1:3
    Jan HRANICKÝ
    (Blana)

FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 1:3
branky: 60. Jan Hranický - 14. Václav Černoch, 21. Martin Kadlec, 26. Štěpán Kouřil; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 16 - Matyáš Krupa 14; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:0
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:05 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #2 Vojtěch Blana (1:3)
58:12 Domácí si vzali ještě oddechový čas a budou něco chtít udělat s tímto zápasem.
58:11 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
57:13 Domácí mají v této třetině zatím dvě střely, což je tragický málo.
55:54 Vyloučen hráč #98 Martin Kadlec družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
55:54 Pokud mají domácí šanci tak teď přesilová hra bez brankáře.
54:12 Tohle vypadalo na faul na domácího borce, ale rozhodčí zůstali ledově klidní, takže stále za stejného stavu se pokračuje dále. Letce se však čas hodně krátí a zatím to nevypadá na ofenzivní smršť. Brno více ohrožuje bránu domácího golmana.
51:30 Brno mohlo odskočit opět o jednu branku více, ale Kejík trefil tyčku.
50:23 Kos(Brno) opět v akci, ale stejně jako před malou chvíli nevstřelil branku.
47:11 Hra se hodně kouskuje a stále nějaké přerušení. Kos(Brno) měl velkou šanci, podíval se zamířil, ovšem je třeba říct, že golman domácích ho krásně vychytal.
45:08 Hosté se vyloženě už neženou dopředu, řekl bych, že spíše si hlídají svůj náskok.
42:13 Hostům se tato přesilová hra moc nepovedla, toto by naopak mohlo nakopnout domácí, uvidíme zda se dočkáme alespoň jednoho golu.
41:36 Výborně Vojáček ušetřil drahocenné vteřiny pro domácí tým.
41:00 Vyloučen hráč #97 David Svoboda družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
40:01 Uvidíme zda Letka dokáže ještě něco udělat s utkáním. Ovšem budou hrát další oslabení.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
37:50 Letka více na míčku ke konci třetiny, ale pořád tomu něco chybí, nedostávají se do nějakých vyložených akcí.
35:11 Letka se sice snaží napadat rozehrávku Brna, ale hosty to nějak výrazně netrápí .
33:34 Domácí přežili oslabení bez úhony. Šincl už tedy v pěti lidech byl přesný ovšem až moc a trefuje spojnici.
31:09 Jasné sekání od domácího borce a celkem zbytečné, protože to bylo na půlce Brna. Ovšem Brno si zahraje první přesilovku v zápase. Klasické postavení mají, tak uvidíme zda překvapí nějakou překvapivou přihrávkou.
30:44 Vyloučen hráč #27 Jan Bura družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
30:11 Blana si krásně povodil jednoho z obránců Brna a už chtěl střílet na volnou bránu. Jenže v cestě mu stál druhý obránce a tuto šanci nezachránil ani Hranický.
27:00 Toto se pro domácí nevyvíjí vůbec dobře, směrem dopředu se hodně trápí a nemají skoro žádnou šanci. Halou zazněl velký třesk, protože golman Letky dostal petelici do masky.
25:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #98 Martin Kadlec (0:3)
24:06 Bouška(Brno) prověřil golmana domácích docela štiplavaou střelou, která mířila do teploměru jak se lidově říká.
23:17 Slaběňák(Letka) mohl se urvat a jít sám na golmana, ale úplně mu nevyšly kroky a toho využil jeden z obránců hostí a okamžitě ho dostihl.
21:33 Letka místo toho aby se tlačili od začátku směrem dopředu, tak si nechali dát hned v úvodu gol. Toto bude těžké dohánět, protože Brno je velmi oraganizované a nenechá Letku jen tak.
20:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #47 Štěpán Kouřil (0:2)
20:01 Máme před sebou druhou část, úvodní buly vyhrál tým hostí.
20:00 Střely v 1. části: 4:5
19:59 Více se toho v této třetině už nestane, Letka bude potřebovat dopilovat koncovku.
17:09 Zach(Letka) našel žabkou před bránou Hranického, ale ten míček nezpracoval úplně dobře. Je třeba říct, že to bylo hodně těžké na zpracování.
16:40 Až teď jsou domácí více na míčku a hlavně na polovině soupeře, kde se snaží něco vymyslet.
15:11 Domácí by měli přepnout na druhý rychlostí stupeň, protože zatím směrem dopředu nic moc .
13:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (0:1)
13:01 Černoch(Brno) měl velkou šanci kdy mohl dávat do prázdné branky, ale promáchl.
11:37 Zajímavá standardní situace pro hosty, spíše z dobré vzdálenosti, ovšem nakonec hosté tuto velkou možnost nevyužili a napálili do dobře postavené zdi.
07:30 Velká šance Letky, kdy to vypadalo, že golman už je překonaný, rotací se míček ovšem odkutálel mimo branku. Slušnou šanci mělo i Brno na druhé straně, ale prozatím je strav stále bez branek.
06:00 Prvních šest minut za námi, po pár minutách co se oba týmy rozehřály byla pasáž kdy se jelo nahoru dolů.
04:30 Brno zatím trpělivé čeká s rozehrávku. Letka spustila presing hodně vysoko a hráči s tím mají problém, ale nakonec opět hosté uklidňují situaci a opět to mají v režii obránci a budou na pohyb svých spoluhráčů.
02:20 Pavliš(Letka) zabrábil obrovské šanci, kterou měli hosté.
01:30 Obrovská šance Letky, kdy míček se ochomýtal kolem brankové čáry, ale golem to neskončilo.
00:01 Vítám vás u dnešního utkání. První buly vyhrál tým hostí.