• 60 59:26
    11:4
    (Winter)

FbC Respect Hradec Králové - FbC Plzeň 11:4
branky: 10. Milan Sucharda, 25. Marcel Lehký, 27. Filip Nerad, 33. Lukáš Gregor, 36. Martin Krejčí, 48. Vít Heger, 58. Daniel Škeřík, 58. Adam Hušek, 59. Milan Sucharda, 59. Lukáš Gregor, 60. Michal Rolín - 23. Václav Zábran, 29. Jiří Winter, 54. Michael Brabec, 60. Tomáš Němeček; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 131; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 26 - Ondřej Šrámek 18; po třetinách: 1:0, 4:2, 6:2
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:26 GÓL FbC Plzeň! 11:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #81 Jiří Winter (11:4)
59:00 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 11:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #47 Adam Hušek (11:3)
58:50 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 10:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #20 Jan Kourek (10:3)
58:40 Brankář Plzně je již ve své svatyni...
58:25 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 9:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #7 Milan Sucharda, asistoval #77 Vít Heger (9:3)
57:33 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 8:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #24 Michal Rolín (8:3)
57:08 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #23 Daniel Škeřík bez asistence (7:3)
55:30 Plzeň hraje v 6.
55:15 Timeout FbC Plzeň
53:41 GÓL FbC Plzeň! 6:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (6:3)
53:25 Nerad si zapsal 10 bodů do Radegast indexu. Dal blok obličejem a ještě stačil odehrát míček do bezpečí. A až potom vystřídal.
51:58 Zábran a Škeřík v rozhovoru na 20 cm face to face.
51:25 Na palubovce skončil Hušek. Vypadá to na podvrtnutý kotník. Stará se něj zdravotnice na střídačce Hradce. Uvidíme, zda ještě Adam dnes zasáhne do utkání.
47:26 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #33 Milan Koubek (6:2)
47:25 Kombinaci v přesilovce na jden dotek po ose Škeřík - Koubek - Heger proměňuje domácí kapitán.
46:15 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
45:27 Hušek vybídnul ke skorování Kuštana. Ten ale slibnou šanci pálí. Střílí pouze do vesty.
44:15 Standardka ze 3 metrů od Bártovy branky. Ale gólem to neskončilo.
43:10 Kuštan úspěšně ubránil nájezd 3 na 1 a byl pochálen od T. Pokorného.
41:50 Hradec byl teď skoro 1,5 minuty na míčku. Ale nic z toho nevyužil.
40:01 Buly pro Plzeň.
40:00 Střely ve 2. části: 9:15
39:02 Škeřík nám předvedl, že umí i úpolové sporty. Poslal svého soupeře na palubovku. Je z toho ale pouze rozehrávka pro hosty.
38:16 Minuta z přesilovky je pryč a zatím je to bez střely.
37:17 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
36:50 Odložené vyloučení hráče Plzně.
35:58 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #47 Adam Hušek (5:2)
33:50 Bárta má další bravurní zákrok.
32:03 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:2
31:32 První hradecká lajna byla ve slibné tlaku před golmanem hostí.
29:58 Kuštan gestem fair-play obrací výrok rozhodčích a dává tak možnost rozehrát hostům po levé ruce Bárty.
28:56 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Jiří Winter, asistoval #62 Matěj Vošta (3:2)
28:48 Již se hraje 5 na 5.
28:00 Nejprve šli Hušek a Krejčí na jednoho Plzeňáka. A z následného protiútoku měli hosté slibnou šanci, kterou kryl Bárta.
26:46 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #47 Adam Hušek (3:1)
26:00 Vyloučen hráč #27 Lukáš Gregor družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:53 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #16 Marcel Lehký, asistoval #33 Milan Koubek (2:1)
24:53 Koubek si povodill dva Plzeňáky za jejich brankou a vybídl ke skórování Lehkého.
22:44 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #73 Josef Tomášek (1:1)
22:44 Po krosovce se prosazuje Zábran a využívá přesilovku. Máme tedy ve Třebši vyrovnáno.
21:36 Vyloučen hráč #23 Daniel Škeřík družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
20:01 Do druhé třetiny jde Plzeň na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
18:20 Ryba předvedl výborný obranný blok.
14:21 Po souboji se Škeříkem skončil na palubovce Matěj Vošta. Je ale již v pořádku.
12:30 Plzeň šla do brejku 3:1. Ale pouze vystřelila do Bárty.
09:33 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #7 Milan Sucharda bez asistence (1:0)
09:33 Sucharda proměnil svůj brejk střelou na levou ruku golmana Plzně.
08:30 Třetí hradecká lajna si vytvořila dvě šance během svého střídání. A byla pochválena od trenéra za super třídání.
05:36 Ani při druhé rotaci se nic převratného neudálo.
02:40 Protočily se nám poprvé celé sestavy a zatím je to bez větší šance.
01:13 První pokus vyslal na plzeňskou branku Milan Koubek.
00:01 Hradec je v úvodu utkání na míčku.
00:00 Hezký sobotní podvečer. Vítejte u dnešního onlajnu. Uvidíme utkání dvou týmů, které mají v názvu FbC. Domácí Respect je aktuálně na 8. místě tabulky s 34 body. Hostům z Plzně patří 11. příčka s 24 body.