58
  • 58 57:06
    Otrokovice

Florbal Ústí - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 5:3
branky: 1. Marek Kadlec, 10. Martin Horn, 34. Radek Kužel, 45. Jan Vondruška, 51. Marek Kadlec - 18. František Vykopal, 24. Ladislav Gál, 49. Lukáš Täuber; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:3; využití: 3:1; diváků: 216; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 10 - Adam Kohút 14; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:45 Hrabě stále drží svůj tým, chytá a posílá výborný výhoz!
58:08 Hrabě provedl výborný zákrok.
57:06 Timeout Goldea PANTHERS OTROKOVICE
54:29 Zeman do toho dneska dává celé své srdíčko, lítá ze strany na stranu a pere se o míček jako tygr.
51:52 Horn vyslal nebezpečnou střelu na brankáře hostí.
50:48 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Marek Kadlec, asistoval #4 Radek Kužel (5:3)
48:21 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Vlastní branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Lukáš Täuber (4:3)
48:08 Hrabě stále zůstává pozorný a chytá vše co může.
47:14 Vyloučen hráč #33 Vít Pavelka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
44:54 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška, asistoval #30 Vojtěch Esterka (4:2)
43:05 Vyloučen hráč #55 Adam Štourač družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání
42:28 Střela na brankáře hostí byla vyblokována.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
38:11 Umanutýmu Zemanovi dnes asi není přáno, snaží se co to jde, ale stejně jeho střely neprochází skrz.
36:30 Esterka také netrefil zařízení.
36:27 Kolstrunk netrefil zařízení.
33:38 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #33 Vít Pavelka (3:2)
31:57 Vyloučen hráč #15 Martin Ležatka družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
31:23 Tauber sváděl dlouhý souboj u mantinelu, ale nakonec se mu bohužel nepodařilo míček vybojovat.
25:49 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
23:40 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #13 Michal Hrabica (2:2)
21:41 Kužel a Tauber si střeží Hraběho jako oko v hlavě a blokují jednu střelu za druhou.
20:00 Střely v 1. části: 5:3
19:45 Vyloučen hráč #30 Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
17:02 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #80 Petr Kopecký (2:1)
16:08 Zeman aneb zachránce situací.
14:55 Pavelkova střela vypadala opravdu nadějně, ale nakonec neprolomila štít brankáře hostí.
14:25 Hrabě se dnes v brance opravdu nenudí a opět chytá míček.
09:09 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #30 Vojtěch Esterka (2:0)
08:35 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
08:35 Pavelka do sebe rozhodně nenechá strkat a tak vybojoval domácím přesilovou hru.
07:49 Zeman se vyslal ostrou střelu, která bohužel letěla vysoko nad bránu a o chvíli po té se o to pokusil znovu. Dnes si ten gól opravdu chce dát.
02:57 Tauber vyblokoval první střelu mířenou na Hraběho svatyni.
00:14 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Marek Kadlec bez asistence (1:0)
00:14 Úplně první střelu, která se proměnila i v gólovou vstřelil Kadlec.
00:01 Zeman vyhrál pro tým domácích úvodí buli.
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního utkání s Otrokovicemi. Omlouváme se za zpoždění, kvůli předešlému futsalového zápasu.