno je poprvé ve vedení a ve virtuální prvoligové tabulce se posouvá na první pozici!
40:58 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #99 Ľuboš Šefčík (3:2)
40:20 Hned na úvod velká šance domácích, Bachmaier na sebe na středu hřiště stáhl více protihráčů a poslal míček Chroustovi, který ale opět přestřeluje
40:01 Do třetí třetiny s míčkem vstupují po vítězném buly Bachmaiera Kanonýři
40:00 Před poslední třetinou bych ještě rád připomněl dobročinnou aukci, která stále probíhá a ještě necelé čtyři dny bude probíhat na https://kanonyrska-aukce.cz/. Neváhejte se zapojit a podpořit tak záchranáře!
40:00 Druhá třetina je za námi, hosté v ní hru opticky vyrovnali, přesto se Kladnu podařilo dvakrát vyrovnat. Domácí budou muset pro zbytek zápasu zpřesnit zakončení, aby dokázali prolomit velmi pevnou obranu Gullivers. V aktuální "živé" tabulce je Kladno druhé a Brno sedmé, pro oba týmy je tak minimálně bod navíc klíčový. Lepší zápletku si pro třetí dvacetiminutovku snad ani nelze přát, uvidíme, s čím se oba týmy vytasí
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:59 V poslední vteřině ještě páli Fojtík, který ale opět netrefuje branku
38:35 Hostující kapitán se nejprve sportovně přiznal k teči, následně po zisku dobře vyřešil situaci s míčkem a odrazem o kladenského hráče nechává Brňany na míčku
38:00 Bachmaier se zkoušel prosadit obtočením kolem branky, defenziva hostů je dnes ale velmi pevná a nepovoluje Kladnu první vedení v zápase
37:00 Hattrick mohl zkompletovat nyní Svoboda, Melega si připisuje dobrý zákrok
36:34 Lepší entreé si Tomášek snad ani nemohl přát, po dobrém uvolnění na levém mantinelu předložil fantastický kros přes celých 20 metrů Bohuslávkovi, který ranou z první vymetá pavučinky a srovnává
36:33 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
36:10 Dobré uvolnění hostů a rázem se před Melegou ocitnul osamocený Matula, který ale netrefil branku, velká škoda pro hosty
35:35 S odpovědí se snažila přispěchat upravená kladenská Papouškova formace. Fišer ale tak jako několik jeho spoluhráčů před ním přestřeluje
34:58 A Svoboda se rychlým stažením do forhandu prosazuje podruhé v zápase a vrací Gullivery do vedení
34:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda z trestného střílení (1:2)
34:57 Po chybě Papouška pelášili hosté ve dvou sami na branku, Janda se ještě stačil vrátit, zahrál ale v brankovišti a uvidíme nájezd, který provede Svoboda
34:30 Na druhé straně se ve fantastické příležitosti objevuje Kos, který ale sám před odkrytou bbrankou nezamířil mezi tři tyče
34:05 To mohl změnit Krbec, který ale nedokázal zpracovat
33:40 Emoce nyní přibývají i z druhé strany, hra se stále hodně kouskuje a diváci zatím moc gólů neviděli
33:10 Doborou kombinací se prezentovali i hosté, Boček ale v dobré pozici promáchl
32:25 Veselý se protáhl i do dalšího zakončení, tentokrát z předbrankového prostoru. Branku nevstřelil, při dopadu však zalehl Krupu, na kterém po následném souboji skončil i jeden obránce Gulliverů
32:05 Na druhé straně se po delší době připomněl Veselý, Krupova levá noha ale byla připravena
31:10 Od mantinelu to vyzkoušel i Kouřil, i proti němu ale Melega pozorný a nadvakrát míček udržel před brankovou čárou
30:30 Další skvělá příležitost Svobody, který od mantinelu pořádně protáhl Melegu, ten nakonec drží skóre srovnané
