3:6
    Petr KOPECKÝ
    (Štourač)

FbC Respect Hradec Králové - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 3:6
branky: 14. Daniel Škeřík, 39. Lukáš Gregor, 57. Adam Hušek - 19. František Vykopal, 21. Ladislav Gál, 24. Ladislav Gál, 49. Ladislav Gál, 55. František Vykopal, 60. Petr Kopecký; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 152; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 15 - Adam Kohút 19; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:11 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:6
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #80 Petr Kopecký, asistoval #77 Josef Štourač (3:6)
56:09 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #3 Lukáš Gregor (3:5)
56:00 Domácí tým hraje bez brankaře a snaží se snížit náskok hostů.
54:58 Timeout FbC Respect Hradec Králové
54:58 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:5
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #80 Petr Kopecký (2:5)
51:34 Domácí měli mnoho šancí v přesilovce ale bohužel žádná gólem neskončila.
49:25 Vyloučen hráč #10 Samuel Kelemen družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
49:25 Domáci budou mít možnost první přesilové hry v zápase ke snížení stavu zápasu.
48:50 Domácím se bohužel nepodařilo ubránit oslabení a hosté odskakují na rozdíl dvou branek.
48:27 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:4
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #6 Vlastimil Červenka (2:4)
48:00 Domácí se snaží ubránit další oslabení
46:52 Vyloučen hráč #77 Vít Heger družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky
44:54 Domácí nepolevují ve své aktivitě vyrovnat utkání.
41:20 Dnešní utkání sleduje 152 diváku. Děkujeme.
40:30 Je tu poslední třetina prvního domácího utkání pro domácí tým a všichni doufají že domácí tým minimálne srovná skore zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
38:52 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #3 Lukáš Gregor bez asistence (2:3)
38:52 Po nádherné kombinaci Lukáše Gregora se domácí dostávají na dostřel.
36:56 Hradečtí se snaží klidnou rozehrávkou rozpohybovat soupeře a dostat se ke střele.
32:00 Hru ovládá domácí tým, který kombinuje s míčkem a snaží se dostat ke střele.
28:00 Hradečtí přečkali oslabení a největší šanci měl domácí tým po souhře Krejčí Hegr V.
25:00 Vyloučen hráč #3 Lukáš Gregor družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
24:50 Povedená akce domácích v oslabení končí pouze na hostujícím brankaři.
23:12 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál bez asistence (1:3)
23:12 Bohužel chybu domácího obránce hosté potrestali.
22:25 Povedená střela od domácího obránce ale golman tuto střelu viděl dobře a zasáhl.
20:43 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #28 Lukáš Kubíček (1:2)
20:43 První střela druhé třetiny a hnedka to končí gólem v podání Ladislava Gála.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
18:00 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #6 Vlastimil Červenka (1:1)
17:00 Hosté se snaží dostat na dostřel domácí brance ale zatím marně.
13:04 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #83 Daniel Škeřík bez asistence (1:0)
13:04 Gól v podání hradeckého odchovance Daniela Škeříka. Je to jeho první gól po návratu do hradeckého dresu a tak míček míří na pamatku.
12:28 Střela domácího Rolína končí pouze mimo branku.
11:00 V nebezpečné situaci před domácí brankou odstřelil Krása míček do bezpečí.
09:30 Bratrská souhra Hegrů končí pouze na hostujícím brankáři.
08:40 Další střela domácích končí pouze na hostujícím brankáři.
05:50 Nebezpečná střela hostí končí pouze na brankové konstrukci.
04:09 Střela Martina Krejčího ze středu hřiště z cca 7 m skončila na pastronu otrokovického golmana.
02:00 Hra se přelívá z jedné strany na druhou. Domácí kotel se dostáva do varu a tlačí svůj tým do útoku.
00:01 Prvního buly se ujímají hosté.
00:00 Dobrý podvečer. Vítáme Vás u onlajnu, který je pro hradecký florbal přelomový! Poprvé v historii se muži představí hradeckému publiku v druhé nejvyšší soutěži. Přejeme Vám hezké počtení! Bojuj za Hradec!!!