• 60 59:17
    4:9
    (Štourač)

FbC Plzeň - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 4:9
branky: 19. Filip Nový, 42. Josef Tomášek, 51. Vítek Vyčíchlo, 57. Václav Zábran - 12. David Ležatka, 13. Josef Štourač, 21. Ladislav Gál, 24. David Ležatka, 39. František Vykopal, 50. Ladislav Gál, 53. Martin Ležatka, 54. František Vykopal, 60. Martin Ležatka; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2 + Jaromír Täuber 4:1; využití: 0:3; diváků: 85; zásahy brankářů: Lukáš Palatínus 12, Martin Bezděk 0 - Adam Kohút 11; po třetinách: 1:2, 0:3, 3:4
60:00 Rozhovory domácí
60:00 Rozhovory hosté
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:17 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:9
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #77 Josef Štourač (4:9)
58:10 Střela Zábrana ani Šebka netrefila Kohútovu branku.
56:58 GÓL FbC Plzeň! 4:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (4:8)
56:58 Zábran střelou mezi nohy brankáře upravuje skóre.
55:42 Timeout FbC Plzeň
55:42 Střídání brankáře. Nový brankář #72 Martin Bezděk družstva FbC Plzeň
54:34 Palatínus si připisuje zákrok pravou nohou proti střele Ležatky.
53:10 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:8
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (3:8)
53:10 Hosté dvěma slepenými góly navyšují své vedení.
52:55 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:7
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #35 David Ležatka (3:7)
50:47 GÓL FbC Plzeň! 3:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #39 Václav Zábran (3:6)
50:47 Domácí rychle odpovídají a 9 minut před koncem prohrávají opět o 3 branky.
49:26 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:6
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #6 Vlastimil Červenka (2:6)
49:26 Gál se prosazuje pohotovou střelou z předbrankového prostoru a navyšuje tak náskok Otrokovic.
47:24 Vykopal v dobré střelecké pozici přestřeluje branku.
44:34 Dobře rozehraná standartka domácích končí střelou Horažďovského, Kohút byl ale připraven.
43:29 Hosté těsně po konci přesilovky v obrovské šanci, skóre se ale nemění.
41:54 GÓL FbC Plzeň! 2:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek bez asistence (2:5)
41:54 Tomášek získal míček a z rychlého protiútoku skóruje na přední tyč ve vlastním oslabení a snižuje tak brankové manko domácích.
41:24 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
40:22 Hned z úvodu třetí části se domácí dostali do šance, tu ale Zábran ani Brabec neproměnil.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 3:7
39:57 Štourač v posledních vteřinách 2. třetiny vyslal jedovatou střelu, Palatínus ale zasahuje helmou.
38:54 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:5
38:54 Hosté opět využívají přesilovku a dostávají se na rozdíl už čtyř gólů.
37:31 Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:33 Ležatka se pokusil ze vzduchu trefit balonek na středu hřiště, pouze ale sekl přes florbalku Plachého a míček tak náleží domácím.
34:40 Zábran vybídl přihrávkou na střed Vyčíchla, ten ale trefil jen střed branky a Kohút tak neměl nejmenší problémy.
32:31 Brabec zablokoval střelu Gála.
30:29 Domácí se teď postupnou rozehrávkou snaží dostat na útočnou polovinu, hosté jim to ale moc neumožňují.
28:43 Velká šance domácích, Levý ale nejdříve trefil blok a následnou střelu Wintera zlikvidoval helmou Kohút.
26:17 Omlouváme se za výpadek online zápisu z důvodu nefungování systému Českého florbalu.
25:54 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
23:40 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:4
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #35 David Ležatka, asistoval #77 Josef Štourač (1:4)
20:15 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál bez asistence (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 3:7
18:33 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #7 Patrik Hájek (1:2)
14:29 Ačkoliv domácí obdrželi dvě slepené branky, tak se nadále snaží být aktivní.
12:03 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Štourač, asistoval #10 Samuel Kelemen (0:2)
11:28 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #35 David Ležatka, asistoval #15 Martin Ležatka (0:1)
10:06 Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2+2 minuty za vysoká florbalka
10:06 Tauber po střele nešťastně trefil hostujícího hráče do obličeje a hosté si tak zahrají přesilovku.
08:31 Skrytou střelu Šefčíka likviduje Palatínus levou rukou.
07:23 Vykopal vyslal nebezpečnou střelu, Palatínus jí ale likviduje.
06:12 Vyčíchlo výborně našel Tomáška, ten ale jeho přihrávku nedokázel zkrotit.
04:17 Míček nebezbečně skákal ve velkém brankovišti domácích, Nový ho ale dostal do bezpečí.
02:51 Gál se po přihrávce od levého mantinelu ocitl úplně sám před Palatínusem, měl to ale přes ruku a tak nedokázal kvalitně zakončit.
01:11 O první střelu utkání se postaral Horažďovský, trefil ale pouze blok.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
00:00 Dobrý den, vítejte na online přenosu utkání 6. kola 1. ligy mužů ve florbale, ve kterém domácí tým FbC Plzeň vyzve hostující Panthery z Otrokovic. Začátek utkání je kvůli dopravním komplikacím hostujícího týmu posunutý o 10 minut, zápas tedy začne v 17:10.