• 60 59:50
    2
    Dominik DVOŘÁK

Kanonýři Kladno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:5
branky: 15. Adam Kuchynka, 39. Tomáš Svačinka, 57. Matyáš Bachmaier - 12. Adam Jiříček, 22. Tadeáš Gryc, 29. Lukáš Vlach, 46. Jakub Procházka, 60. Šimon Hronek; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 234; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 16 - Miroslav Steiger 24; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 14:4
59:56 Chroust trefuje břevno.
59:50 Vyloučen hráč #25 Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #12 Marek Fuchs (3:5)
59:06 Hronek z poloviny hřiště trefuje odkrytou branku.
58:25 Pokusy Bohuslávka s Bachmaierem zatím trefují pouze blokující hráče Hattricku.
57:00 Chroustovu střelu zastavil golman na brankové čáře.
56:23 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #72 Dominik Janda (3:4)
56:23 Bachmaier propálil všechno, co mu stálo v cestě. Domácí ztrácí už jen jednu branku.
56:02 Novákův pokus o dorážku končí mimo.
54:37 Kladno zkouší srovnat stav v šesti hráčích v poli.
54:36 Timeout Kanonýři Kladno
54:36 Bachmaierův pokus a následný faul ve velkém brankovišti poskytl Kladnu zajímavou standardní situaci.
52:00 Bachmaierova střela Steigerovi vypadla z rukou. Bohužel pro domácí se v předbrankovém protoru nenacházel nikdo na dorážku.
51:00 Kuchynka od mantinelu trefuje blok.
50:28 Dvořákovu střelu blokuje Tomášek a Kladno hledá cesty do útočného pásma.
49:48 Chroust poslal cross na Bohuslávka, následnou střelu zblokoval brněnský obránce.
49:10 Jiříčkův pokus od mantinelu končí v rohu.
47:05 Bohuslávek se snažil najít Stůje na zadní tyči, nahrávka mu ovšem projela vedle hokejky.
45:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Jakub Procházka, asistoval #96 René Slezák (2:4)
45:56 Procházka vrací Brnu zpět dvoubrankový náskok.
44:25 Čikovu střelu z brankoviště v poslední chvíli odpálil Hájek.
43:06 Bachmaier se pokusil překvapit hostující obranu střelou mezi nohama. Jeho pokus ale minul cíl.
40:55 Brom od pravého mantinelu prověřil Janouškovu pozornost.
40:01 ​Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Brno.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
38:33 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #8 Tomáš Svačinka, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (2:3)
38:33 Kladenská kombinace do prázdné branky. Tomášek ukázal přehled ve hře a Svačinka už měl práci snadnou. Kladno se přibližuje na rozdíl jedné branky.
38:00 Janoušek chytá střelu Broma.
34:00 Chroustova střela pouze do bloku.
32:32 Fišerův přízemní pokus kryje Steiger.
30:40 Novákův pokus o teč odletěl za mantinel.
30:13 Kůra tvrdě zajel do Čiky, Kladno bude rozehrávat z rohu.
28:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #25 Dominik Dvořák (1:3)
28:36 Vlachova střela těsně nad Janouškovu nohu přinesla Brnu třetí gol.
27:55 Dvě Jiříčkovy střely v rychlém sledu blokuje Čika.
27:09 Fuchs sice dostal míček za Janouškova záda, ale branka neplatí pro postavení hráče v brankovišti.
26:17 Kladno se drží na míčku, ale hostující golman nemusel zasahovat.
24:50 Kombinace Čiky s Pfaurem nekončí úspěchem.
22:20 V další šanci Brna se ocitl Hronek, ale jeho přihrávka nenašla žádného z nabíhajících spoluhráčů.
21:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #39 Tadeáš Gryc, asistoval #6 Tomáš Brom (1:2)
21:16 Milimetrový lob v podání Gryce zapadl od břevna do branky. Brno se prosazuje při vlastním oslabení.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno a pokračuje ve své přesilové hře.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:21 Vyloučen hráč #7 Jakub Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:21 Přesilovou hru si vyzkouší také domácí tým.
19:10 Závar před kladenskou brankou hasili Stůj s Janouškem. nebezpečí se jim podařilo odvrátit.
17:36 Jiříčkovu nabídku do brankoviště nezužitkoval Hronek.
16:45 Kladno s míčkem na hokejkách ukrajuje cenné vteřinky ze svého oslabení.
16:05 Janoušek fantastickým zákrokem drží Kladno.
15:29 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
15:29 Novák si přidržel jednoho z hostů a vykoledoval si dvouminutový trest.
14:46 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Adam Kuchynka, asistoval #15 Matěj Čika (1:1)
14:46 Kuchynkova pohotová střela na zadní tyč a máme srovnáno.
12:45 Bohuslávek našel úplně volného Fišera, ten svou šanci trestuhodně zahodil.
11:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #29 Adam Jiříček z trestného střílení (0:1)
11:56 Krásné freestylové zakončení v podání Jiříčka a Janoušek loví míček z branky.
11:45 Nastřelený míček do brankoviště jen těsně míjí Tomáškovu čepel.
11:10 Brom opět vytlouká pouze kladenský blok.
09:57 Výborný blok Krbce proti střele Dvořáka.
08:58 Gryc zblokoval Fojtíkovu střelu, následně hosté faulovali a Kladno bude mít k dispozici standardní situaci.
07:40 Procházkova táhlá střela od poloviny hřiště nenašla branku.
05:49 Tvrdý souboj Stůje s Fuchsem, ze kterého lépe přinesl vyšeli domácí a mohou v klidu vystřídat.
04:52 janoušek si připisuje první zákrok po střele Procházky.
03:50 Bachmaierův pokus končí končí na výstroji golmana.
02:55 Čika vystihl přihrávku hostů. Následná akce s Fišerem brankou nezakončili.
00:40 Zápas začal ve velmi vysokém tempu. Novák se snažil prodrat do střelecké pozice, ale hostující obrana jeho pokus zneškodnila.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté.