(Ležatka)
  • 60 59:59
    Jakub ČÁP

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - ASK Orka Čelákovice 10:5
branky: 1. Lukáš Kubíček, 9. Michal Procházka, 11. David Ležatka, 20. František Vykopal, 27. David Ležatka, 27. Martin Ležatka, 33. David Ležatka, 51. Vlastimil Červenka, 58. Josef Štourač, 60. Josef Štourač - 6. Jakub Čáp, 11. Daniel Richtr, 20. Tomáš Červinka, 23. Ondřej Špalek, 53. Jan Sedlák; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 171; zásahy brankářů: Adam Kohút 12 - Dominik Hanuš 15; po třetinách: 4:3, 3:1, 3:1
60:00 Střely celkem: 25:17
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:59 Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil #17 Jakub Čáp.
59:59 O nevšední konec dnešního duelu se postaral faul v době sirény, po kterém bylo nařízeno trestné střílení, které Kohút vychytal.
59:53 Kokešův pokus končí za mantinelem.
59:30 O desátou branku domácích se postaral Pepa Štourač.
59:27 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 10:5
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Štourač, asistoval #35 David Ležatka (10:5)
58:10 Hosté zkouší hru v šesti.
57:01 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 9:5
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Štourač, asistoval #80 Petr Kopecký (9:5)
57:01 Nejdříve výborný blok od Davida Ležatky, následně průnik Kopeckého po mantinelu a jeho přihrávka na střed, kterou Štourač nekompromisně posílá za záda Hanuše.
56:38 Děkujeme všem 171 přítomným divákům.
55:51 Opět kombinace Sovják, Červenka a Gál.
54:41 Míček nyní končí v rukou Kohúta. O chvíli později už nemusel zasahovat, protože Šefčík k němu míček nepustil.
53:46 Kopecký skvěle vystihl přihrávku hostí, míček mu ale utekl.
52:46 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #72 Vojtěch Strnad (8:5)
52:46 Přízemní střelou ze středu snižuje hostující Sedlák.
51:56 Nyní mají příležitost rozehrávky z rohu Čelákovice.
50:52 Rozehrávka domácích z rohu se proměnila v únik hostů, ten byl naštěstí pro domácí zastaven Kelemenem.
50:12 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 8:4
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #33 Ladislav Gál (8:4)
50:12 Červenka posílá ze středu míček až za záda hostujícího golmana.
49:17 Hostující nyní kontrolují míček.
47:15 Čelákovice zkouší pozornost Kohúta, ten ale zasahovat nemusí.
45:40 První formace Panterů opět v kombinaci. Vykopal skvěle udržel míček proti čtyřem hráčům hostí.
44:40 Hraje se teď hodně běhavý florbal. V dobré šanci se ocitl Štourač, ale přihrávku od Kopeckého na středu promáchl.
43:57 Ostrou střelu z hole Vykopala skvěle vychytal Hanuš.
43:19 Šeďa, Kokeš a Hrtús vybojovali standartku pro domácí, ke které se staví první otrokovická lajna.
42:40 Na míčku třetí lajna domácích.
41:30 David Ležatka předvádí skvělý obranný zákrok. Kopecký následně míří dopředu po mantinelu.
41:07 Až nyní rozehrávají Čelákovice.
40:52 Domácí zatím nepustili hosty na míček.
40:01 Ve třetí třetině začínají na míčku opět domácí.
40:00 V druhé části se domácím podařilo vstřelit 3 branky, které byly v režii bratrů Ležatkových. Čelákovice nejdříve v úvodu vyrovnaly a dostaly se lehce na koně, postupně se však převaha vrátila na domácí florbalky.
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:50 Štouračova střela končí v rukou hostujícího brankáře.
39:35 Čelákovice pouze brání, Panteři přidali na obrátkách.
38:20 Domácí na míčku.
36:40 Šefčík teď nepřesně, naštěstí ale následně předvedl i dobrý blok.
35:41 Štourač vybojoval rozehrávku v rohu.
34:40 Domácí předvádí hezkou podívanou. Mohl ji zakončit Vykopal, ale jeho střela šla pouze do bloku.
32:51 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 7:4
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #35 David Ležatka, asistoval #6 Vlastimil Červenka (7:4)
32:51 David Ležatka ukázal, že má rychlé ruce, když vsítil další gól zpoza branky hostů. Hanuš si teď svoji tyčku nepohlídal.
31:40 Čelákovice se opět provinily a domácí tak mají možnost navýšit skóre.
31:23 Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
30:30 Kopecký předvedl své fotbalové dovednosti a geniálně naservíroval míček před branku jednomu z Ležatků, ten však další gól nepřidal.
29:11 První formace Panterů hosty nekompromisně přehrává, ale gól z toho zatím není.
28:17 Standartka pro domácí z velkého brankoviště. Útočník Čelákovic ale jednu z přihrávek vystihl.
