4:3
    Tomáš BROM
    (Gryc)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - DDQ Florbal Chomutov 4:3p
branky: 12. Martin Nagy, 36. Tomáš Brom, 53. Tomáš Brom, 61. Tomáš Brom - 8. Jakub Holovej, 15. Petr Linc, 50. Petr Linc; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Filip Létal 21 - Martin Frühbauer 28; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
60:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #39 Tadeáš Gryc (4:3)
60:39 Létal neskutečné dva zákroky.
60:01 Úvodní bule prodloužení vyhrávají hosté.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:30 Půl minuty do konce a hosté na míčku.
58:18 Gryc čistě ubrnil souboj 1 na 1.
56:56 Poslední minuty jsou velmi napínave, hraje se nahoru dolů.
55:48 Frühbauer si připisuje neskutečný zakrok nohou.
54:01 Létal s pomocí Gryce zabránili gólu Chomutova.
52:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
52:21 Brom z Grycem si vyměnili balonek a Bromova střela skončila v síťi.
51:47 Hronek hokejkou zblokoval náhru na střelu z první.
50:50 Třetí třetina zatím nejslabší na počet střel.
50:25 Vyloučen hráč #13 Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
50:09 Hostům se nedaří přesně kombinovat a musí často lovit balonky okolo sebe.
49:28 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (2:3)
49:04 Kellermann ze zátahu vysoko nad branku.
47:53 Malec získal balonek a unikl obránci, skvělou střelu konečky prstů vytěsnil Frühbauer.
47:03 Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
46:30 Hosté se tlačí do branky Létala, zatím bez úspěchu.
45:10 Malec v samostatném úniku skončil v brance Frühbauera, ale jen Malec a ne míček.
44:34 Dobrá akce domcích zakončená sřelou jen do bloku.
43:46 Kůrova střela z poloviny trefila schrumáž hráčů na velkém vápně.
42:39 Halama z rozehry natáhl a trefil blok.
42:25 Třetí třetina zatím plná soubojů a faulů.
41:06 První minuta zatím velmi chaotická od obou celků.
40:01 Úvodní bule třetí třetiny vyhravají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:28 Brom z první trefuje Frühbauera.
38:51 Linc trefuje tyč.
37:45 Dušek z výběhu trefil obránce.
36:42 Slezák se nedohodl s Hronkem, což vyústilo v nepřesnou náhru.
35:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #29 Adam Jiříček (2:2)
35:37 Domácí v mžiku odpovídají na nevyužitou přesilovku hostů brankou Broma.
35:12 Halej trefuje tyč.
34:05 Vlach vystihl náhru na odvrácenou stranu a překazil útočné snažení Chomutova.
33:30 Vyloučen hráč #70 Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
33:28 Slezák z výběhu vyslal dobrou střelu, kterou Frühbauer chytl.
32:23 Procházka na středu trefil blok.
31:29 Slezákovu střelu k tyči stihl vytěsnit špičkou Frühbauer.
30:40 Hostující hráči si nebyli schopni přesně vyměnit míček v přečíslení.
29:52 Hra se nám od začátku utkání lehce zklidnila a přibyli pasáže postupných útoků.
28:44 Vlach nahrál soupeři a musel bránit souboj 1 na 1.
27:35 Holovej po rozehře z rohu vyslal celkem pomalou střelu, ktérá směřovala mimo branku.
26:52 Zouhar nevyužil dobře položené standartní situace a pálí do rohu hřiště.
25:50 Domácí nejenže přečkali oslabení, ale také si vytvořili pár zajimavých situací.
24:48 Malec vymyslel výbornou vybídku pro Broma, který netrefil branku soupeře.
24:17 Proházka získal balonek a unikl, avšak trefil jen Frühbauera.
23:50 Vyloučen hráč #66 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
23:50 Bednář si teď tvrdým hitem vysloužil dvě minuty.
23:01 Fator zachitil Grycovu náhru na Malce.
22:07 Domácí v druhé třetině aktivnější.
21:39 Slezák z otočky na středu napálil Frühbauerův pupek.
20:29 První střelu vypálil Brom, Frühbauer připraven a střelu chytá.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny v prostpěch domácích.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:55 Brom trefil z výběhu špičku boty Frühbauera.
19:06 Hronek získal balonek, oběhl branku soupeře a nahrál Halamovi, který trefil jen hokejku obránce.
17:51 Hronek po dobré kombinaci ohrozil branku hostů střelou z volleye.
17:25 Malý z otočky trefil blok domácích.
16:56 Bednář ubránil přečíslení 4 na 2.
16:11 Brom z první netrefuje branku Frühbauera.
15:02 Zouhar se vymotal z tlaku a nahrával na Procházku, bohužel pro něj trefil patu bránícího protihráče.
14:07 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:2
14:07 Linc po zisku balonku udělal pár kroků na střed a nekompromisně uklidil balonek do levého růžku.
13:43 Chomutov prozatím v utkání více na míčku.
12:31 Hosté zatím zkoušejí zakládat postupný útok, domácí však připravení a odrážejí tyto pokusy.
11:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Martin Nagy, asistoval #87 Nikolas Zouhar (1:1)
11:31 Zouhar získal balonek, který naservíroval Nagymu před branku Frühbauera, který už neměl šanci zastavit brance domácím.
10:09 Hronek se z mantinelu natlačil před Frühbauera, který Hronkův pokus zastavil nohou.
09:28 Domácím dnes balonek často odskakuje od čepelí.
07:28 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #19 Jakub Štěrba (0:1)
07:28 Odražený balonek od čepele Bednáře si našel Holovej, který si poradil s Létalem.
06:56 Létal si skočil pro nebezpečný balonek, uniklý ze souboje.
05:58 Frühbauer chytá Bromovu střelu z první.
05:24 Zápas se zatím hodně hraje stylem nahoru dolů.
03:36 Frühbauer chytá Jiříčkovu střelu z otočky.
02:45 Kůra s Jiříčkem spěchali do předu, druhý jmenovaný nespracoval přihrávku a o balonek přišel.
01:35 Domácí opět získávají míček od soupeře ziskem na středu.
00:27 Brom získal balonek na středu, chvíli si s ním pohrál a vytáčel se do středu, když u jeden z obránců balonek vysekl.
00:01 Úvodní bule dnešního utkání vyhrávají hosté.