• 58 57:58
    7:5
    (Gál)

ASK Orka Čelákovice - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 7:5
branky: 8. Adam Zoubek, 25. Vojtěch Strnad, 38. Jakub Doutnáč, 45. Jakub Čáp, 47. Radim Fořt, 51. Ondřej Špalek, 56. Jakub Čáp - 5. Ladislav Gál, 35. František Vykopal, 49. Michal Hrabica, 54. František Vykopal, 58. František Vykopal; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 16 - Alexandr Pujin 12; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:3
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
60:00 Děkujeme, že jste tu s námi dnes byli nebo koukali na on-line. A třeba zase příště. Hezký zbytek večera.
60:00 Je tu konec zápasu a tři body dnes zůstavají doma.
59:50 Hosté ještě kombinují v šesti ale neúspěšně.
59:00 Atmosféra v hale je dnes velmi příjemná. Ještě jedou děkujeme všem fanouškům.
57:58 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 7:5
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (7:5)
57:54 Domácí jsou dnes velmi důslední v obraně.
57:42 Hosté kombinují, zatím ale bez zakončení.
55:50 Hosté hrají bez brankáře.
55:39 Timeout Goldea PANTHERS OTROKOVICE
55:39 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #31 Adam Zoubek (7:4)
55:39 Čáp se prosazuje už podruhé v dnešním utkání.
54:16 Domácím se nedaří se dostat ze své obranné poloviny a tak míček vyhazují až na druhou stranu do rohu.
53:02 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 6:4
53:02 Hosté se velice snaží dohnat náskok domácích ale ti jim většinou hned odpovídají také gólem. Tak uvidíme jak to bude teď.
51:45 Červinka se snažil prodrat svou sólo hrou přes útok hostů, ale ti mu to překazili.
50:16 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (6:3)
50:16 Dnes se proseazuje i Špalek a znovu dostává Orku do vysokého vedení.
48:45 Hosté snižují náskok Orky a mají z toho velkou radost.
48:44 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #13 Michal Hrabica, asistoval #88 František Vykopal (5:3)
48:32 Hra se nám začíná přiostřovat.
47:38 Korych šel překvapit Pujina, ten je však ostražitý a chytá.
47:02 Korych napadá hosty. Richtr se dostává ke střele, Korych ještě doráží do brankáře ale bez branky.
46:06 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #86 Radim Fořt, asistoval #25 Sebastian Jakob (5:2)
46:06 V takto krásném čase se prosazuje Fořt a dostává Orku do ještě většího náskoku.
45:25 Orka je dnes prozatím 100% ve využívání přesilovek.
44:16 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #85 Petr Němeček (4:2)
44:16 Dnes se konečně prosazuje i Čáp a posílá Orku do dvoubrankového vedení.
43:48 Vyloučen hráč #25 Jan Hrtús družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
43:37 Ležatka se snažil aby jeho míček proklouznul mezi Žáčkovi nohy, ale to se mu nepovedlo.
42:42 Třetí lajna zahnala hosty do kouta.
41:07 Ležatka orazítkoval brankáře brankáře domácích.
40:01 Bule pro domácí.
40:00 Každým okamžikem zahájíme 3.třetinu.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:28 2.třetina byla velice zajímavá. Viděli jsme dva góly domácích, které zařizují jejich vedení. Uvidíme co nám přinese poslední třetina.
38:00 Přesilová hra domácích přinesla ovoce a dostává Orku do vedení.
37:59 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #17 Jakub Čáp (3:2)
37:35 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
36:14 Zoubek dostal krásnou příležitost od Doutnáče vstřelit gól do skoro prázdné brány ale netrefil se.
35:31 Špalek střílí pouze mimo.
34:52 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
34:52 Přesilová hra se hostím vydařila a berou Orce náskok.
33:05 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
33:05 Hosté zkusí přemoci Orku při přesilové hře.
31:43 Jakob zachránil Žáčka od nátlaku hostí.
29:58 Korych vyvíjel tlak na Sovjáka, ten se však nenechal rozhodit.
27:33 Bárta neuvěřitelnou rychlostí přelstil všechny hráče hostí, ale branku minul pouze o centimetr.
26:08 Na Doutnáče byl vyvíjen tlak dvou soupeřů a rozhodčí tak ponechali domácím výhodu.
24:48 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #12 Daniel Goll (2:1)
24:48 Orka se dnes poprvé dostává do vedení, díky střele Strnada, která skončila přímo v brance.
23:50 Němeček P. šikovně sebral míček Hrtúsovi hned po rozehrání standardky.
22:45 Richtr měl příležitost otestovat Pujina, jeho střelu však překazil hráč hostí.
21:52 Ze Sedláka se dnes stává osobní střážce Žáčka.
20:50 V úvodní minutě se hra přenášela z jedné strany na druhou.
20:01 Úvodní buly 2.třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Každou chvílí začne 2. třetina.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:00 Právě probíhá poslední minuta 1.třetiny a vypadá to že se bude odcházet za stavu 1:1.
18:35 Korych předal krásnou nahrávku při běhu, Čech ji však nezachytil a hosté jdou do útoku.
17:44 Kubíček se probojoval až na útočnou polovinu, kde předal míček Vykopalovi, ten však střílí mimo.
16:04 Špalek šel téměř sám na Pujina, ten však s přehledem jeho střelu chytá.
14:24 Poprvé v této sezóně jsou slyšet i fanoušci domácích. Děkujeme!
13:20 Sedlák sebral šikovně míček Kubíčkovi a domácí tak můžou jít do útoku.
12:47 Oba týmy jsou zpět v plném počtu, oba ale bez branek.
10:36 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky
10:36 Je tu i druhé vyloučení a uvidíme tak hru 4 na 4.
10:28 Vyloučen hráč #15 Martin Ležatka družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
10:28 První vyloučení zápasu a domáí si vyzkiuší přeislovou hru.
09:25 Hosté nechtějí moc pouštět Orku k míčku.
07:19 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Adam Zoubek bez asistence (1:1)
07:19 Prosazuje se i domácí tým krásnou sólo střelou Zoubka.
06:43 Sedlák zachránil Žáčka od inkasování gólu.
05:43 Ležatkovi sjel míček z čepele a domácí šli do útoku, který jim byl překazen.
04:23 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál bez asistence (0:1)
04:23 Máme tu dnešní první gól, který posílá Otrokovice do vedení.
03:26 Špalek střílí pouze do házenkářské brány za hřištěm.
02:17 Korych překazil nahrávku kterou si Vykopal připravoval a sebral tak hostím míček.
01:20 Hosté brání domácím projít k brance.
00:20 Na míčku se však nyní drží hosté.
00:01 První bule patří domácím.
00:00 Hezké odpoledne! Vítáme vás na dnešním utkání 1. ligy mužů mezi ASK Orka Čelákovice a Goldea PANTHERS OTROKOVICE.