57
  • 57 56:20
    Start98

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE Start98 4:2
branky: 17. Vlastimil Červenka, 26. František Vykopal, 26. Vladislav Šeďa, 51. Jan Hrtús - 7. Martin Škorpa, 36. Filip Kovářík; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 183; zásahy brankářů: Adam Kohút 14 - Tadeáš Hendlinger 10; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:0
60:00 Domácí si po dvoubrankovém vítězství připisují 3 body, díky čemuž se posouvají v tabulce na 2. místo hned za Florbal Ústí, na které ztrácí pouhý 1 bod.
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:50 Domácí skvěle brání.
59:03 Sovják vyhazuje, domácí mohou vystřídat. Teda alespoň částečně.
58:29 Hosté střídavě v šesti hráčích.
57:57 Gálovu střelu blokuje hostující obrana.
57:24 Buly v rohu domácí poloviny. Další šermovačky.
57:17 Hráč hostů posílá míček za mantinel.
56:30 Hosté zkouší v šesti bez golmana.
56:20 Timeout FAT PIPE Start98
55:58 Fauly od domácích, hosté rozehrávají z rohu.
55:12 Jaksi nám dnes míček na palubovce skáče více než obvykle. Vidíme hodně nepřesností.
54:31 Velmi obdivuji klučinu, co dnes na tribuně s megafonem rozeřvává celou halu.
53:20 Šermovačka před bránou domácích.
52:42 Červenkův nához před bránu na Gála doskákal až na mantinel.
52:10 Josefovič promáchl na ose hřiště.
51:30 Štefek trestuhodně promrhal stoprocentní šanci na zadní tyčce.
50:56 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Jan Hrtús, asistoval #7 Tomáš Sovják (4:2)
50:56 Hrtús se řítil středem hřiště a nekompromisně zavěsil.
50:34 Start98 rozehrává na polovině domácích. Kubíček se Sovjákem získávají míček pro sebe.
49:35 Kubíček našel nádherně přes celé hřiště Štourače, ten to ale bohužel nečekal a promáchl.
49:23 Šeďovu přihrávku vystihl hráč hostů, Sovják tuhle situaci opět ustál.
48:57 Matoulek zkoušel beckhendem, jeho střela ale končí za mantinelem.
47:40 Brácha na bráchu, ale koncovka se nepovedla. O chvíli později další pokus Davida Ležatky jen do golmana.
47:16 Sovják v obraně dnes výborný.
46:35 Gál bojuje v rohu, ale tři hráči na něj byli moc.
46:20 Domácí rozehrávají, ale přihrávky nejsou moc přesné.
46:10 Na míčku domácí první lajna.
45:53 Štouračovu prudkou střelu zblokoval hráč hostů.
44:41 Start98 ze svého napadání těží, domácí hodně chybují.
44:18 Kováříkův pokus končí vysoko nad bránou.
43:57 Gál z výběhu do golmana.
43:36 Vykopal nyní pomohl domácí obraně.
42:13 Kelemenovi míček sjel, přihrál tak přímo na hostujícího hráče. Javořík situaci zachránil. Domácí tak mohou rozehrát.
41:15 První lajny si protahují svá střídání.
40:20 Vykopalův pokus kryje Hendlinger.
40:01 Červenka vyhrává úvodní buly třetí třetiny.
40:00 Ve druhé třetině jsme mohli vidět celkem tři góly. Za domácí se svým prvním gólem za Áčko prosadil Laďa Šeďa. Další góly padly z hole Vykopala a hostujícího Kováříka. Hosté jsou stále na dostřel a třetí třetina tak bude rozhodující.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:29 Pokus Martina Ležatky zblokovala hostující obrana.
39:01 Poslední minuta druhé třetiny. Je to boj.
37:46 Vykopalovy se nepodařilo přihrát na Gála, který byl sám před bránou hostů.
36:53 Panteři také zkouší rozehrávku, Start98 aktivnější v obranné činnosti.
36:07 Hosté rozehrávají z jejich poloviny.
35:21 GÓL FAT PIPE Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #95 Filip Kovářík bez asistence (3:2)
35:21 Nepřesnosti domácích teď vyústili v gól hostů.
34:48 Červenka s Vykopalem dnes velmi aktivní.
34:19 Po nedovoleném zákroku nyní hosté na míčku.
34:06 Štourač si skvěle pokryl míček v rohu a je z toho rozehrávka pro domácí.
33:20 Martin Ležatka zkusil střelu, tu ale zblokoval hostující obránce.
32:50 Úspěšné oslabení pro domácí.
32:21 Červenka přesprintoval všechny, ale míček skončil pouze mezi nohama hostujícího golmana.
31:32 Zatím dobrá obrana domácích.
30:41 Hosté mají šanci zvrátit stav utkání v podobě přesilové hry.
30:40 Vyloučen hráč #15 Martin Ležatka družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
30:06 Sovjákovi míček utekl, situaci ale stihl zachránit.
29:35 Gálova přihrávka přes velké brankoviště Vykopala nenašla.
29:09 Domácí na míčku. Nepřesně Kelemen, Javořík ale situaci zachránil.
28:10 Kokeš skvěle na míčku a byl z toho i střelecký pokus, který si ale hostující golman pohlídal.
