58
  • 58 57:58
    2

ASK Orka Čelákovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:7
branky: 14. Jakub Čáp, 30. Tomáš Beran, 43. Ondřej Špalek - 2. František Blažek, 8. Tomáš Kucharič, 16. Martin Vavřina, 28. Petr Mašek, 34. Tomáš Kucharič, 38. Tomáš Kucharič, 45. Martin Vavřina; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 22 - Jakub Pechura 15; po třetinách: 1:3, 1:3, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
60:00 Děkujeme že jste tu s námi byli, nebo se koukali a přejeme Vám hezký zbytek večera.
59:59 Zápas je u konce, hosté nevyužili přesilovku ale i tak si odváží 3 body.
59:42 Žáček výborně zachytil střelu hostů.
59:00 Je tu poslední minuta dnešního utkání, a hosté stále nevyužili přesilovku.
57:58 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
57:11 Bude se poprvé vylučovat, zatím si však hosté zahrají hru bez brankáře.
56:30 Hra se poslední třetinu poněkud táhne, hosté jsou většinu času na balónku.
53:46 Orce se moc nedaří dostat přes obranu hostí. Sedlák zachraňuje úplně odkrytou bránu.
51:52 Sedláček střílí ale jeho střela jde hodně mimo branku, že i on sám si vynadá.
50:59 Červinka zachraňuje Richtra a ujímá se rychle balónku aby to neudělali hosté.
49:42 Čáp se ze všech sil snažil urvat další bod, ale jeho nahrávku mu Znojmo překazilo.
47:29 Znojmo bylo v obrovské šanci ale tu nevyužilo. Žáček hledal nad sebou míček, který mu utekl a naposlední chvíli ho zachytil.
45:49 Špalek znovu zkusi vystřelit z první, tentokrát mu to nevyšlo ale ještě se snaží přesvědčit rozhodčího o své pravdě, ten mu ale jeho pravdu vyvrací.
44:53 Žáček schytal tři střely hned za sebou, to ho nerozhodilo a vše vychytal.
44:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #92 Tomáš Kucharič (3:7)
42:37 Špalek vystřelil z první a to se mu vyplatilo, snižuje tak náskok znovu o tři body.
42:36 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #26 Michal Němeček (3:6)
41:02 Němeček vyzkoušel Pechuru, ten byl úspěšnější.
40:01 Poslední bule pro domácí.
40:00 Začínáme poslední třetinu, tak uvidíme co nám přinese.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:00 Právě probíhá poslední minuta 2.třetiny a vypadá to, že se už nic vážného nestane.
37:26 Jen kousíček dělil domácí od vstřelení branky, ale Pechura stihl zachytit míček na poslední chvíli.
37:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #75 Martin Vavřina (2:6)
36:20 Čáp se napřahuje ale branku míjí o centimetry.
34:34 Richtr překazil sérii kombinací hostů a dostává tak Orku zpět na balónek.
33:19 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #7 František Blažek (2:5)
33:19 Znojmo se dostává do vysokého náskoku před Orkou, ta musí zabrat aby ho dohnala.
32:54 Standardku hostů překazil Verner, který stál velmi blízko brány
31:22 Bajko se snažil překvapit Žáčka střelou ze středu hřiště, ten o něm však moc dobře ví a jeho střelu chytá.
29:38 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #7 Tomáš Beran, asistoval #19 Ondřej Tichý (2:4)
29:38 Beran krásnou táhlou střelou dává krásný gól.
28:43 Žáček dnes už podruhé předvedl neuvěřitelný zákrok a zachránil tak svůj tým před velkou ztrátou, jen tak dále.
27:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek bez asistence (1:4)
26:38 Beránek byl orazítkován míčkem při bránění Žáčka.
26:09 Hájek přišel o míček za bránou hostí.
25:10 Červinka pracně pressoval až se dostal k míčku, poté přihrává na Zoubka ten však míček ztrácí.
24:23 Kucharič se probojoval až před samotného brankáře, ale byl neúspěšný.
22:59 Novák střílí mimo bránu a Orka se dostává znova na balónek.
22:13 Kohút pouze do brankáře.
21:10 Orka jde 2 na 1 a Špalek netrefuje bránu.
20:01 Bule pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 2:11
19:59 Domácí odchází smutně do šatny, musí dohnat náskok hostů.
18:56 Němeček neproměňuje odkrytou bránu.
18:05 Čech šel sám na brankáře ale bohužel míček ztratil kousek od branky. Hned v zápětí jde útok hostů i na domácího brankáře a ten ukazuje neuvěřitelný zákrok!
17:01 Standardka pro hosty, kterou ale nevyužívají a Orka s nimi svádí ostrý souboj o míček u mantinelu.
16:36 Orka se pokusila o rozehrávku ale neúspěšně.
15:05 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
14:55 Hosté kombinovali na své obranné polovině, ale během zlomku vteřiny se vrhli na brankáře domácích.
13:15 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #9 Ondřej Špalek (1:2)
13:15 Máme tady konečně gól i domácích, který po krásné kombinaci střílí Čáp.
13:01 Blažek šel sám na brankáře ten ho však vychytal.
11:56 Zoubek byl vyražen až za mantinel ale rychlé se zvedá aby mohl pokračovat ve hře.
10:18 Novákovi zazvonila pouze tyčka.
09:35 Mašek se snažil překvapit brankáře domácích, ten však pohotově zavřel nohy a chytil tak rychlou střelu.
07:18 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
07:15 Rychlá kombinace hostí a pomalý zákrok Žáčka dostává hosty do dvoubrankového vedení.
04:40 Mašek se dostal až k brance ale nestihl vystřelit, tak branku obíhá a zkouší to z druhé strany. Jeho střela jde však mimo a domácí se tak dostávají na balón.
04:10 Kohút nabídl míček hostí, ty ho přijali a začali útok na nekrytého Žáčka.
02:47 Novák střílí ale jeho střela jde úplně mimo Žáčka.
01:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek bez asistence (0:1)
01:33 Rychlá kombinace hostí a míček končí za zády Žáčka.
01:03 Orka se zatím drží na balónku a nechce pustit hosty do útoku.
00:01 Úvodní bule patří hostím.
00:00 Line-up máme zasebou a můžeme začít.
00:00 Krásný večer z MSH Mladá Boleslav. Dnes proti sobě nastoupí celky ASK Orka Čelákovice a TJ Znojmo LAUFEN CZ. Přejeme Vám příjemnou podívanou.