6:1
    Matěj KOSTŘICA
    (Peterek)

Florbal Ústí - FBC Letka Toman Finance Group 6:1
branky: 7. Jakub Krupica, 9. Jan Vondruška, 15. Vladimír Trčka, 18. Martin Horn, 32. Vít Pavelka, 40. Martin Horn - 58. Matěj Kostřica; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 307; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 17 - Tomáš Petr 20; po třetinách: 4:0, 2:0, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
58:50 Kužel do bloku!
57:48 Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:11 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #94 Matěj Kostřica, asistoval #27 Dan Peterek (6:1)
57:11 Bohužel bylo Hraběho čisté skóre zkeženo Gólem Kostřici.
55:22 Esterka v neskutečné šanci před brankou Petra, ale nakonec se mu míček zamotal pod nohy a málem spadl do branky místo míčku.
52:26 Vondruška dokázal vystřelit do Petra a držet se na útočné polovině i přes to, že jsou domácí v oslabení.
50:58 Vyloučen hráč #65 Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
48:54 Kužel se pokusil již prolomit Petra, ale ten se zdá být najednou neprůstřelný.
47:05 Šredl zkusil vystřelit backhandem na branku Petra, bohužel míček ulétl vysoko nad branku.
45:01 Zeman taktéž poslal svou první ostrou střelu večera do Petra!
44:25 Esterka vyslal výhružnou střelu do brankáře Petra.
43:06 Hrabě stále předvádí skvělé výkony a drží si čisté skóre!
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:10 GÓL Florbal Ústí! 6:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (6:0)
39:10 Hornovi dnes ty přesilovky sedly! Opět vstřelil krásný gól v přesilové hře.
38:51 Vyloučen hráč #13 Matyáš Gryz družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
37:40 Vondruška poslal skvělou zadovku na Pavelku, který posílá míček dál na Kolstrunka, ale Petr je stále ve střehu a i takto výborně provedená sehrávka ho neprolomila.
36:19 Šedivý vyblokoval střelu a už si to mířil s míčkem na útočnou polovinu.
35:10 Taubera si u mantinelu pohlídali dva hráči hostí a bohužel ho zbavili míčku, i přes jeho vesškeré síly.
33:00 Originální způsob zpracování míčku předvedl Semerád V.
32:20 Trčka trefuje pouze tyčku branky Petra!
31:11 GÓL Florbal Ústí! 5:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Vít Pavelka, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (5:0)
30:11 Šedivý zabránil akci Radočovskýmu.
27:20 Tauber provedl výborný blok u branky Hraběho.
26:29 Vyloučen hráč #65 Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
25:55 Tauber a Fuchsig provedli rychlou výměnu míčku u mantinelu.
25:15 Hrabě výborný! Stále si drží své čisté skóre!
21:43 Již to vypadalo na gól hostí, který vstřelil Šrámek, nakonec to ale Hrabě stihnul šikovně vytáhnout.
21:18 Petr se výborně ubránil před akcí domácích hráčů.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
17:51 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #30 Vojtěch Esterka (4:0)
17:51 Horn ihned využívá přesilové hry a z přihrávky od Esterky vysíla svižnou gólovou střelu!
17:32 Vyloučen hráč #36 Jiří Šincl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
17:12 Krupica již dvakrát uklidnil hru.
15:00 Kolstrunk zkusil brankáře Petra ze strany prolomit, ale ten nakonec střelu chytil.
14:04 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #23 Tomáš Pšenička (3:0)
13:50 Hrabě zabránil přečíslení výborným zákrokem ramenem.
13:24 Hornovu střelu na Petra nakonec vyblokoval Čech a míček letí mimo hřiště.
08:06 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška bez asistence (2:0)
07:52 Vondruška se pokusil o střelu z otočky těsně za půlkou.
06:50 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Jakub Krupica, asistoval #23 Tomáš Pšenička (1:0)
06:11 Hrabě předvedl první krásný zákrok.
05:43 Tauber si krásně počkal před brankou, ale nakonec mu sjel míček z čepele jeho florbalky.
02:11 Již si domácí hráči zkusili podrobit Petra, ale ten je hned ze začátku zápasu ve střehu.
00:01 Úvodní buli vyhrál tým domácích.
00:00 Vítám všechny čtenáře u prvního domácího ligového zápasu.