4:6
    Vojtěch PROKOP
    ()

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Štíři Č. Budějovice 4:6
branky: 8. Patrik Pollak, 9. Václav Černoch, 12. Martin Kadlec, 29. Mikuláš Svoboda - 33. Matyáš Kouba, 36. Vít Strouhal, 39. Roman Sedlák, 40. Tomáš Brožek, 51. Tomáš Hennrich, 59. Vojtěch Prokop; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Matěj Buršík 10, Matyáš Krupa 4 - Josef Macek 15; po třetinách: 3:0, 1:4, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 3:5
58:11 Domácí inkasovali do prázdné
58:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop bez asistence (4:6)
58:07 Domácí jdou do šesti.
58:06 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:06 Domácí vybírají oddechový čas.
56:05 Domácí se usilovně snaží vyrovnat.
50:19 Hennrichova střela z půlky byla nad síly golmana Krupy, Budějovice se opět ujímají vedení.
50:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #27 Tomáš Hennrich, asistoval #40 Daniel Drobiš (4:5)
49:38 Svoboda před brankou bekendem, ale těsně míjí
47:32 Froněk se snažil nachytat při nájezdu Krupu, ten však s ledovým klidem vyráží.
47:31 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #15 Lukáš Froněk.
47:22 Sedlák střílí z otočky, ale Krupa je bezchybný
46:59 Kos střílí mimo, rozehrávka hostí.
45:58 Hosté bojují za brankou domácích, střela a Krupa bezchybně likviduje
43:09 Oba týmy vstoupily do závěrečné třetiny odhodlané utrhnout 3 body. Uvidíme, kdo se bude radovat.
40:01 v brance domácích je Matyáš Krupa
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Matyáš Krupa družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek, asistoval #40 Daniel Drobiš (4:4)
38:46 Druhá třetina se Gulliverům nedaří, Štíři je třikrát bodli a pohodlný náskok je pryč.
38:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #29 Vojtěch Prokop (4:3)
37:23 Hosté zvyšují tlak a hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
35:10 Domáci inkasovali během tří minut dva rychlé góly.
35:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #79 Matyáš Kouba (4:2)
32:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #22 Matyáš Sirotek (4:1)
32:49 Hosté rozehárvají ze své poloviny a hned jdou do útoku. Gól
31:29 Hosté se ubránili tlaku domácích a hrají v plném počtu.
29:26 Domácí hrají přesilovku
28:54 Vyloučen hráč #12 Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
28:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #47 Štěpán Kouřil (4:0)
26:12 Vysunutý Svoboda napadá obránce hostí.
25:04 Černoch, Bouška, Černoch a golman Macek
22:58 Kos střílí na zadní tyč, golman vyráží
20:50 Domácí hned po úvodním buly vyvinuli tlak a Nechvátal posílá dělovku z půlky.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
17:48 Kejíkova hopsavá střela od levého mantinelu končí v rukou golmana hostí
14:08 Nebezepečná střela Brožka na bránu domácích z půlky vyražena obránci
11:30 Kadlec s Valešem po rychlé spolupráci vstřelili třetí branku domácích
11:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #37 Ondřej Valeš (3:0)
09:32 Domáci vstřelili dvě branky v těsném sledu po sobě.
08:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #86 Patrik Pollak (2:0)
07:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #86 Patrik Pollak, asistoval #55 Alex Dokládal (1:0)
05:30 Rozehrávka hostí z půlky, následuje rychlé přečíslení a střela, kterou brankář vychytal.
02:65 Bouška v šanci, pouze do brankáře, rychlé přečíslení.
02:08 Míč drží domácí
01:40 Na hřiti se zatím nic zásadního neděje