8:7
    Lukáš FRONĚK
    (Koklar)

FBC Štíři Č. Budějovice - Bulldogs Brno 8:7p
branky: 3. Jiří Koklar, 9. Matyáš Sirotek, 16. Dominik Vlček, 36. Tomáš Brožek, 45. Vojtěch Prokop, 52. Jiří Koklar, 53. Michael Kudláček, 64. Lukáš Froněk - 6. Šimon Czernek, 13. Adam Zukal, 25. Filip Sedmera, 25. Michal Pešák, 28. Lukáš Mráz, 40. Filip Sedmera, 45. Adam Zukal; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 158; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 15 - Matěj Faltus 19; po třetinách: 3:2, 1:4, 3:1, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 3:2
63:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #15 Lukáš Froněk, asistoval #18 Jiří Koklar (8:7)
63:22 Fišer provedl nadherný zákrok.
61:43 Hra je velmi napínavá.
60:01 Právě nám začalo prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
59:40 Hosté hrají v plném počtu.
59:00 Probíhá poslení minuta třetí třetiny.
58:50 Sirotek si podmanil hru.
57:40 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:40 Vyloučen hráč #6 Lukáš Mráz družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi
56:54 Zápas je ted' velmi vyrovnaný.
52:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Michael Kudláček, asistoval #79 Matyáš Kouba (7:7)
52:40 A je to tady domácím se podařilo dorovnat. Aktuální stav 7:7
52:17 Štírům stačí dát pouhý jeden gól aby vyrovnali.
51:55 Zápas začíná být v poslední třetina čím dál víc napínavý.
51:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #24 Tomáš Hennrich (6:7)
48:50 Domácí se snaží proměnit své střely v gól.
44:32 GÓL Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #86 Adam Zukal, asistoval #6 Lukáš Mráz (5:7)
44:32 Aktuální stav utkání je 5:7 pro hosty.
44:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #37 Vojtěch Fišer (5:6)
44:04 A je to tady domácí začínají pomalu ale jistě dorovnávat.
43:51 Vyloučen hráč #22 Matyáš Sirotek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
43:23 Zápas je velmi napínavý.
40:01 První buly vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:06 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Filip Sedmera, asistoval #6 Lukáš Mráz (4:6)
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek bez asistence (4:5)
33:45 Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
27:36 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz bez asistence (3:5)
27:36 Hosté se dostali do vedení o dva góly.
24:41 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Michal Pešák, asistoval #86 Adam Zukal (3:4)
24:41 A hosté se dostali do vedení, aktuální stav je 3:4 pro hosty.
24:19 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
24:19 Hosté nyní dorovnali. Aktuální stav utkání je 3:3.
21:31 Domácí si drží míček při sobě a nahrávají si.
20:01 První buly vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:19 Hosté hrají v plném počtu.
17:17 Vyloučen hráč #69 Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
15:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček bez asistence (3:2)
15:48 Aktuální stav utkání je 3:2 pro Štíry.
12:54 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #86 Adam Zukal, asistoval #49 Adam Vágner (2:2)
12:54 Hosté právě dorovnali. Aktuální stav utkání je 2:2.
11:02 Kouba provedl hezký zákrok a výborně sebral míček svému soupeřovi, který právě běžel na bránu s úmyslem dát góla.
08:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #17 Dominik Vlček (2:1)
08:08 Je tady druhý gól domácích, autorem branky je Sirotek. Aktuální stav je 2:1 pro domácí.
07:13 Hostům se hra v přesilovce také dařila, a krásně si přihrávali a zkoušeli střílet.
07:12 Hra v oslabení se domácím zatím daří, krásně si brání svou branku.
05:52 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
05:52 Domácí hrají v oslabení.
05:01 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Šimon Czernek, asistoval #6 Lukáš Mráz (1:1)
05:01 Aktuální stav utkání je 1:1.
04:19 Vyloučen hráč #20 Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
02:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #75 Tomáš Brožek (1:0)
02:52 Aktuální stav utkání je 1:0 pro Štíry.
02:52 A máme tady první gól tohoto utkání, autorem branky je Koklar.
01:33 Kouba hned v prvních dvou minutách provedl krásnou akci, kdy přihrál svému spoluhráči, který mu míček poslal zpět a Kouba svou střelu málem proměnil v gól.
00:56 Zápas hned začal ve velké rychlosti. A oba týmy musí být ve velkém postřehu a musí se rychle orientovat ve hře.
00:01 První buly vyhráli hosté.