9:10
    Václav ČERNOCH
    (Bouška)

FbC Respect Hradec Králové - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 9:10p
branky: 23. Lukáš Gregor, 25. Jakub Wolf, 25. Matyáš Velc, 43. Adam Hušek, 50. Adam Hušek, 50. Tomáš Dlesk, 52. Martin Krejčí, 56. Martin Krejčí, 59. Matyáš Velc - 4. Ondřej Valeš, 7. Štěpán Kouřil, 18. Mikuláš Svoboda, 20. Jakub Matula, 22. Tomáš Foret, 38. Mikuláš Svoboda, 52. Jakub Matula, 55. Tomáš Foret, 60. Adam Bouška, 64. Václav Černoch; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 131; zásahy brankářů: David Šimeček 15 - Matyáš Krupa 26; po třetinách: 0:4, 3:2, 6:3, 0:1
65:00 Střely v prodloužení: 0:2
63:05 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (9:10)
62:32 David Šimeček kryje střelu soupeře.
61:29 Milan Koubek střílí vedle.
60:34 Prodloužení začlo velmi opatrně. Na míčku domácí.
60:00 Střely ve 3. části: 14:6
59:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:9
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #15 Jakub Matula (9:9)
59:57 Vyloučen hráč #12 Tomáš Dlesk družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za držení
59:21 Hosté hrají v šesti.
58:56 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 9:8
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #87 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (9:8)
58:51 Timeout FbC Respect Hradec Králové
57:57 Dvě minuty před koncem je skóre vyrovnané a blíží se nám prodloužení.
56:26 Vidíme dramatické utkání, skóre se nám přelévá ze strany na stranu.
55:40 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 8:8
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #37 Filip Nerad (8:8)
54:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #15 Jakub Matula (7:8)
53:53 Hezký průnik Filipa Nerada, ale gólman jeho střelu chytá.
52:14 Domácí nejprve otáčí skóre a vzápětí hosté srovnávají.
51:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (7:7)
51:14 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:6
50:46 Domácí srovnávají skóre zásluhou Toma Dleska, který z osy nedal gólmanovi šanci po přihrávce Matyho Velce
49:36 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Dlesk, asistoval #87 Matyáš Velc (6:6)
49:02 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
49:02 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #26 Martin Krejčí (5:6)
47:29 Domácí mačkají hosty a Ti se statečně brání.
45:47 Vítek Heger vybídl ke skórování Milana Koubka, ale ten míjí branku.
44:24 Domácí začali presovat na celém hřišti.
43:44 Hra je přerušena a dochází k ošetřování Matyho Velce.
42:45 Adam Hušek střílí gól z 15ti metrů.
42:42 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #87 Matyáš Velc (4:6)
42:40 Hra se nám viditelně zrychlila.
40:58 Domácí stahují na dvě lajny.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:17 Lukáš Gregor střílel do odkryté branky po cross přihrávce Matyho Velce, ale gólman hostů tygřím skokem zabránil jasnému gólu.
37:45 Hosté  opět odskakují do tříbrankového vedení.
37:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #47 Štěpán Kouřil (3:6)
37:11 Lukáš Gregor střílí do náručí gólmana.
36:05 Hosté hrají zkušeně na míčku.
32:50 Domácí teď ostřelují hostující svatyni, ale jejich pokusy jsou nepřesné.
28:29 Domácí jsou teď lepším týmem.
27:26 Oba týmy v plném počtu.
26:40 Hrajeme 4 na 4 a teď David Šimeček vytáhl důležitý zákrok.
25:26 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
25:26 Vyloučen hráč #42 Mikuláš Svoboda družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
24:27 A vzápětí Matyáš Velc snižuje již na 3:5
24:26 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #87 Matyáš Velc, asistoval #47 Adam Hušek (3:5)
24:01 Domácí snižují. Svou první branku v mužském týmu si připsal junior Kuba Wolf
24:00 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Jakub Wolf, asistoval #87 Matyáš Velc (2:5)
23:19 Domácí první branka povzbudila a viditelně pookřáli.
22:14 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #87 Matyáš Velc (1:5)
22:14 Teď nám padly dvě branky během 30 s, každá na jedné straně.
21:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret bez asistence (0:5)
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #89 Tomáš Foret (0:4)
17:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda z trestného střílení (0:3)
17:48 Hosté střílejí třetí branku, tentokrát z trestného střílení po faulu v předbrankovém prostoru.
17:36 Hezký brejk domácích, ale Gregor netrefil branku.
15:55 Domácí se snaží o snížení skóre, ale hosté pozorně brání.
14:45 Po úvodních dvou brankách se hra vyrovnala. Lehce více šancí mají teď domácí.
12:42 Hosté chybují v rozehrávce, ale Martin Krejčí trefuje pouze helmu gólmana hostí.
11:47 Pěkná akce Matyáše Velce, ale přihrávka zůstala nevyužita.
10:32 Milan Sucharda se dostal ke střele, ale hostující gólman kryje.
09:33 Domácí jsou evidentně zaskočeni a kupí se jim chyby na florbalkách.
06:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #19 Arnošt Nechvátal (0:2)
03:45 Po chybě ve středu hřiště, šli hosté do brejku 2 na 1 a Ondřej Valeš se nemýlil
03:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #10 Patrik Synek (0:1)
00:01 Vítáme vás na utkání první ligy mužů. Utkání začalo a první buly získali domácí.