• 59 58:31
    2
    Václav KHEK

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - FbC Plzeň 7:2
branky: 22. David Ležatka, 25. Tomáš Brázdil, 28. David Ležatka, 39. Adam Javořík, 49. Ladislav Gál, 58. Ladislav Gál, 59. František Vykopal - 34. Matěj Šebek, 37. Josef Tomášek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 158; zásahy brankářů: Adam Kohút 9 - Martin Bezděk 11; po třetinách: 0:0, 4:2, 3:0
60:00 Dnešní utkání je u konce. Z Otrokovic se loučíme a budeme se těšit u dalšího utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:59 Domácí sice přesilovou hru neproměnili, ale s výsledkem můžou být náramně spokojení, přerušili totiž sérii 5 proher v řadě a připisují si 3 důležité body.
59:24 Ležatkova střela doprostřed brány.
58:32 Domácí si nakonci zápasu zahrají přesilovou hru.
58:31 Vyloučen hráč #3 Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
58:25 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 7:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (7:2)
58:25 Do prázdné se trefuje i František Vykopal, vypadá to že domácí mají výhru pojištěnou.
57:43 Gál zachytil plzeňskou kombinaci a při úniku na prázdnou bránu se pohodlně trefil.
57:42 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 6:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál bez asistence (6:2)
57:09 Štouračově střele na prázdnou bránu chyběly jen centimetry.
56:20 Hosté znovu v šesti.
56:00 Domácí se snaží aby co nejvíce drželi míček na svých holích, zatím se jim to daří.
55:49 Plzeň zpátky v pěti.
54:54 Plzeň začína v šesti.
54:53 Timeout FbC Plzeň
54:53 Hosté si berou Timeout, půjdou do šesti?
54:12 Vykopal těsně míjí levou tyč.
53:04 Dnešní utkání sleduje 158 diváků.
52:09 Javořík zblokoval tvrdou střelu Levého.
51:20 Hrabicovu nadějnou nahrávku na Kelemena zblokoval jeden z plzeňských obránců.
50:55 Kelemen agresivně dohrál Horažďovského.
50:00 Gál při akci 2 na 2 čekal s nahrávkou až moc dlouho, míček tak ztrácí.
48:52 Gál sice nejprve trefil Bezděka, ale míček se k němu štastně odrazil a podruhé se domácí kapitán nemýlil.
48:51 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #35 David Ležatka (5:2)
48:43 Domácí oslabení přežili.
48:25 Střela Horažďovského rozvlnila jen boční síť.
48:07 Kohút znova podržel svůj tým.
46:44 I přes protesty domácích bude hrát Plzeň druhou přesilovou hru zápasu.
46:43 Vyloučen hráč #77 Josef Štourač družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
46:24 Horažďovský se při snaze vybojovat míček dopustil faulu.
45:05 Kohút akrobatickým zákrokem zneškodňuje střelu Plzně.
44:50 Gál neustál souboj a ztrácí tak balónek.
44:05 Štouračova střela šla vedle.
43:14 Kelemen skvěle obral jednoho z plzeňských.
41:55 Míček se přelévá z jedné strany na druhou.
40:01 Buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 7:2
39:59 2. třetina byla mnohem divácky atraktivnější než ta 1.,mohli jsme vidět dokonce 6 branek, z kterých 4 padly do plzeňské brány. Dokáže se Plzeň dotáhnout nebo získájí Otrokovice důležitou výhru? To zjistíme ve 3. třetině.
39:31 Kelemenova střela jen těsně minula plzeňskou bránu.
38:40 Z pořadatelského stolku jdou zatím slyšet trenéři obou týmu více než diváci na tribunách.
38:19 Po dvou šťastných brankách Plzně se dočkali i Otrokovice, Javoříkova tečovaná střela jen těsně proletěla kolem Bezděka.
38:18 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #81 Adam Javořík, asistoval #33 Ladislav Gál (4:2)
36:05 Tomášek ze středu nahazoval na Kohútovu bránu, ten měl špatný výhled a střela mu tak prošla, Plzeň snižuje na rozdíl jednoho gólu.
