• 59 58:35
    6:7
    Matěj ŠEBEK

FbC Plzeň - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:7
branky: 1. Mikuláš Mentberger, 19. Mikuláš Mentberger, 22. Patrik Hájek, 33. Matěj Čelakovský, 56. Matěj Čelakovský, 59. Matěj Šebek - 6. Václav Černoch, 11. Adam Bouška, 34. Mikuláš Svoboda, 46. Václav Černoch, 53. Mikuláš Svoboda, 54. Václav Černoch, 57. Adam Bouška; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Martin Bezděk 24 - Michal Prokeš 29; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 11:18
60:00 A máme zde konec utkání, ve kterém se mohou radovat brněnští.
58:35 GÓL FbC Plzeň! 6:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (6:7)
58:35 Po crossové přihrávce se Plzni přeci jen poštěstilo a snižuje rozdíl o jeden gól.
57:44 Täuber se pokouší ve hře v 6ti prostřelit brněnského brankáře, ten má však vše pokryto.
56:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #23 Václav Černoch (5:7)
56:00 Jak velbloudi nabyli, tak i rychle pozbyli.
55:31 GÓL FbC Plzeň! 5:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #68 Matěj Šebek (5:6)
55:31 Čelakovský stál ve správný čas na správném místě a nekompromisně vymetá všechny pavučiny v brněnské bráně.
53:41 Timeout FbC Plzeň
53:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (4:6)
53:41 Velbloudi se ani nerozkoukali a hned inkasují další gól. Pan trenér Hrdlička si tedy bere oddechový čas.
52:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #57 Ondřej Kos (4:5)
52:56 Z tvrdého souboje u mantinelu vychází lépe brněnský hráč a jde rovnou do útoku, čímž vytváří přečíslení, které vede k páté brance.
52:10 Bouška ohrožuje Bezděka nepříjemným únikem.
50:30 Hra momentálně moc akci nepřináší, hraje se spíše v klidu, ani jeden z týmu nechce riskovat fatální chybu.
45:27 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #55 Alex Dokládal (4:4)
45:27 A je to tady, Brno dorovnává, stav je tedy 4:4.
45:04 Gullivers teď pernamentně hrají na domací polovině, velblodi si koledují o gól.
41:59 Plzeň přesilovou hru neproměňuje a hra je opět 5v5.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:55 Vyloučen hráč #47 Štěpán Kouřil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
39:00 Rozhodčí zvedá ruku a signaliuje tím, že velbloudi také dostanou svoji přesilovou hru.
36:33 Vyloučen hráč #7 Patrik Hájek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
36:33 Gullivers si také zahrají přesilovou hru. Potrestán byl Hájek, jakoby se snažil dnes v onlinu být pernamentně...
33:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #47 Štěpán Kouřil (4:3)
33:33 Rychlá a důrazná odpověď Gullivers v podobě rychlé a efektivní akce.
32:33 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #69 Michal Antonín Malhocký (4:2)
32:33 Tatranky předvádějí perfektní souhru. Duo Malhocký - Čelakovský dostávají velbloudy se dvougólového vedení.
30:35 Hráči na hřišti padají jako hrušky, nikdo v podstatě ani neví jak se na zemi ocitl a pouze se diví.
29:04 Oba týmy se snaží ukázat dominanci v zápasy.
26:03 Zápas přechází z poklidného utkání do vyhroceného boje.
25:34 Nepříjemná střela Kouřila způsobila Bezděkovi menší problém.
21:42 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #7 Patrik Hájek, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (3:2)
21:42 Hájek se vykoupil ze své chyby z předešlé třetiny a vstřelil, nutno dodat svoji první, branku.
21:10 Hlasité pokyny trenéra hostů očividně přínášejí brněnské hře ovoce.
20:00 Střely v 1. části: 14:6
19:54 Gullivers bojují až do konce, několik střel však Bezděk naprosto anuloval.
18:15 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Mikuláš Mentberger, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (2:2)
18:15 Mentberger opět do brněnské síte!!
16:58 Vyloučen hráč #7 Filip Švábík družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
16:58 A přichází první přesilová hra tohoto utkání.
13:21 Mela před brněnskou bránou nekončí bohužel pro Plzeň vůbec dobře, naopak z toho brněnstí zísávají nadějný protiútok.
11:44 Plzeňstí zamykají Gullivers na jejich půlce, bohužel ani z několika střel se nepovedlo brněnského gólmana prolomit.
11:32 Výborná souhra Šebek - Mentberger - Horažďovský silně ohrožuje brňenskou bránu.
10:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
10:04 Po hbité a kvalitní souhře se dostávají Gullivers do vedení.
09:18 Bezděk předvádí stabilně kvalitní výkon.
06:50 Gullivers si po dorovnání značně více dovolují. Nepříjemný press nedělá plzeňské rozehře dobře.
05:07 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (1:1)
05:07 Po fatální chybě juniorského hráče Hájka a po ukázkovém přečíslení je dorovnáno.
00:43 GÓL FbC Plzeň! 1:0
00:43 Horažďovský vysílá, dovolím si říci, spíše nához, než střelu. Golman však podceňuje a pouze vyráží nad sebe. Mentberger pohotově připraven a dorážkou do prázdné brány dostává domácí do vedení.
00:01 Úvodní buly v prospěch hostů.
00:00 Vítáme Vás u 17. kola druhé nejvyšší české florbalové ligy. V dnešním zápase navšíví plzenšké velbloudy brňenští Gullivers, těšíme se na krásný florbalový podvečer.