8:5
    Vít HEGER
    (Sucharda)

FbC Respect Hradec Králové - FAT PIPE Start98 8:5
branky: 10. Matyáš Velc, 20. Vít Heger, 25. Prokop Hanzlík, 33. Matyáš Velc, 41. Filip Nerad, 43. Matyáš Velc, 47. Matyáš Velc, 60. Vít Heger - 17. Matěj Netrefa, 30. Vojtěch Petráň, 38. Adam Kulík, 49. Vojtěch Petráň, 58. Vojtěch Petráň; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 8:1 + Otakar Prášek 4; využití: 1:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 39 - Tadeáš Hendlinger 23; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:2
60:00 Střely ve 3. části: 5:14
59:36 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 8:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #7 Milan Sucharda (8:5)
59:10 Hosté bez brankáře.
57:46 GÓL FAT PIPE Start98! 7:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #9 Vojtěch Petráň, asistoval #10 Vojtěch Bagin (7:5)
57:00 A máme tu 1. monster save Bárty! Přilehnutím na palubovku zabránil jasnému gólu.
56:30 Hosté to zkouší v 6 proti 4.
55:45 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
51:50 Hradec v 5 proti 4.
51:13 Blok F. Nerada zastavuje střelu Fat Pipu.
49:45 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
49:35 Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 na 2+2 minuty za hrubost
49:35 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za držení
49:35 Rozhodčí řeší potyčku. Uvidíme jak to skončí.
48:19 GÓL FAT PIPE Start98! 7:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #9 Vojtěch Petráň, asistoval #81 Albert Kulík (7:4)
48:19 Petráň vymetl pavouky v pravé šibenici hradecké branky.
46:07 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #87 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (7:3)
45:38 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Petráň družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
42:12 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #87 Matyáš Velc, asistoval #26 Martin Krejčí (6:3)
42:12 Máme tu 1. hattrick dnešního utkání. Maty Velc se ukazuje jako velká posila na hostování z extraligového Liberce.
40:30 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #33 Milan Koubek (5:3)
40:30 Krásná kombinace 3 hráčů nba jeden dotek skončila po krosovce střelou F. Nerada za zády Hendlingera.
40:00 Střely ve 2. části: 11:17
39:30 A opět šel Tart 2 na 1. Tentokrát to bylo mimo branku.
37:09 GÓL FAT PIPE Start98! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #10 Vojtěch Bagin (4:3)
37:09 Kulík využil přečíslení 2na1 a tentokrát nedal Bártovi šanci.
36:00 Hradec teď kontroluje míček.
33:40 Kulík zůstal sám před Bártou. Snažil se ho vymíchat, ale marně.
32:41 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #87 Matyáš Velc, asistoval #77 Vít Heger (4:2)
32:19 Vojta Nosek v oslabeni ohozil soupeřovu branku.
31:14 Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
30:30 Teď měl Hradec 2 tutovky během 1 minuty.
29:19 GÓL FAT PIPE Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #9 Vojtěch Petráň, asistoval #8 Tomáš Matoulek (3:2)
29:15 Hradec v 5.
28:30 Ještě že Bártič má tak široká ramena. Teď nás to zachránilo od inkasování.
27:38 Míček sice skončil v Bártově kleci, ale až po odpískaném sekání.
27:11 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
26:40 Dlouhý výhoz hostujícího golmana poslal 2 útočníky na steč.
24:37 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #26 Martin Krejčí (3:1)
24:37 Hradecký třetí útok je odměněn za svoji snahu v dnešním utkání. Prosazuje se bejmamínek - Prokop Hanzlík.
23:26 M. Škorpa nedokončil backhandový blafák do poploodkryté Bártovy branky.
22:30 Nepříjemná teč před Bártou.
20:30 Bárta na 2x zachránil Hradec od inkasování...a už se hraje v plném počtu.
20:00 Střely v 1. části: 14:13
19:57 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #87 Matyáš Velc (2:1)
18:52 Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
18:29 O. Fous se dostal rychlým průmikem od vlastní branky až ke střele.
16:01 GÓL FAT PIPE Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #35 Marek Matoušek (1:1)
16:01 Pat Pipe využívá přesilovku v její poslední desetině sekundy.
15:00 M. Velc ve velké šanci v oslabení. Mimo...
14:01 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
10:30 Bárta maskou výráží střelu Startu mimo branku.
09:22 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #87 Matyáš Velc, asistoval #12 Tomáš Dlesk (1:0)
09:22 Tak toto byla pro Matyho lahůdka! Po finální přihrávce od Dleska šel sám na golmana a nemílil se.
08:32 Hezké gesto domácího kaptána V. Hegera. Obací výrok rozhodčích a míček tak budou mít hosté.
07:07 Hradecká 3. lajna pěkně zatápí hostům, ale bez gólového efektu.
06:15 Lukáš Gregor střílí mimo.
05:03 Tyčku trefuje Milan Koubek.
04:00 Hradec se ubránil. Start neměl zásadní šanci na skórování.
01:34 Vyloučen hráč #12 Tomáš Dlesk družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou
00:55 Úvod utkání patří hostům. Jsem na míčku a prověřují Bártu.
00:00 Vítejte u dnešního onlajnu, který připadl na 1. adventní neděli. Domácí FbC, které je na 10. místě tabulky 1. ligy hostí Start98. Ti jsou na posledním místě se ziskem 14 bodů. Hradečtí mají Startu co vracet, neboť první zápas skončil výhrou Pražanů 10:7.