2:5
    Tomáš ZACH
    (Blana)

FBC Letka Toman Finance Group - FBC Štíři Č. Budějovice 2:5
branky: 3. David Svoboda, 59. Tomáš Zach - 4. Tomáš Brožek, 22. Dominik Vlček, 24. Vojtěch Prokop, 44. Matyáš Kouba, 58. Daniel Drobiš; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Tomáš Petr 19 - Josef Macek 27; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:00 Poslední minuta hry a myslím, že to pro Letku už bude málo času
58:18 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #95 Tomáš Zach, asistoval #2 Vojtěch Blana (2:5)
57:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš bez asistence (1:5)
57:36 Po delší době šance pro Letku, ale golman hostí drží a nechce pustit uza svá záda nic.
57:04 Domácí to zkouší bez golmana
56:40 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
54:47 Budějovice sice vedou o tři goly, ale rozhodně  se hráči nezatíáhli a chtějí pořád něco vymýšlet.
51:54 Domácí nevyužili ani druhou přesilovou hru a ještě v ní málem dostali gol.
50:30 Domácí se ještě mohou pokusit vrátit do zápasu, další přesilová hra. Ale dopředu miří hosté a drží míček na polovině domácích.
49:29 Vyloučen hráč #22 Matyáš Sirotek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za opakované přestupky
48:33 Domácí sice běhají a jsou více na míčku, ale dle mého názoru si nevytváří nějaké vyložené golové akce.
48:00 Čech(Letka) se rve jako lev a chtěl se probojovat mezi dvěma hráči Budějovic, ale ti mu nedali nic zadarmo.
45:05 Nikdo moc nechopil co domácí teď dělali, protože Kouba byl sám mezi čtyřmi hráči Letka ti ho nechali vystřelit, dívali se na něj jako na figurku.
43:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #17 Dominik Vlček (1:4)
43:00 Blana promrhal ideální příležitost k zakončení a místo střelby ještě obíhal bránu.
41:27 Budějovice začaly opět třetinu velmi aktivně.  Domácí se sice tlačí dopředu, ale hosté se výborně vracejí a nedávají moc šancí.
40:04 Třetí třetina právě začala.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:59 Konec druhé třetiny, kdy domácí na začátku zaspali a jdou do šatny s dvoubrankovým mankem.
39:12 Letce dnes něco chybí a mají poslední třetinu zjistit co to je.
36:40 krásná zrhuba dvou minutovka, kdy první měli šanci domácí pak hosté, hra je nahoru dolů. Letka by potřebovala dát gol, protože konec druhé třetiny se nezadržitelně blíží ke konci.
34:21 Dohner(Letka) pálil, obvšem to bylo velkého úhlu a netrefila ani bránu. Lehká pauza kdy golman hostí neměl v pořádku masku, ta je opravena a hra může pokračovat.
32:41 Letka sice má míček, ale pouze na své polovině. Tam jim to moc platné není. Hosté se teď lehce zatáhli a nemají moc kam se vyloženě hnát.
29:33 Hosté Letce moc míček nepůjčují a to stojí domácí hodně sil. Hennrich(Budějovice) měl nabito, ale ránu zablokoval obránce letky.
27:53 Čech(Letka) dostal přihrávku do běhu a šel směrem brána hostí, podařilo se mu vystřelit, ale rána nebyla moc rychlá, takže golman celkem vklidu stihl zareagovat.
26:25 Naopak ve větší šanci byli hosté, kdy rána od Sirotka letěla jen těsně nad.
26:08 Až po minutě hry se jim podařilo se vhodně postavit. Ovšem chybí tomu střela a rychlá akce.
25:01 První přesilová hra v zápase, ale Letce se nedaří ani v ní. A zatím nepostavili klasický trojúhleník.
24:38 Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
24:33 Letka v šesti lidech a možná bude mít možnost přesilové hry.
23:37 Domácím vstup do třetiny teda moc nevyšel. Mohli by si uvědomit, že přestávka již skončila a začala druhá třetina, protože zatím to tak na hřišti nevypadá.
23:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop bez asistence (1:3)
22:20 U tohoto dolu se Petr natahoval a přesouval marně, protože Vlček dostal přihrávku z první a nemýlil se.
21:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #40 Daniel Drobiš (1:2)
21:00 A Budějovice opět na plný plyn. Petr už musel dvakrát zasahovat.
20:01 Vzhůru do druhé části.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:15 Více se toho už v první třetině nestane, Budějovice začaly tak nějak pomalu, ale po vstřelém golu se dostali do zápasu hodně rychle.
18:25 A opět nebezpečná střela od Hranického, jen vždy chybí ten kousek, aby to tam zapadlo.
16:02 Hranický(Letka) také se toho nebál a vyslal velmi ostro ránu, která šla na masku golmana hostí.
15:01 Prokop(Budějovice) vyslal velmi nebezpečnou ránu, která šla do teploměru a ještě přes obránce, domácí golman stihl zaklapnout mezeru mezi rukou a tělem.
13:30 Ve větším tempu jsou momentálně hosté, domácí se sice snaží, ale zatím běhají tak nějak naprázdno.
10:30 Vlček(Budějovice) se pokusil o střelu, ovšem rána mu nesedla a netrefila ani bránu. Letka měla velkou šanci, kdy po zablokovaní obránce šel dopředu Vojáček.
09:20 Velmi ostrý, ale čistý souboj u mantinelu svedl Hranický s Vackem.
07:30 Letku od dalšího golu zachránila tyč. Tady měli domácí štěstí a Petr dobře postavenou bránu.
06:20 Srovnávací gol rozhodně povzbudil hosty, protože teď jich je na hřišti všude plno.
05:00 Chtěl jsem napsat, že než se Budějovice stačily po dlouho cestě zahřát už prohrávají, ale než jsem to stačil napsat, tak krásnou střelou snad ze středu hřiště kterou vypálil Brožek a začínáme zase od znova.
03:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek, asistoval #40 Daniel Drobiš (1:1)
02:59 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #22 Jan Vojáček (1:0)
02:05 Ovšem zahájení akce bylo úspěšné protože Zach(Letka) se probojoval až do šance a také do první střely v tomto zápase.
01:30 Vojáček(Letka) backhandem zkusil vystřelit, ale trefil prvního bránicího hráče. O míček bojuje v rohu Zacha, ale nakonec musel míček nahodit na druhého obránce, letka začíná od své brány.
00:01 První buly vyhrál tým domácích a tím pádem utkání začalo.