30:10 Hrací plocha se plní míčky v modré, žluté a červené barvě, které mohli diváci zakoupit a podpořit tak výtěžkem z nich zachránáře. Za všechny děkujeme! Na webu https://kanonyrska-aukce.cz/ pak můžete vydražit dnešní speciální dresy, výtěžek opět bude použit na dobročinné účely
28:40 Kladno dobrou hrou s míčkem na útočné polovině zatavilo bránící pětku Gulliverů, kteří ale nakonec míček získali. Jejich štěstím je, že ve florbale neznáme zakázaná uvolnění a mohou tak jít oddechnout na lavičku
27:15 Přečíslení hostů 2 na 1, Kouřilovu přihrávku zastavuje Stůj, který následně soupeře též fauluje. Hosté začínají být nespokojení
26:30 Po ztrátě hostů na útočné polovině se dobře prosmýkl Bohuslávek, jeho zakončení už ale bylo těžké na realizaci a míčí mimo
25:25 Z protiútoku zakončoval po křižné přihrávce Chroust, který těsně minul levou tyč Krupovy branky
25:05 Hosté téměř pět minut čekali ná vážnější příležitost, pak ale předvedli dobré uvolnění, ze kterého vytěžili standardku z velkého brankoviště, kde si z přímé střely připisuje další zákrok Melega
24:30 Domácí dobrým backcheckinhem získávají ztracený míček téměř ihned zpět
23:55 Z identické pozice na pravém mantinelu se totéž přihodilo i Bohuslávkovi
23:25 Z další povedené kombinace domácích pálil opět Prudil, mířil ale - tak jako několik jeho spoluhráčů před ním - příliš vysoko
23:15 Prudilovu dalekonosnou ránu sráží za mantinel Bouška
22:25 Fojtík chtěl rychle strhnout vedení na stranu domácích, jeho střela se ale odrazila od zadního mantinelu pouze k Fišerovi, kterého pak dokázali zablokovat obránci Gulls
22:01 Dvěma pokusy se Chroust zastřeloval, třetím už ale zamířil přesně a máme srovnáno!
22:00 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (1:1)
21:35 Po další vynikající kombinaci domácích teď v nbrankové příležitosti pálil opět Chroust, opět ale mimo
21:10 Bachmaier skvěle našel na středu osamoceného Jandu, který ale trefil pouze blokujícího soupeře
20:35 To samé platí o takřka identickém Bachmaierově pokusu z druhé strany
20:15 Domácí rychle otočili hru, Chroustova střela z první ale mezi tři tyče cestu nenašla
20:01 Úvodní buly druhé třetiny získává domácí Stůj, Kladno pokračuje v přesilovce
20:00 Máme za sebou první část, po které si jednobrankové, i přes optickou dominanci Kanonýrů, vedení nesou hosté. Ve virtuální tabulce tak Gullivers drží prozatímní páté místo, naopak Kanonýři se propadají na druhou příčku za Bulldogs, kteří v Plzni jednoznačně vedou. Před námi je ještě každopádně dalších 40 minut, které uvidíme, co přinesou
20:00 Střely v 1. části: 12:5
19:47 Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
19:30 Další Bachmaierův pokus pak končí na noze Nechvátala
19:00 Na prahu poslední minuty to po zemi z dálky prozkoušel i Fišer, takové zakončení ale - zdá se - dnes na Krupu stačit nebude
17:55 Obrovskou šanci na vyrovnání překazil Prudilovi Krupa! Domácí se dobrou kombinací dostali až k odkrytí osamoceného Prudila, který ale nejprve před prázdnou brankou nedokázal míček optimálně zpracovat a jeho následné zakončení bravurně likviduje právě brankář Gullivers
17:30 Jakoby vynikající atmosféra a speciální záchranářské dresy domácím zatím spíše svazovaly ruce, další nadějná příležitost končí na mantinelu
16:40 Na druhé straně je evidentně při chuti Svoboda, s jeho taženou ranou měl nyní Melega potíže
16:10 Papoušek chtěl situaci 2 na 1 v předbrankovém prostoru ještě vyšperkovat další přihrávkou, kterou ale obrana hostů zblokovala