36:04 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #7 Patrik Hájek (3:2)
35:17 Vykopalova všem známá střela tahem v bráně neskončila.
33:35 Hrabica trefuje tyč!
33:12 Hosté poprvé v přesilovce vystřelili a Kohútovi nešťastně propadl míček mezi ruky, stav utkání 3:1.
33:11 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (3:1)
32:19 Vyloučen hráč #87 Tomáš Brázdil družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
32:19 Hosté budou mít 1. přesilovku utkání.
31:51 Štouračova střela nad.
29:04 Hrtús při brejku 2 na 1 moc nadzvedl míček před nahrávkou na Ležatku, ten s velkou námahou trefil pouze plzeňského brankáře.
28:26 Vykopal napravil svou ztrátu a při návratu do obrany blokuje plzeňskou střelu.
27:16 A je to 3:0, Hrtús rozehrál míček na Ležatku, který dokázal prostřelit plzeňský blok a připisuje si dnes již druhou trefu.
27:15 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #35 David Ležatka, asistoval #25 Jan Hrtús (3:0)
27:15 Otrokovice teď budou mít nebezpečnou standartní situaci.
26:41 Sovják teď vyvezl míček z vlastního rohu až na půlku soupeře, kde našel volného Gála, ten bránu přestřelil.
25:03 Utkání se lehce začíná vyhrocovat.
24:23 Hrtús našel dnes již 2. skvělou přihrávkou úplně volného Brázdila, který pouze doklepával do prázdné brány a připisuje si tak 1. gól za muže, gratuluji!
24:22 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #87 Tomáš Brázdil, asistoval #25 Jan Hrtús (2:0)
22:40 Vykopalovu přihrávku na zadní tyč zastavil nohou Bezděk.
21:55 Štouračovu střelu plzeňský gólman chytá.
21:46 A máme tu první branku utkání, Jan Hrtús našel krásnou přihrávkou Davida Ležatku, který z voleje trefil levou šibenici.
21:45 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
20:55 Šebek střelou do Kohúta nepotrestal chybu Sovjáka v rozehrávce.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 4:2
19:59 První třetina nám zatím žádné branky nepřinesla, budeme si tak muset počkat minimálně do té druhé.
18:30 Kelemen skvěle odzbrojil Levého od míčku.
17:40 Na hřišti teď můžeme vidět otrokovického juniora Vladislava Šeďu.
17:14 Plzeň dobře sehrála akci na útočné polovině, jediné co ji chybělo byla lepší koncovka.
16:33 Zápas nám zatím moc šancí nenabídl. Uvidíme do konce 1. třetiny 1. gól utkání?
15:26 Kopecký mířil svou střelu dobře, bohužel pro něj ji plzeňský gólman vystihl.
14:36 Otrokovický kotel se probouzí.
13:50 Plzeňský brankář vystihl Kelemenův příklep na zadní tyč.
12:05 Vartova přihrávka do brejku byla moc dlouhá a nenašla tak svůj cíl.
11:23 Vykopalova střela příklepem letí asi 3 metry nad bránu.
08:45 Winter při brejku 1 na 1 zazmatkoval a díky pohotovému návratu otrokovických míček ztrácí.
07:45 Vykopal nedokázal jeho střelu příklepem dostatečně zvednout, skóre se tak zatím němění.
07:10 Sovjákova střela míjí cíl.
06:54 Němeček se při napadání Javoříka provinil faulem.
05:20 Domácí velmi aktivně presují plzeňskou obranu.
04:40 Plzeňská střela jen do jedné z hokejek před bránou.
03:43 Tomáškova střela ze standartky trefila Kohúta do hrudi.
02:23 Domácí se snaží najít skulinky v Plzeňské obraně, to se jim zatím nedaří.
00:55 Vykopal našel krosovou nahrávkou před bránou Gála, ten však míček netrefil.
00:22 Domácí z protiútoku 2 na 2 nic nevytěžili.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Vážení čtenáři a čtenářky, vítám vás u textového přenosu 18. kola 1. ligy mužů mezi domácímí Otrokovicemi a hosty z Plzně. Uvidíme jestli domácí dokážou protrhnout sérii 5 prohraných ligových utkání v řadě nebo ji prodlouží na 6.