• 60 59:52
    5:6
    (Halama)

DDQ Florbal Chomutov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:6
branky: 22. Jakub Štěrba, 32. Ondřej Halej, 35. Ondřej Šarša, 56. Šimon Hronek, 60. Michal Skuhrovec - 13. Jiří Halama, 43. Lukáš Vlach, 45. Šimon Hronek, 55. Michal Malec, 57. Lukáš Vlach, 60. Michal Malec; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3 + Martin Bocian OS:1; využití: 0:2; diváků: 269; zásahy brankářů: Bruno Vagel 21 - Miroslav Steiger 24; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:5
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #52 Michal Malec, asistoval #13 Jiří Halama (5:6)
59:45 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
59:45 Vyloučen trenér Martin Bocian družstva DDQ Florbal Chomutov - osobní trest
59:45 Vyloučen hráč #9 Jan Nachtmann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
59:45 Vyloučen hráč #7 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za zdržování hry
59:27 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #51 Adam Martin (5:5)
59:01 Odstartovala poslední minuta třetí třetiny.
58:40 Timeout DDQ Florbal Chomutov
56:18 Rychlá odpověd přišla z Brna, kde stav hned opět navyšují.
56:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach bez asistence (4:5)
55:55 Vlastní branka Chomutovu velmi pomohla, stav je nyní vyrovnaný.
55:51 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:4
Vlastní branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek (4:4)
54:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #52 Michal Malec, asistoval #34 Šimon Hronek (3:4)
52:40 Hosté se dostávají až před bránu Chomutova, kde nezvládají zakončit.
49:11 Domácí nezvládli využít své přesilové hry.
47:11 Do přesilové hry se dostává i Chomutov.
47:10 Vyloučen hráč #41 Lukáš Vlach družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
44:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #52 Michal Malec (3:3)
42:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #92 Jonáš Kůra (3:2)
40:14 Šarša, který útočícího hráče zastavil svou sekerou do čepele, si šel odesedět trest za sekání.
40:13 Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tentokrát tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:00 Skuhrovec je neustále u hostující brány čekající na přihrávku.
34:28 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša bez asistence (3:1)
32:50 Fascinující útok zakončený střelou z čepele Dolejšího, který trefil břevno, od kterého to šlo do tyče a z té mimo branku.
31:32 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #36 Jan Fator (2:1)
30:04 Chomutov na míčku a jde do útoku.
25:01 Linc dostává přihrávku do předbrankového prostoru, ze kterého trefuje pouze konstrukci brány.
21:13 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #7 Jakub Štěrba, asistoval #28 Petr Linc (1:1)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:41 Erich Kellermann tělem zablokoval střelu hostujícího Vlacha.
14:14 Skuhrovec se dostal k rychlé střele, kterou mu Steiger chytil.
12:35 Halama po několika obdařených kličkách dostává míček až do domácí brány.
12:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Jiří Halama, asistoval #52 Michal Malec (0:1)
08:04 Klement kolenem zpracoval přihrávku hostujícího týmu a získal tak míček pro Chomutov.
06:35 Vysoký tlak domácích hráčů se postaral o navrácení hostů na jejich polovinu.
04:50 Domácí Holovej se dostal až ke střele, ale na tu byl Steiger dostatečně připraven.
02:25 Hosté poprvé navštívili domácí stranu.
01:35 Hosté na míčku a zakládají rychlý útok.
00:40 Chomutov proniká na útočnou polovinu.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým DDQ Florbal Chomutov.