• 57 56:57
    0:10
    (Tomášek)

FbC Plzeň - Kanonýři Kladno 0:10
branky: 5. Matyáš Bachmaier, 11. Matěj Čika, 14. Petr Blažej, 16. Dominik Janda, 32. Matyáš Bachmaier, 48. Ferdinand Tomášek, 49. Matyáš Bachmaier, 53. Dominik Prudil, 55. Hugo Hübner, 57. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: Michal Tichý - Lukáš Žofka; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 90; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 37 - Šimon Melega 15; po třetinách: 0:4, 0:1, 0:5
60:00 Komentář hosté
60:00 Komentář domácí
60:00 Střely ve 3. části: 5:20
57:58 Levého střela trefila jen helmu brankáře.
57:29 Šrámek vychytal Svačinku pravým ramenem.
56:57 GÓL Kanonýři Kladno! 0:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (0:10)
56:55 Vyloučen hráč #91 Jiří Šťovíček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
54:47 Vynikající zákrok Šrámka, který se stihl přesunout proti střele Bachmaiera.
54:13 GÓL Kanonýři Kladno! 0:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner bez asistence (0:9)
53:53 Winterova střela zblokována mimo hřiště.
52:52 GÓL Kanonýři Kladno! 0:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (0:8)
52:52 Po pohledné akci Prudil přidává osmou branku do sítě domácích.
51:44 Oba týmy hrají v plném počtu.
51:01 Skvělý zákrok Šrámka proti Bachmaierovi.
49:44 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
49:44 Vyloučen hráč #99 Ľuboš Šefčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
49:44 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
49:44 Po vyhrocené situaci uvidíme hru 3 na 3.
49:24 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
49:24 Domácí budou bránit ve třech.
49:05 Vyloučen hráč #30 Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:13 GÓL Kanonýři Kladno! 0:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #16 Tadeáš Chroust (0:7)
48:13 Již potřetí jsme dnes viděli spolupráci Chroust-Bachmaier, druhý zmiňovaný kompletuje hattrick a je to tak už 0:7.
48:03 Veselý nedokázal trefit poskakující míček před brankou domácích.
47:02 GÓL Kanonýři Kladno! 0:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #8 Tomáš Svačinka (0:6)
47:02 Kanonýři přesolvku proměňují a přidávají tak již šestý gól.
45:57 Vyloučen hráč #80 Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
45:57 První početní převaha i pro hosty.
44:14 Timeout Kanonýři Kladno
43:57 Po útočném faulu domácích se míčku ujímá Kladno.
42:15 Čikovi se přihrávka nepovedla a nabídl tak šanci Šikovi, jeho střela ale v brance neskončila.
41:30 Jedovatá střela Horažďovského ohrozila Melegu, skóre se ale nemění.
40:01 Na úvodu 3. třetiny je v držení míčku Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 2:15
38:45 Proti Chroustově střele stihl vystoupit Vošta.
35:09 Novák v samostatném úniku nedokázal překonat fantastického Šrámka.
33:59 Zábran blokuje Jandův pokus.
33:14 Šrámek skvěle zasáhl proti Chroustovi.
31:00 GÓL Kanonýři Kladno! 0:5
31:00 Bachmaier a Chroust zopakovali spolupráci z prvního gólu a díky tomu mají hosté už pětibrankový náskok.
30:16 Domácí přesilovku nevyužili.
29:23 Tauber výborně našel Šebka na středu, jeho pokus byl ale zblokován mimo branku.
28:16 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
28:16 Po individuální akci Zábrana a faulu Pfaura si domácí zahrájí první přesilovou hru zápasu.
26:56 Šefčíkův pokus od půlky Šrámek bez potíží zneškodňuje.
25:03 Hájek se ocitl v dobré pozici, jeho pokus mířil ale příliš vysoko.
24:43 Šik byl těsně před střelou odzbrojen.
21:48 Chroustova střela trefila jen střed branky, kde byl připraven Šrámek.
21:25 Nadějná akce Šebka skončila na čepeli jednoho z obránců.
20:01 První buly 2. třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:01 Winterova střela Melegu nezaskočila a v klidu ji chytá.
17:14 Rozehrávka domácích z velmi dobré pozice končí na bloku.
15:52 GÓL Kanonýři Kladno! 0:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (0:4)
15:52 Janda přidává čtvrtý gól Kladna.
13:04 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Petr Blažej, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (0:3)
13:04 Blažej po chybě v rozehrávce domácích překonává Šrámka potřetí.
11:58 Skvělý zákrok Šrámka, který nadvakrát zneškodnil pokusy Kanonýrů.
10:44 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (0:2)
10:44 Čika po rozehrávce od levého mantinelu trefuje přesně k pravé tyči a zvyšuje tak náskok hostí.
08:46 Janda dostal těžkou přihrávku od Svačinky, a proto míček netrefil.
07:03 Buchta v dobré střelecké pozici přestřeluje.
05:55 Rychlé přečíslení domácích skončilo střelou Wintra, která letěla kousek od pravé tyče Melegovy branky.
04:33 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
04:33 Po rychlé kombinaci do prázdné branky se hosté ujímají vedení.
03:43 Nepřesnost v rozehrávce domácích, ihned ale získávaji míček zpět.
01:44 Bachmaier se postaral o první střelu utkání, jeho backhandový pokus ale Šrámka nezaskočil.
00:01 Po úvodním buly utkání jsou na míčku hosté.
00:00 Dobrý den, vítejte na utkání 10. kola 1. ligy mužů ve florbale, ve kterém se domácí střetnou s Kanonýry z Kladna.