26:41 Martin Ležatka v tom nemohl nechat svého bratra Davida a po pár vteřinách se Panteři dostávají do dvoubrankového vedení.
26:40 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 6:4
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #81 Adam Javořík (6:4)
26:33 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:4
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #35 David Ležatka, asistoval #33 Ladislav Gál (5:4)
26:11 Vyloučen hráč #25 Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za opakované přestupky
26:00 A uvidíme další vyloučení. Tentokrát se však provinil hráč hostů.
25:24 Rozehrávka z rohu pro domácí.
25:09 Panteři uklidňují hru.
24:34 Hrabica místo střely z první volil přihrávku, jeho rozhodnutí ale nebylo dobré.
23:20 Hostům jako by vstřelená branka vlila do žil novou krev.
22:52 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #3 Daniel Martínek (4:4)
22:52 Čelákovice využívají přesilovku a vyrovnávají tak skóre.
22:23 Rozehrávka pro domácí, avšak na míčku dlouho nebyli.
21:50 Javořík a jeho skvělý blok. Hosté se pokoušejí o kombinaci.
21:04 Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
21:04 Hosté dostávají výhodu v podobě přesilové hry.
20:20 Špalkův beckhendový pokus jen do bloku.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 V úvodní třetině jsme mohli vidět celkem 7 branek. Domácí zatím ve výsledku nepotvrzují svoji převahu na míčku a úplně zbytečnými chybami si komplikují dnešní utkání. Uvidíme, co přinese druhá třetina.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:45 Míček přeskakuje Kohútovi nohu a je z toho další branka v síti domácích.
19:44 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #93 Tomáš Červinka, asistoval #9 Ondřej Špalek (4:3)
19:12 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #6 Vlastimil Červenka (4:2)
19:12 V poslední minutě odskakují domácí do dvoubrankového vedení.
18:47 Kohút si teď připisuje úspěšný zákrok.
17:30 Čelákovice spíše jen vyčkávají a rozebírají si hráče osobně.
16:27 Martin Ležatka skvěle udržel míček, Javoříkovi ale následně ujel a tak se pokus o útok zpomalil.
15:33 Kubíček zachytil přihrávku před bránu a Panteři se opět pokoušejí o dobívání brány Čelákovic.
14:33 Hrtús vyslal přihrávku na střed, ta ovšem nenašla příjemce.
13:40 Hosté na míčku a pokoušejí se něco vymyslet. Kopecký získal míček a je z toho rozehrávka domácích na útočné polovině.
13:09 Štourač kombinuje s Javoříkem.
11:59 Hosté stahují napadání s příchodem domácí první formace na hřiště.
10:43 Rychlá odpověď v podání bratrů Ležatkových.
10:42 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #35 David Ležatka, asistoval #15 Martin Ležatka (3:2)
10:04 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #77 Daniel Richtr z trestného střílení (2:2)
10:04 Nejprve Kubíček o míček přišel na mantinelu, následně fauloval a z trestného střílení skóre vyrovnává Richtr.
08:46 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #45 Michal Procházka, asistoval #13 Michal Hrabica (2:1)
08:46 Lajna mladíků se teď postarala o druhý gól domácích, kdy Procházka vsítil svůj první gól v dresu otrokovického áčka.
08:19 Javořík v rohu svádí souboj o míček, je z toho rozehrávka domácích.
07:48 Střela Kopeckého končí na rameni Hanuše.
07:10 Druhá lajna domácích se pokouší o postupný útok.
06:32 Červenka skvěle na středu.
06:13 Gálova střela z úhlu orazítkovala tyč.
05:43 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #8 Jakub Doutnáč (1:1)
05:43 A je z toho gól.
05:32 Čelákovice na míčku.
04:23 Strnadova střela se ke Kohútovi nedostala. O chvíli později ze středu zkoušel Sedlák, ale mimo.
03:28 Gál a později Vykopal vyzkoušeli pozornost Hanuše.
02:31 První lajna Panterů kombinuje na polovině hostů.
01:19 Hosté se prozatím k míčku moc nedostali, avšak teď měli k dispozici rozehrávku na polovině domácích, po které se pokusili vystřelit na Kohútovu branku.
00:37 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #28 Lukáš Kubíček, asistoval #7 Tomáš Sovják (1:0)
00:37 Po nahrávce od mantinelu od Sovjáka se ze středu prosazuje Kubíček.
00:03 Po krátkém problému s časomírou začínají na míčku domácí Panteři.
00:01 Buly, ke kterému se staví Špalek a Červenka, vyhrávají domácí.
00:00 Vítám Vás u textového zápisu 3. kola 1. ligy mužů, kde se střetnou Goldea Panthers Otrokovice a ASK Orca Čelákovice. Domácí vstupují do utkání z 8. místa, hosté naopak tabulku na 14. místě uzavírají. Přeji příjemné počtení.