Start98
60
  • 60 59:39

Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 7:4
branky: 1. Tadeáš Chroust, 8. Vojtěch Novák, 10. Matyáš Bachmaier, 10. Matěj Čermák, 20. Matyáš Bachmaier, 30. Tadeáš Chroust, 39. Vojtěch Novák - 12. Martin Škorpa, 16. Tomáš Matoulek, 22. Tomáš Matoulek, 56. Otakar Prášek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:4; využití: 3:1; diváků: 167; zásahy brankářů: Šimon Melega 21 - Tadeáš Hendlinger 27; po třetinách: 5:2, 2:1, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:39 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #70 Vojtěch Novák.
59:39 Novák provede nájezd za vysokou hůl hostů.
59:07 Hosté od té doby co si vzali timeout hrají bez brankáře.
58:23 Melega hlavou vyráží Netrefovu velmi nebezpečnou střelu.
57:54 Timeout FAT PIPE Start98
57:53 Hosté na sobě nenechají znát dosavadní vedení Kladna a dál bojují velmi tvrdě.
57:04 Nebezpečný Fojtík míři vedle.
55:02 GÓL FAT PIPE Start98! 7:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #64 Otakar Prášek, asistoval #18 Adam Kulík (7:4)
54:24 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
54:24 Hosté si nyní vyzkouší dnes první přesilovku proti Kladnu.
53:27 Krejčí před brankou na Čermáka dobíhajícího hned za ním, odkrytou branku ale míjí.
52:34 Start v plném počtu.
51:29 Svačinka nenechá Bagina odpočinout a pressuje ho i za brankou, na pomoc mu do rohu běží Novák a společnými silami zvládnou vybojovat míček.
50:34 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hra na zemi
50:10 Kladno opět při odloženém vyloučení v 6 hráčích.
49:33 Buly z rohu férově odevzdáno Kladnu.
48:43 Novák sbíhající si od mantinelu na střed dostávámíček od Bachmaiera, před brankou je ale zastaven Syrovátkem.
45:25 Bachmaier na obsazeného Nováka před brankou, míček míří za mantinel, rozehrávat bude Kladno.
43:16 Novák prověřil Hendlingera nebezpečnou kličkou, ten se ale nenechal zaskočit a míček mu vyráží čepele.
41:43 Samotný Krejčí při postupu na branku se jen trefuje do břicha Hendlingera.
40:26 Novákovi chystajícimu se vystřelit stále utíkal míček z čepele, po několik a nezdařených pokusech tak nahrává před branku na Čiku.
40:00 Buly pro Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
38:20 GÓL Kanonýři Kladno! 7:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #16 Tadeáš Chroust (7:3)
38:20 Chroust si našel volného Nováka na mantinelu, ten si zase našel místo v Hendlingerově brance.
37:01 Pfaur přes obranu hostů na Krejčího, ten však střílí vysoko.
35:59 Novák zkusil vypálit ze středu hřiště, jeho čepel mu dobře zblokoval Bagin.
35:15 Krbec běží uklidnit hru do obranného pásma.
32:51 Svačinka neúspěšně nahrává na Bohuslávka který k míčku nestíhá doběhnout dříve než Kronovetr, Melega zachraňuje.
29:37 GÓL Kanonýři Kladno! 6:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #8 Tomáš Svačinka (6:3)
28:46 Vyloučen hráč #7 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:46 Hosté zatím ani jednou neudrželi oslabení a Kladno se tak opět vzdaluje počtem branek.
28:43 Bachmaier "zbořený" u mantinelu se rychle zvedá a míří zpět, neboť se souboj nebude pískat.
27:11 Skákavý míček od Bachmaiera nesedl připravenému Chroustovi před brankou, než stihl zpracovat, sesypali se okolo něho obránci hostů.
25:47 Bagin chtěl prověřit Melegu, Svačinka to ale zařídil tak, že se míček k němu ani nedostal.
22:53 Velmi napjatou chvilku zažili obě strany, míček vyslaný Krbcem se dostal za Hendlingera, avšak už roztočený se vrátil zpět před něho.
21:54 Bohuslávek na mantinelu u středu v souboji vybojoval výhodu pro Kladno.
21:41 GÓL FAT PIPE Start98! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #44 Viktor Chaloupka (5:3)
20:59 Domácí s opatrností nešetří, zatím postupují velmi pozvolna a drží se v obranném pásmu.
20:00 Buly pro Start.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:53 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #12 Kryštof Krbec (5:2)
19:53 Kladno ukazuje jak se hraje u nich doma a téměř ihned využívají vyloučení hostů.
19:37 Vyloučen hráč #8 Tomáš Matoulek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
19:34 Kladno při odloženém vyloučení bez golmana.
19:29 Novák z rohu na Krbce na protějším mantinelu, odkrytou branku jen těsně míjí.
16:27 Čermák pálí na Hendlingera, ten míček odráží za mantinel.
15:58 GÓL FAT PIPE Start98! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #29 Jonáš Kulhavý (4:2)
14:05 Šikovný Netrefa prokličkoval mezi Kladenštími a z obraného pásma se dostal až před branku, kde předal míček Baginovi, ten ale minul.
12:19 Nadějná akce 2na1 Škorpy a Bezpalce končí pouze za mantinelem.
11:04 GÓL FAT PIPE Start98! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #68 Martin Škorpa bez asistence (4:1)
11:04 Do rychlé akce se nyní dostali i hosté, kteří Melegu překvapili nechytatelným míčkem.
09:28 GÓL Kanonýři Kladno! 4:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Matěj Čermák bez asistence (4:0)
09:09 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
09:09 Míček od Krbce na mantinelu sedl Bachmaierovi na čepel, který ze středu z "první" zvyšuje náskok Kladna.
08:57 Vyloučen hráč #18 Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
07:57 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
07:57 Krásná akce od Nováka na mantinelu, ktreý se prokličkoval mezi obranou hostů až do branky.
05:20 Veselý sbírá nahrávku od Syrovátka a míří vpřed, tam ale vzápětí míček ztrácí.
03:37 Otočku s míčkem před brankou předvedl Chroust, Hendlingera to ale nezaskočilo.
02:41 Kuchynkova vysoká střela zajistila hostím rozehrávku.
00:41 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:0)
00:41 Rychlým protiútokem Kladno střílí dnes první gól.
00:34 Netrefa, se probojoval od mantinelu až k Melegovi, ten ale nepustil.
00:01 Úvodní buly pro Kladno.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi přivítat vás na dnešním 15. kole 1. ligy mužů. Utkají se domácí Kanonýři Kladno proti FAT PIPE Start98, utkání za několik minut začne, přejeme příjemnou zábavu.