• 59 58:58
    2
    Martin HORN

Florbal Ústí - FBC Štíři Č. Budějovice 8:2
branky: 2. Martin Fuchsig, 5. Dan Semerád, 6. Jakub Krupica, 22. Jan Dobosz, 33. Vojtěch Esterka, 42. Jan Dobosz, 54. Miroslav Fořt, 55. Jakub Krupica - 11. Ondřej Veselý, 27. Roman Sedlák; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 275; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 7 - Lukáš Bicek 13; po třetinách: 3:1, 2:1, 3:0
60:00 Střely ve 3. části: 6:1
59:32 Dneska se to opravdu vyhrotilo, hráči se div u Hraběho branky neporvali, v podání Vlčka a Pavelky.
58:58 Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
54:29 GÓL Florbal Ústí! 8:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Jakub Krupica, asistoval #76 Pavel Zeman (8:2)
53:31 GÓL Florbal Ústí! 7:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #91 Miroslav Fořt, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (7:2)
53:28 Hrabě provedl ladný zákrok nohou.
52:39 Zeman nastoupil na scénu a také si hned vystřelil do brankáře hostí.
51:53 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
49:45 Vyloučen hráč #13 Matyáš Gary Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky
47:10 Koklar se pokusil si Hraběho podrobit, ten je však dneska v plné síle a chytá vše co může.
43:24 Kolstrunk poslal výbornou nahrávku Fořtovi, kterému ale sjel bohužel míček z čepele
41:04 GÓL Florbal Ústí! 6:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #27 Dan Semerád (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 7:3
39:06 Vyloučen hráč #12 Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
38:47 Semerádovi D. stačilo opravdu malinko a jeho střela by prošla skrz.
32:47 GÓL Florbal Ústí! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (5:2)
32:38 Hrabě předvádí opět výborný zákrok!
29:13 Vyloučen hráč #8 Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
29:00 Domácí jsou stále čím dál tím víc útočnější, brankář hostí se v bráně rozhodně nenudí.
26:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #40 Daniel Drobiš (4:2)
24:36 Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
23:07 Vondruška se pokusil o střelu z otočky, avšak jeho střela byla vyblokována.
21:39 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #28 Jakub Krupica (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:08 Domácí se udržují více na útočné polovině a využívají každé šance, která se jim naskytne.
18:55 Peška poslal ostrou střelu do brankáře hostí.
14:17 Esterka si to nenechal líbit a popral se hlava nehlava o míček, který dokázal vybojovat zpět.
12:08 Horn se do toho vrhnul po hlavě a kličkoval mezi hráči hostí, jak dlouho mohl.
11:21 A bohužel po dlouhém odolávání, je Hraběho čisté skóre poskvrněno.
10:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Ondřej Veselý bez asistence (3:1)
07:28 Hrabě si připisuje další zákrok na své konto.
05:00 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Jakub Krupica, asistoval #85 Lukáš Täuber (3:0)
04:50 Potom co Tauber vystřelil do dvou hráčů, využili hostí šance a musel zakročit Hrabě v bráně.
04:12 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #36 Jan Vondruška (2:0)
01:18 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #95 Martin Horn (1:0)
00:48 Fořt vystřelil první střelu, která ale letí těsně mimo branku hostí.
00:01 Úvodní buli vyhráli hostí, ale Krupica jim to rozhodně zadarmo nedal.
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního posledního zápasu v základní časti.