• 60 59:59
    2
    René SLEZÁK

FbC Respect Hradec Králové - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:3
branky: 23. Michal Rolín, 25. Martin Krejčí, 33. Lukáš Gregor, 37. Filip Nerad, 45. Milan Sucharda - 32. Adam Jiříček, 36. Jakub Procházka, 48. Jiří Halama; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 6 + Martin Krejčí OS:1; využití: 0:1; diváků: 119; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 20 - Miroslav Steiger 13; po třetinách: 0:0, 4:2, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:59 Vyloučen hráč #96 René Slezák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
57:30 Brno to zkouší bez brankáře.
55:34 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:40 Monster save č. 2 pro Steigera. Teď jsme byli svědky kolik místa dokáže zabrat gólmanova noha.
52:08 Hradec v 5.
51:13 Zajímavá rozehrávka domácích v oslabení. Kuštan si narazil s Jurcem a Hradec tak získal pár sekund.
50:15 Hradec měl 2 tutovky ve vlastním oslabení. Nejprve to byl Vítek Ryba a poté jeho jmenovec Heger.
49:21 Vyloučen hráč #7 Milan Sucharda družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Jiří Halama, asistoval #96 René Slezák (5:3)
45:52 Vyloučen hráč #82 Vítek Ryba družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky
45:00 Borci se již zahřáli na provozní teplotu a již jsou i šance na obou stranách.
44:05 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #7 Milan Sucharda bez asistence (5:2)
43:06 Zatím se hra nedostala do tempa z konce druhé třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
37:34 Hra má teď velký spád. Hrajeme nahoru-dolů...
36:40 Vítek Ryba do masky Steigera.
36:00 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #5 Lukáš Kašpar (4:2)
35:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Jakub Procházka, asistoval #39 Tadeáš Gryc (3:2)
34:45 Štěpán Heger prověřil Steigera.
33:22 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #87 Nikolas Zouhar.
33:22 Zouhar trefil tyčku!
32:19 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #82 Vítek Ryba (3:1)
31:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #50 Adam Jiříček, asistoval #70 Matěj Hronek (2:1)
29:20 Domácí obrana s Jurcem za zády odolala i dalšímu oslabení.
28:34 Monster save Steigera! Vychytal Martina Krejčího v tutovce.
26:39 Vyloučen hráč #12 Tomáš Dlesk družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:25 Za Jurcem zvolnila tyč!
24:47 Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
24:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #47 Adam Hušek (2:0)
22:56 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #76 Mikuláš Ryba (1:0)
21:18 Opět agilnílní Sucharda byl blízko golu. Balonek poskakoval po zádech Steigera, ale do branky neproklouzl.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:30 Opět ubráněno!
17:57 Jurco se díky nesmyslným vylučováním domácích hráčů (fauly na útočné půlce) v brance rozhodně nenudí!
17:07 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
16:05 Prášek trefuje břevno!
14:50 Navrátilec do sestavy - Milan Sucharda - se natlačil těsně před golmana, ale již ho nedokázal překonat.
13:06 Steiger maskou vyrazil mimo bránu.
11:42 Hradec je v plném počtu!
09:42 Vyloučen hráč #26 Martin Krejčí družstva FbC Respect Hradec Králové - osobní trest
09:42 Vyloučen hráč #26 Martin Krejčí družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
08:40 Po ošetření Lukáše Suka pokračujeme ve hře.
07:50 Jurco teď v 1. vážnějším zákroku. Chytá a hned vyhazoval na střed a pokusil se založit rychlý kontr. Marně...
06:50 V hradeckém dresu má dnes premiéru posila z Tatranu - Tomáš Jurco.
05:21 Hra je zatím bez větších šancí.
00:00 Hezký sobotní podvečer. Vátejte u dnešního onlajnu.