27:43 Po dlouhé době se přerušuje hra. Míček pro hosty.
26:00 Góly domácích probouzí i fanoušky na tribuně, kteří urputně povzbuzují domácí borce.
25:45 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #44 Vladislav Šeďa, asistoval #77 Josef Štourač (3:1)
25:45 Gólovou radost si teď může vychutnat i Šeďa, který střílí svoji první branku za muže.
25:15 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (2:1)
25:15 Vykopal využívá přesilovou hru, když trefuje vrchní polovinu brány.
24:54 Vykopal střílí nad. O chvíli později Gál mimo.
24:30 Červenka vybídl Martina Ležatku na malém brankovišti, ten ale promáchl.
24:12 Vykopalova střela od mantinelu zblokována.
23:40 David Ležatka ze středu pouze do golmana.
23:27 Vyloučen hráč #11 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
23:20 Odložené vyloučení, domácí v šesti.
22:41 Domácí nechávají hostující dohrávat situace před bránou.
22:01 Štourač skvěle do obrany. Kubíček naopak skvěle do útoku, jeho střela byla zblokována.
21:30 Martin Ležatka se dopustil hry v brankovišti, míček pro hostující.
21:07 Domácí druhá lajna se ujímá rozehrávky.
20:41 Červenka aktivně na domácí i na hostující polovině.
20:15 Start98 na míčku a pokouší se o rozehrávku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hostující celek.
20:00 První třetina se nesla v duchu hry nahoru dolů. Start98 tuto třetinu začal mnohem aktivněji, ale síly se postupně vyrovnávaly. Pěkných střel jsme zatím moc neviděli, tak snad to v další třetině bude lepší.
20:00 Střely v 1. části: 3:4
19:52 Kubíček ještě zkouší nahození dopředu, ale míček jen končí v rohu.
19:27 Javořík vypíchnul míček, moc to ale domácím nepomohlo, protože po chvíli jsou hosté opět na míčku.
18:44 Hosté se pouští do napadání, což se jim daří dobře. Získání míčku však nevyužili.
18:29 Skvělé dva obranné zákroky po sobě pro Kelemena.
17:29 Fauly na Hrtúse, rozehrávka pro domácí.
16:46 Sovják nahazuje na Martina Ležatku, ten si ale míček nezpracoval.
16:13 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #81 Adam Javořík (1:1)
16:13 Červenka se výborně uvolnil na mantinelu, odkud se rozeběhl do středu a střelou tahem překonal hostujícího golmana.
14:43 Kubíček nyní skvěle vypíchl míček a překazil tak hostující rozehrávku.
14:20 Štouračova dobrá práce na domácí polovině.
13:43 Hra se začíná přiostřovat. Jeden z hráčů hostů teď v úniku minul Kohútovu branku.
12:11 Vykopalovu střelu kryje Hendlinger, škoda že mu před bránou nikdo nestíní.
11:27 První lajna domácích má k dispozici rozehrávku z rohu. Gálova střela byla zblokována. V další akci se Červenkovi nepovedla nahrávka zpoza brány.
10:49 Fanoušci a hlasatel podporují domácí hráče.
10:27 Škorpův pokus končí v rukou domácího golmana.
09:56 Start98 stále na míčku. Matoulek si natáhl do středu na střelu, kterou zblokoval Sovják.
09:23 Panteři vyčkávají, co hosté vymyslí v rozehrávce.
09:23 Šeďův pokus končí za mantinelem.
08:33 Chvíli se teď hrálo na polovině hostů, žádná střelecká příležitost z toho ale nebyla.
07:07 Start98 aktivnější ve hře bez míčku.
06:24 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #68 Martin Škorpa bez asistence (0:1)
06:24 Míček se dostal až ke Šporpovi na středu, který přízemní střelou propaluje Kohúta.
05:18 Sovjákovo nahození se nepovedlo stečovat Martinovi Ležatkovi, míček tak skončil v rohu.
04:39 Hosté mají opět standartku na polovině Panterů, opět ji nevyužili.
03:42 Vykopal teď z poloviny vyzkoušel pozornost hostujícího golmana.
02:39 Kubíček se Sovjákem si teď situaci pohlídali. Následně i Šeďa míček udržel na své holi a domácí tak mohou rozehrát.
01:52 Míček opět v držení domácích. Strat98 lehce vysouvá napadání.
01:02 Start98 má teď k dispozici standartku na polovině domácích. Jeden z hráčů střílí od mantinelu, ale jen za bránu Kohúta.
00:24 Obrana první formace domácích si oťukává mček.
00:01 Úvodní buly vyhrává Červenka, domácí tak začnou na míčku.
00:00 Vážení čtěnáři, vítám Vás u 12. kola 1. ligy mužů. Domácí Goldea Panthers Otrokovice dnes hostí pražský tým FAT PIPE Start98. Otrokovičtí vstupují do tohoto utkání ze 3. příčky se ziskem 27 bodů, hosté jsou aktuálně na 11. místě s 11 body. Pokud se dnes domácím povede bodovat, posunou se v tabulce na 2. místo před brněnské Buldoky, kteří dnes odpoledne v souboji o 1. místo podlehli Ústí.