(Bezděk)
  • 65 64:24
    David SVOBODA

FbC Plzeň - FBC Letka Toman Finance Group 8:7p
branky: 3. Tomáš Němeček, 22. Matěj Vošta, 24. Mikuláš Mentberger, 43. Ondřej Horažďovský, 45. Josef Tomášek, 45. Mikuláš Mentberger, 55. Mikuláš Mentberger, 65. Jaromír Täuber - 14. Jiří Šincl, 32. Jan Slaběňák, 42. Jan Bura, 48. Vojtěch Šimík, 51. Jan Vojáček, 59. Vojtěch Blana, 60. Jiří Šincl; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:0; využití: 0:3; diváků: 123; zásahy brankářů: Martin Bezděk 41 - Matyáš Dušan Bazala 18; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:5, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 5:4
64:42 GÓL FbC Plzeň! 8:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #72 Martin Bezděk (8:7)
64:42 Tauber rozhoduje!
64:24 Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #97 David Svoboda.
64:24 Bezděk vychytal Svobodu a drží svůj tým nad vodou.
64:23 Proti domácím bylo nařízeno trestné střílení, s čímž domácí lavička razantně nesouhlasí.
64:20 V krátkém sletu byly ohroženy obě branky.
62:02 Hosté drží balonek.
60:08 Začíná nám prodloužení a fanoušci ženou domácí za vítězstvím.
60:00 Střely ve 3. části: 11:19
59:35 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 7:7
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #2 Vojtěch Blana (7:7)
59:35 Necelých půl minuty před koncem hosté srovnávají.
59:18 Vyloučen hráč #16 Mikuláš Mentberger družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
58:35 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 7:6
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #12 Jan Hranický (7:6)
58:35 Blana skákající míček dostal do branky, a snížil tak na rozdíl jediné branky.
57:31 Hosté zkoušejí štěstí bez brankáře, a mají tak na hřišti početní převahu 6 na 4.
57:19 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
56:41 Vyloučen hráč #30 Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
54:46 GÓL FbC Plzeň! 7:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #16 Mikuláš Mentberger, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (7:5)
54:46 Mentberger kompletuje hattrick a domácí tak vedou o dva.
54:36 Hranického pokus Bezděk vykopává levou nohou.
53:13 Tauberova střela zblokována Šimíkem mimo branku.
50:32 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček bez asistence (6:5)
50:32 Vojáček trefuje přesně, a náskok domácích výrazně zhubnul. Zřejmě uvidíme v posledních minutách napínavé drama.
50:12 Zach to zkusil příklepem, k brance se ale jeho pokus nedostal díky bloku domácích.
47:58 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Vojtěch Šimík, asistoval #13 Matyáš Gryz (6:4)
46:51 Blana trefuje tyč!
44:59 GÓL FbC Plzeň! 6:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #16 Mikuláš Mentberger, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (6:3)
44:59 Domácí si dvěma slepenými góly vytvořili tříbrankový náskok.
44:46 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #7 Patrik Hájek (5:3)
43:41 Levý v šanci, Bazalu ale nepřekonal.
42:07 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský bez asistence (4:3)
42:07 Horažďovský bleskově odpovídá a vrací domácím vedení.
41:38 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #27 Jan Bura, asistoval #37 Jan Blecha (3:3)
41:38 Krátce po jejím konci už se ale skóre mění.
41:02 Hosté druhou početní převahu tentokrát nevyužili.
40:52 Veledůležitý blok Vošty.
40:05 Hosté se hned po buly ujímají míčku a pokračují v přesilové hře.
40:00 Střely ve 2. části: 7:15
39:02 Vyloučen hráč #69 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
39:02 Po špatném střídání domácích bude 2 minuty na trestné lavici pykat Sobek, a hosté tak budou mít druhou přesilovku.
38:43 Po Hranického střele si Bezděk připisuje další zákrrok.
38:11 Dobrý blok Horažďovského.
35:20 Po Brabcově střele z půlky zazvonila horní tyč.
33:16 Burova střela domácího brankáře nepřekvapila.
31:06 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #27 Jan Bura (3:2)
31:06 Slabeňák dostal odražený míček za Bezděkova záda a minutu po půlce základní hrací doby tak máme vyrovnáno.
30:56 Šimík získal díky dobrému pressu míček pro svůj tým.
26:15 Tomášek neproměnil velkou šanci, kterou mu nabídl Vošta.
25:38 Brabec blokuje střelu Slabeňáka.
23:36 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #16 Mikuláš Mentberger bez asistence (3:1)
23:36 Mentberger si vypracoval příležitost výborným napadáním a sám jí s chladnou hlavou proměnil. 3:1 pro domácí.
22:17 Šikovu jedovatou střelu Bazala zvládl zkrotit.
21:24 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #75 Jaromír Täuber (2:1)
21:24 Domácí se hned ze začátku 2. třetiny opět ujímají vedení.
20:41 Výborný obranný zákrok Brabce, který překazil nahrávku.
20:01 Úvodní buly ve 2. třetině tentokrát pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 3:10
19:57 Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #68 Matěj Šebek.
19:06 Khek fauloval v rohu hřiště, oba týmy využívají přerušení a střídají.
14:57 Chybu v rozehrávce domácích nedokázali hosté ani nadvakrát potrestat.
13:21 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:1
13:21 Hosté po pohledné akci do prázdné branky využívají přesilovku a srovnávají.
12:35 Domácí se v oslabení dostali k míčku, neudrželi ho ale příliš dlouho.
11:34 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
11:34 První přesilovou hru v zápase si zahrají hosté po Němečkově faulu v útočném rohu.
10:29 Hostující kapitán Šrámek se snažil najít spoluhráče pomocí žabky, domácí obrana ale byla proti.
09:11 Tauberova střela z půlky hřiště proletěla kousek od levé tyče.
07:42 Velká šance hotujícího týmu, kdy se jeden z útočníků objevil úplně sám před Bezděkem, ten ale svůj tým zachránil od vyrovnání.
06:25 Hranického pokus pouze do bloku Hájka.
04:42 Levý našel velmi dobře postaveného Šika, backhandový pokus mu ale nesedl.
02:29 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček bez asistence (1:0)
02:29 Němeček využívá obrovské chyby v rozehrávce hostí a otevírá skóre zápasu.
00:29 První střela utkání byla vyprodukována domácím hráčem, branku ale netrefila.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají domácí.
00:00 Dobrý den, vítejte na online přenosu zápasu 15. kola 1. ligy mužů ve florbale, ve kterém se domácí FbC Plzeň utkají s hostujícími FBC Letka Toman Finance Group.