(Čáp)
  • 58 57:55
    Orka

FbC Respect Hradec Králové - ASK Orka Čelákovice 7:3
branky: 11. Štěpán Heger, 22. Lukáš Gregor, 23. Filip Nerad, 37. Vít Heger, 41. Vít Heger, 47. Tomáš Dlesk, 56. Tomáš Dlesk - 45. Jakub Čáp, 52. Jakub Čáp, 58. Ondřej Špalek; rozhodčí: Michal Tichý - Lukáš Žofka; vyloučení: 3 + Tomáš Pokorný OS:0; využití: 0:2; diváků: 152; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 14 - Vojtěch Nockin 15; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:00 Orka to zkouší v 6.
57:55 Timeout ASK Orka Čelákovice
57:55 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #17 Jakub Čáp (7:3)
57:53 Vyloučen hráč #23 Daniel Škeřík družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:17 DO akce se dostane i zdravotník tohoto utkání. Nebude to nic vážného. Vlídné slovo a pohlazení to spravilo.
55:46 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Dlesk, asistoval #97 Vojtěch Nosek (7:2)
53:13 Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil #77 Daniel Richtr.
53:13 Vyloučen trenér Tomáš Pokorný družstva FbC Respect Hradec Králové - osobní trest
53:13 Vyloučen hráč #92 Štěpán Heger družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
53:13 Štěpán Heger odsedí trest za trenéra Pokorného.
51:17 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #29 Jan Sedlák (6:2)
47:55 A máme tu první trefenou tyčku dnešního utkání zásluhou Milana Koubka.
46:45 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Dlesk, asistoval #76 Mikuláš Ryba (6:1)
44:53 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #85 Petr Němeček (5:1)
44:20 Free style Milana Koubka v oslabení. To bylo ve stylu: POJĎ SEM, KDE JSI... a hned na 3 hráče.
43:15 Vyloučen hráč #76 Mikuláš Ryba družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
41:30 V hledišti se ozývají hradečtí fans i bubnem.
40:13 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #82 Vítek Ryba (5:0)
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
36:26 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger z trestného střílení (4:0)
35:21 Martin Krejčí vyhrál sprinterský souboj na 10m.
34:22 Jsme lehce za půlkou zápasu. Hrajeme bez vyloučení a Jurco drží čisté konto. Jak tomu bude na konci utkání?
32:00 Martin Krejčí teď "namazal" Orce. Byla z toho dobrá šance, ale v hradecké brance je dnes Jurco!
29:50 Hradec stále s aktivní a agresivní obranou. Hráči jsou opravdu  velmi dobře připraveni po fyzické stránce.
26:40 Jakub Doutnáč pálí 100% šanci, když trefuje Jurca ze 3 metrů do vesty.
22:58 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #20 Jan Kourek (3:0)
22:58 Výsledkem vysokého aktivního presingu Hradce byla ztráta balonku za brankou Orky a po 3 nahrávkách do poloodkryté svatyně Nockina doráží F. Nerad.
21:46 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #47 Adam Hušek (2:0)
20:50 V prvním střídání ve druhé třetině měl Štepán Heger dvě velké šance na zvýšení náskoku.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
18:27 Přerušení po faulu na Nockina.
17:30 Adam Hušek zkoušel tečovat z malého brankoviště, ale bylo to mimo.
15:30 Kapitán Orky v drobné diskuzi s rozhodčím. Vyjasňují si předchozí zákrok.
13:00 2 bloky Ondry Fouse během 5 vteřin. To by byl Radegast index!!!
11:30 Teď v krátkém časovém úseku cca 40 vteřin měli šanci hosté. A hned z protiútoku naopak mohl jít Hradec do 2 gólového vedení.
10:31 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger, asistoval #82 Vítek Ryba (1:0)
09:30 Hradec hraje hodně vysunutou agresivní obranu a napadá Orku ve 2 hráčích již od úrovně jejich velkého brankoviště.
08:50 Blok V. Ryby.
06:40 Vítek Ryba z levého křídla po krosovce ohrozil brankáře Orky.
04:30 Daniel Richtr měl dobrou šanci, když jel 2 na 1 a volil střelu. Jurco byl pozorný a chytil ji svoji pravačkou.
03:00 Hra se zatím odvíjí bez větších šancí. Hradec je nepatrně aktivnější.
00:01 Bule pro Hradec, který je i po 30 vteřinách na balonku.