• 63 62:01
    6:5
    (Drobiš)

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:5p
branky: 13. Jiří Koklar, 20. Dominik Vlček, 47. Dominik Vlček, 59. Václav Hejplík, 60. Dominik Vlček, 63. Václav Hejplík - 7. Tomáš Brožek, 9. Matěj Hronek, 39. Lukáš Vlach, 49. Jiří Hájek, 58. Jiří Halama; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4 + Ondřej Havelka OS:4 + Matěj Hronek 4 + TDKU; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Josef Macek 10 - Ondřej Kolajta 17; po třetinách: 2:2, 0:1, 3:2, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
62:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Hejplík, asistoval #40 Daniel Drobiš (6:5)
60:51 Macek získal míček.
60:01 Začalo nám prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 5:3
59:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček z trestného střílení (5:5)
59:33 Vyloučen hráč #70 Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno do konce utkání
59:33 Vyloučen hráč #70 Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2+2 minuty za nesportovní chování
59:33 Domácí dorovnali.
58:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Hejplík bez asistence (4:5)
58:39 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:39 Domácí zkouší hru bez golmana.
57:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Jiří Halama, asistoval #92 Jonáš Kůra (3:5)
57:38 Domácí prohrávají o dva góly.
53:37 Vyloučen hráč #20 Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
53:37 Udělěn osobní tret 2+10 za nesporotvní chování Ondřeji Havelkovi.
51:12 Také si hráči všimli, že je ve sporotvní hale hodně dětí. A předvádí dětem zvířatka.
49:39 Vyloučen hráč #75 Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za opakované přestupky
48:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #65 Jiří Hájek, asistoval #52 Michal Malec (3:4)
48:32 Hosté zaznamenali, že už se hraje florbal a ne bojový sport. A dostali se do vedení.
46:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #40 Daniel Drobiš (3:3)
46:09 Domácí se rozhodli na chvíli přerušit bobjový sport a začali hrát florbal, dorovnali.
45:00 Golman hostů nejspíš jako malej navštivoval balet, je to poznat na jeho stylu chytání když se v bráně točí jako baletka.
44:01 Vyloučen hráč #97 Vít Strouhal družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:25 V Praze je dnes CLASH OF THE STARS a některé mrzí, že se tam nemohli dnes dostavit. Domácí a hosté si smutku všimli a místo florbalu se ho snaží udělat ve sportovní hale v Českých Budějovicích.
40:59 Tým hostů hraje v plném počtu.
40:01 Domácí vyhráli úvodní buly.
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
40:00 A je za námi druhá třetina.
39:22 Vyloučen hráč #17 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:58 Vyloučen hráč #39 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
38:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #65 Jiří Hájek (2:3)
38:12 Hostům se podařilo dostat do vedení.
35:22 Přesilová hra se vyhrotila do té míry, že hráčí dávají tělo už i bráně. Golman hostů si ji musel sebírat až u mantinelu.
35:21 Hra začíná mít velkou rychlost a svižnost.
32:12 Vyloučen hráč #70 Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
30:07 Vyloučen hráč #7 Jakub Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
30:07 Domácí mají už druhou přesilovou hru.
29:05 Brožek měl kránou šanci dostat svůj tým do vedení.
27:11 Vyloučen hráč #52 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
27:11 Domácí teď hrají v přesilovou hru, uvidíme jak s touto šancí vynaloží.
26:39 Gól domácích neuznán, z důvodu Vlčkovi sekery při zakončení.
22:12 Macek provedl ukázkový zákrok. Skočil po míčku, který se odrazil přímo o jeho dlaň.
20:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
20:00 Domácí na poslední chvíli střelili gól, kterým vyrovnali.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček bez asistence (2:2)
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:56 Václav Strouhal, měl krásnou akci, kdy přeběhl celé hřiště a vystřelil, chyběl kousek a domácí mohli vyrovnat.
12:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #24 Tomáš Hennrich (1:2)
12:10 A máme tady první gól domácích do správné brány.
10:12 Sedlák měl krásnou šanci na gól.
08:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Matěj Hronek, asistoval #34 Šimon Hronek (0:2)
08:16 Ani za sebou nemáme půlku první třetiny a domácí prohrávají o dva góly, diváci doufají, že domácí ještě první třetinu stav vyrovnají.
06:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek (0:1)
06:35 Máme tady první gól domácích, ale do vlastní brány.
04:32 Dvořák měl šanci na gól, ale jeho střela vypadala spíš jako přihrávka, ale vedle brány nikoho ze spoluhráčů neměl. Takže to nejspíš byla napovedená střela.
02:12 Macek nyní provedl jeho první zákrok a skvělě vychytal gól, který na něho z velmi blízké vzdálenosti střelil jeden ze soupeřů.
01:13 Domácí zatím převládají na míčku.
00:01 První buly vyhráli domácí.
00:00 Vítám vás na zápase, hrají FBC Štíři proti Hattrick Brno.