• 59 58:43
    5:4
    (Dokládal)

FBC Štíři Č. Budějovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4
branky: 30. Dominik Vlček, 32. Vojtěch Fišer, 36. Jiří Koklar, 40. Tomáš Hennrich, 57. Daniel Drobiš - 5. Mikuláš Svoboda, 40. Štěpán Kouřil, 46. Jakub Matula, 59. Jakub Matula; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Josef Macek 24 - Michal Prokeš 18; po třetinách: 0:1, 4:1, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
58:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #55 Alex Dokládal (5:4)
57:43 Gullivers zkouší hru bez brankáře
56:32 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #24 Tomáš Hennrich (5:3)
54:20 Domácí se brání jako sparťani v bitvě u Thermopyl
51:54 Fišer zahrál vysokou holí a rozhodčímu nezbývá nic než rozpažit ruce a branku neuznat
48:11 Je vidět že budějovice mají dobrý funclub , celým zápasem nás provází pokřiky a buben domácích
46:54 Hra se vůbec nepřerušuje a jedna akce střídá další
45:55 Celky dělí rozdíl jediné branky , uvidíme zda domácí tento zápas zvládnou , nebo jestli gullivers ukáží svou sílu a zápas otočí
45:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (4:3)
44:25 Tempo hry se stále zvyšuje a zvyšuje , je jen otázkou času , který tým první toto tempo nezvládne
43:14 Macek teď zachraňuje ramenem svou svatyni a pomáhá domácím držet 2 brankové vedení
41:56 Vyloučen hráč #18 Jiří Koklar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
40:01 První buly vyhrávají hosté
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Tomáš Hennrich bez asistence (4:2)
39:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #82 Mikuláš Svoboda (3:2)
38:34 Domácím 3 branky nestačí a bojují o každý centimetr plochy , aby tento náskok ještě zvětšili
37:07 Gullivers jsou v šoku z hry domácích , míček jim odskakuje od hokejek a nedaří se jim zastavit tempo hry domácích
35:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #21 Petr Žáček (3:1)
34:53 Štíři teď ukázali co v nich je a během chvíle otáčí vývoj dnešního zápasu
34:37 Vyloučen hráč #57 Ondřej Kos družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
32:34 Vyloučen hráč #47 Štěpán Kouřil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
32:02 Teď jsme měli možnost vidět první akci zdravotnice , po střetu zůstává hráč hostí ležet na zemi , naštestí pro gullivers je vše v pořádku a hra pokračuje
31:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #37 Vojtěch Fišer, asistoval #79 Matyáš Kouba (2:1)
29:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #75 Tomáš Brožek (1:1)
25:49 Gullivers berou zpět pomyslné otěže zápasu a začíná ostřelování branky domácích
24:56 Domácí ostřelují branku Brna bez jakéhokoliv nároku na solidárnost
23:24 Macek se teď vytáhl svým zákrokem a drží šanci domácích na vyrovnání
21:28 Štíři museli o přestávce v šatně zažívat očistu , do druhé části vstoupili jako vyměněný celek a soupeře nenechávají hrát
20:10 První buly vyhrávají domácí a rovnou z něho pálí , bohužel pro domácí stál v cestě balónku brankář
20:00 Střely v 1. části: 6:10
18:04 Poslední dvě minuty před námi a tlak domácích enormě narůstá
14:09 Štíři kombinují , ale s obranou hostů to nemají vůbec jednoduché
12:58 Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:43 Hra se přelévá z jedné strany na druhou a míček se skoro vůbec nezastavuje
06:57 Štírům se začíná také  na hokejce dařit a vidíme první útočné akce domácích
04:52 Hostům jeden gól nestačí a poctivě ostřelují branku domácích
04:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #82 Mikuláš Svoboda, asistoval #23 Václav Černoch (0:1)
02:55 Hosté drží míček na svých hokejkách a nepouští domácí k žádným akcím
01:15 Už od prvních chvil vidíme velmi akční florbal a je vidět , že oba celky chtějí skórovat již v prvních minutách
00:01 První buly dnešního utkání vyhrávají domácí