59
  • 59 58:57
    2

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:5
branky: 4. František Vykopal, 12. Martin Ležatka, 25. Josef Štourač, 27. František Vykopal, 40. Martin Ležatka, 50. František Vykopal, 53. Ladislav Gál - 10. Michal Malec, 10. Matěj Bednář, 10. Jan Morávek, 36. Vít Máček, 38. Michal Malec; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 235; zásahy brankářů: Adam Kohút 12 - Filip Létal 13; po třetinách: 2:3, 3:2, 2:0
60:00 Střely ve 3. části: 4:7
59:25 Hosté hrají v oslabení, tím končí jejich šance na vyrovnání.
58:57 Vyloučen hráč #52 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:33 Kohůt nastavil nohu proti střele Nagyho.
57:40 Hattrick hraje opět se šesti hráči v poli.
57:25 Domácí získali míček, Létal se vrací do brány.
56:34 Nagymu míč sjel a míček skončil za bránou.
56:01 Fuchs střílel na bližší tyč, Kohút zasáhl rukou.
55:38 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
55:38 Po oddechovém čase hrají hosté power play bez brankáře.
54:20 Oboustranné fauly, rozhodčí si vybral až ten třetí a domácí budou rozehrávat.
53:07 Martin Nagy střílel pod víko, Kohút prostor u tyče utěsnil ramenem.
52:23 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 7:5
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #7 Tomáš Sovják (7:5)
52:23 Domácí vykombinovali přesilovkový gól, na konci akci na jeden dotek střílel z pravé strany do odkryté brány kapitán Gál.
50:45 Vyloučen hráč #12 Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou
49:58 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 6:5
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #28 Lukáš Kubíček (6:5)
49:58 Vykopal kompletuje dnešní hattrick proti Hattricku a střelou nad zemí k zadní tyčí obrací počtvrté v zápase výsledek.
48:35 Hraje se nahoru, dolů, ale momentálně bez velkých šancí.
47:26 Také domácí si připsali dva úspěšné bloky.
45:26 Domácí ostřelovali Létala z dálky, ten však zasahovat nemusel, bloky mu pomohli spoluhráči.
43:46 Létala prověřil Vykopal, hostující gólman zasáhl.
43:13 Červenkův pokus od mantinelu zablkoval Morávek.
42:07 Máček z běhu minul, hosté pokračují v útoku.
41:00 Začátek poslední části je z obou stran opatrný.
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
39:28 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:5
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka z trestného střílení (5:5)
39:28 Hosté vyměnili na trestné střílení brankáře, nic platné jim to ale nebylo - Martin Ležatka Steigera rozhýbal a míček mu poslal mezi nohy.
39:28 Nájezd pro domácí za hru v brankovišti.
38:50 Panteři zahodili za stavu 4:3 několik šancí a teď za to pykají.
37:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #52 Michal Malec, asistoval #50 Adam Jiříček (4:5)
37:27 Máme tady třeté dnešní otročku ve skóre. Čtyři vteřiny před koncem využívá Hattrick přesilovku zásluhou Malce, který zamířil pod ruku Kohúta.
35:31 Vyloučen hráč #10 Samuel Kelemen družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:11 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #76 Vít Máček, asistoval #74 Matyáš Kůra (4:4)
35:11 Máček si navedl míček na osu hřiště a ránou k tyči srovnává.
34:14 Halama odkulhal na střídačku hostů, předtím se snažil bez úspěchu dorážet míček pod Kohúta.
32:48 Červenkův projektil prolétl vedle zadní tyče.
32:15 Tečované nahození Sovjáka zapadlo těsně za bránu hostů.
30:18 Vysoký míček v otrokovickém brankovišti stáhl ze vzduchu Kohút.
29:19 Svižnou ránu Vykopala lapil Létal, domácí mají v prostřední části jasně navrch.
28:36 Hrabica bekhendem přestřelil.
27:59 Kopecký získal míček, poslal ho Martinu Ležatkovi, jehož pžed odkrytou bránou tygřím skokem vychytal Létal.
26:48 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal bez asistence (4:3)
26:48 Panteři otáčejí výsledek, vedení jim vrací parádní ránou kanonýr Vykopal.
24:51 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Štourač, asistoval #35 David Ležatka (3:3)
24:51 David Ležatka viděl volného Josefa Štourače, který odkrytou bránu z jedné trefil.
23:40 Létal nastalil hruď také proti ráně Sovjáka.
23:11 Vykopal pálil po obrátce do těla Létala.
21:20 Kohút byl pozorný a zapsal první zákrok druhé třetiny.
20:34 Vlachovu střelu tečovali domácí za mantinel.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:36 Standardku hostů domácí zablokovali, Vlach pak střílel metr vedle.
18:45 Hrtús střílel bekhendem, skákající míček Létal zachytil vedle tyče.
17:35 Hosté si dobrým napadáním vytvořili tlak, jenže nezakončili.
16:13 Josef Štourač švihl do míčku a možná s jemnou tečí břevna přestřelil.
15:10 Fuchs měl na holi čtvrtý gól hostů, zblízka ale trefil dobře postaveného Kohúta.
14:36 Vykopal hledal před bránou Gála, který ale jeho prudkou nahrávku nezachytil.
13:02 Kopecký se drží po zásahu do tváře za obličej, rozhodčí ale faul nepískají.
12:30 Gál pálil z otočky od mantinelu do ramene brankáře.
11:11 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #77 Josef Štourač (2:3)
11:11 Martin Ležatka se trefil z osmi metrů přesně do růžku branky a snižuje na rozdíl gólu.
09:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #41 Lukáš Vlach (1:3)
09:46 Morável zvyšuje na 3:1 pro Hattrick, který dal tři góly za 34 vteřin!
09:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #66 Matěj Bednář, asistoval #10 Tomáš Zeisel (1:2)
09:30 Hosté rychle otáčejí skóre. Bednář se trefil prudce švihem k tyči.
09:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #52 Michal Malec, asistoval #39 Tadeáš Gryc (1:1)
09:12 Malec srovnává, dorazil střelu Gryce.
08:26 Kůrovu střelu z dálky domácí hráči zablokovali.
07:14 Bednář tečoval střelu z dálky nad otrokovickou bránu.
06:23 Hattrick drží míček, k ohrožení Kohútovy brány se ale nedostává.
05:00 Hrabica to zkusil z úhlu, brankáře neprostřelil.
03:18 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (1:0)
03:18 Gál trefil břevmo, Vykopal dorazil do odkryté brány a otevírá skóre.
02:23 Míček doskákal na střídačku domácích. Rozehrávat budou Panteři.
01:33 Na orvní střelu na bránu pořád čekáme.
00:44 Gál bojoval v rohu za bránou Brna, míček ale ztratil.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí, kteří nastupují v bílém. Hosté oblékají dresy fialové.