15:35 V útočném rohu se míčku zmocnil Bohuslávek, který si ale bohužel na středu úplně osamoceného Prudila všimnul až příliš pozdě a jeho přihrávku dokázali hostující obránci zastavit
14:30 Na míčku je nyní více Kladno, které se ale zatím nedokáže propracovat do nějaké brankové příležitosti
13:05 Po Krbcově skákavé přihrávce byl blízko vyrovnání Novák, který ale na poskakující míček nedokázal dosáhnout
12:25 Svoboda to zkoušel ze stejné pozice, ze které již jednou byl úspěšný, ale tentokrát na Melegu nevyzrál
11:55 Příležitost k protiútoku se naskytla i kladenským, Stůjova přihrávka ale byla pro Fojtíka příliš složitá. Na míčku opět brněnští
11:20 Svačinkova přihrávka Bohuslávkovi byla příliš prudká, Boček ale z brejku nedokázal navýšit vedení hostů
10:15 Z podobné dálky jako před ním Svoboda to zkoušel na druhé straně Stůj, který ale nedokázal trefit branku
09:35 Papoušek se dostal z problémů a dvěma rychlými přihrávkami domácí vyzvali ke skórování Fojtíka, kladenský snajpr si však zatím svůj střelecký účet pro dnešní večer neotevřel
08:40 A pro Gullivery mohlo být ještě lépe, Kadlec ale skákavý míček v úniku sám proti brankáři netrefil ideálně a branku přestřelil
08:13 Ukázkové nedáš-dostaneš, z následné protiakce otevírá skóre střelou na bližší tyč Svoboda
08:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #23 Václav Černoch (0:1)
08:00 Obrovská šance domácích zůstává nevyužita, přečíslení 2 na 1 Bachmaier s Chroustem překombinovali
07:30 Na hřiště se poprvé dostává třetí formace Brňanů, a to rovnou proti první kladenské. Gullivers však mají výhodu míčku
07:20 Prudil se výborně uvolnil a nabil na mantinel Bohuslávkovi, proti němu ale zakročil jeden z blokujících hráčů soupeře
06:20 Už od začátku utkání je hra plná osobních soubojů. První dva nyní domácí zvládli, po třetím se už ale míčku zmocnili hosté
05:10 Po nepovedené přihrávce domácích na útočné polovině se do přečíslení dostali Gullivers, Černoch ale doběhl až příliš blízko k Melegovi a jeho následný backhandový pokus nebyl pro brankáře domácích problém
04:15 Janda z hotspotu vyzkoušel pozornost Krupy, trefil ale pouze střed branky a hostující brankář bez problému likviduje
03:30 Pfaur těžkou přihrávkou vzduchem hledal Jandu, ten na míček sice dosáhnul, ale nedokázal ho umístit mezi tři tyče
02:45 A nyní Kanonýři byli ještě blíž k otevření skóre, Novákův pokus zastavila tyč!
02:20 První zakončení mezi tři tyče od obou týmů, nejprve proti Fojtíkově pokusu ze středu hřiště zakročil Krupa, následně dalekonosný pokus Pollaka helmou vyráží Melega
01:40 Ani ten však nebyl úspěšný a ze svého obranného rohu budou rozehrávat opět hosté
01:10 Gullivers poprvé na delší dobu přichází o míček a připravuje se první postupný útok Kladna
00:25 Novák vystihl riskantní rozehrávku hostí, ale míček pouze pošťouchl směrem k brankáři hostů
00:01 Úvodní buly zápasu pro hostujícího Boušku
00:00 Dobrý podvečer, vítám Vás z kladenské sportovní haly BIOS, kde za malou chvíli vypukne zápas posledního kola základní části 1. ligy mužů mezi domácími Kanonýry a Gullivers Brno. Pro poslední kolo jsme si nemohli přát lepší zápletku - Kanonýři si v případě jakéhokoli vítězství zajistí první místo po základní části, hosté si mohou výhrou pojistit první šestku. Po očku ale budeme sledovat i ostatní zápasy, které mohou mít na konečné umístění obou týmů vliv. Přeji příjemnou zábavu!