1

3.

série

Kanonýři Kladno - DDQ Florbal Chomutov 5:4pn
branky: 26. Jan Nachtmann, 35. Ľuboš Šefčík, 52. Vojtěch Novák, 55. Tomáš Svačinka, N Matyáš Bachmaier - 15. Ondřej Halej, 43. Michal Skuhrovec, 46. Michal Skuhrovec, 50. Ondřej Halej; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 203; zásahy brankářů: Šimon Melega 12, Jakub Janoušek 0 - Martin Frühbauer 24; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:3, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva DDQ Florbal Chomutov hráč #19 Jakub Štěrba , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #10 Matyáš Bachmaier a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva DDQ Florbal Chomutov hráč #84 Ondřej Šarša , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #8 Tomáš Svačinka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva DDQ Florbal Chomutov hráč #51 Adam Martin a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:4
65:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Jakub Janoušek družstva Kanonýři Kladno
64:12 Brána Fruhbaera byla snad až v rohu, Janda i tak neotálel a balonek poslal mezi čáry, kde má brána stát, celé kladenské střídačce se zdálo, že to byl gol, už se skákalo na hřiště. Rozhodčí tento pokus neuznal.
63:52 Stůj mířil pod břevno, Fruhbauer chytá.
63:00 Ani Hubner nerozhodl, když byl v golové šanci.
62:07 Melega fantasticky podržel Kladno, když v samostatném úniku vychytal Klementa.
61:13 Timeout Kanonýři Kladno
61:01 Bachmaier ztratil míček, když to zkoušel vzít na sebe, Chomutov šel 3 na 1, míček skončil ve výstroji Melegy.
60:01 I buly v prodloužení patří domácím.
60:00 Jdeme do prodloužení za nerozhodného stavu 4:4.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:15 Fruhbauer konečkama prstů vychytal Nováka v samostatném úniku.
58:11 Janda na Tomáška, ten od mantinelu pouze do výstroje dobře postaveného Fruhbauera.
56:30 Hra se viditelně zrychlila,  je to nahoru dolu.
54:30 Je vyrovnáno. Bachmaier krásnou nahrávkou přes celou šířku našel Svačinku, ten trefuje.
54:29 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #8 Tomáš Svačinka, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:4)
54:05 Vyloučen hráč #24 Jakub Holovej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
53:30 Odložené vyloučení pro Kladno, tím pádem Melega utekl na střídačku a Kladno v 6.
51:52 Novák chytře umístil balonek za záda Fruhbauera a snižuje na rozdíl jedné branky.
51:51 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #11 Matěj Stůj (3:4)
51:20 Chomutov zase 3 na 1, Melega úspěšný.
50:00 Kladno neztrácí naději a snaží se dobýt chomutovský defenzivní blok, zatím se nedaří.
49:07 Chomutov zase utekl kladenské obraně a dostává se do vedení o 2 branky.
49:06 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #84 Ondřej Šarša (2:4)
45:53 Kladno teď hrozivě zazmatkovalo v obraně, toho využil Skuhrovec a připisuje si 3. bod v utkání a posílá Chomutov do vedení.
45:52 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #84 Ondřej Šarša (2:3)
44:58 Kladno změnilo rozestavení své přesilové hry, uvidíme jestli to bude fungovat.
43:45 Vyloučen hráč #10 Erich Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
42:57 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
42:42 Melega si bližší tyč pohlídal a poslal dlouhý výhoz na druhou stranu hřiště.
41:27 Stůj bezproblému proběhl celé hřiště a ještě dokázal zakončit. Kanonýrům to dnes ve 4 jde.
40:01 Kladno má dnes úvodní bule stoprocentní, také zahájilo 3. třetinu ve 4 hráčích.
40:00 Střely ve 2. části: 8:2
39:58 Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
38:59 Chroust Tad. přišel o balonek před vlastní brankou, Pleskač ani jednou z dvou pokusů Melegu nepřekonal.
37:56 Kladno bude hrát další přesilovku po faulu Duška
37:55 Vyloučen hráč #22 Filip Samuel Dušek družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
37:00 Další Bachmaierův pokus nad bránou.
34:34 Kladno krásně uniklo v oslabení a dostává se do vedení.
34:33 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík, asistoval #17 Martin Fojtík (2:1)
34:08 Vyloučen hráč #8 Tomáš Svačinka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
33:56 Bachmaierova dělovka skončila po teči některého z obránců těsně nad.
33:11 Fruhbauer oslavil další důležitý zákrok.
31:01 Bachmaier získal balonek na půlící čáře, díky tomu šlo Kladno 3 na 1, avšak bohužel pro Kladno Chroust Tad. poslal míček doprostřed brány.
29:34 Nebezpečná standartka Chomutova končí se zlomenou florbalkou Kladna za mantinelem.
27:51 Tomášek pálil dobře umístěnou ránu nad nohu Fruhbauera, ten Chomutov opět podržel výborným zákrokem.
25:58 Smutný odraz od Nachtmanna z nulového úhlu končí ve vlastní brance Chomutova. Je vyrovnáno 1:1.
25:57 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Vlastní branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #9 Jan Nachtmann (1:1)
23:17 Stůjův backhand zaputoval těsně vedle tyče.
22:00 Kladno vyslalo další 2 nebezpečné projektily, Fruhbauer si vše pohlídal.
20:51 Tomášek měl hned na začátku přesilovky odkrytou bránu, těsně minul.
20:42 Vyloučen hráč #36 Jan Fator družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
20:01 Buly druhé třetiny opět vyhrálo Kladno a nebezpečně zahrozilo.
20:00 Střely v 1. části: 9:4
19:11 Pfaur rozehrával z útočného rohu, míčku se dotknul dvakrát, rozhodčí tak správně udělil standartku Chomutovu.
17:59 Novák ukázal své rychlé nohy a dostal se až před bránu hostí, Fruhbauer zatím bezchybný.
16:22 Janda si individuální akcí vytvořil slibně vypadající střelu ze středu, těsně minul.
15:44 Chomutov vstřelil další branku, rozhodčí tento pokus neuznal kvůli hře v brankovišti.
14:39 Kladno propadlo v hlubokém pressu, Chomutov toho využil bezchybně a ujímá se vedení.
14:38 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #93 Michal Skuhrovec (0:1)
12:33 Bachmaier aktivní i bez balonku, Pleskač si zkušeně poradil.
11:00 Kladno je teď určitě nebezpečnější a drží Chomutov v obranném bloku.
09:19 Nebezpečná střela Jandy od mantinelu, Fojtíkova dorážka byla nebezpečná snad ještě víc, ale stav zůstává stejný.
08:22 Chroust Tad. opět sám před bránou hostů, míček skončil za mantinelem.
07:29 Stůj ztratil míček na vlastní polovině, své chyby poté odčinil výborným obranným zákrokem.
05:44 Tadeáš Chroust měl úplně odkrytou bránu, stav zůstává nerozhodný.
04:37 Chomutov poslal nahazovaný míček na domácí branku, míček se ještě nepříjemně odrazil, ale Melega si vše pohlídal.
03:01 Skuhrovec vyslal nebezpečnou ránu, Melega chytá.
01:35 Oba týmy zatím hrají velmi opatrně. Až teď poprvé Kladno ohrozilo branku Fruhbauera.
00:21 Kvůli nepřesnému míčku od Krbce se míčku ujímají hosté a zakládají protiútok.
00:01 Úvodní buly vyhrává Kladno
00:00 Vážení diváci dovolte mi vás přivítat na 13. kole 1. ligy mužů kde domácí Kanonýři vyzvou Chomutov. Přeji příjemnou zábavu.